Kā noteikt kredīta izmaksas

● 11. 06. 2014

Lai saņemtu aizdevumu, jums vajadzētu zināt savu cenu. Ko tas nozīmē tieši tā? Cenā nav iekļauts tikai procentus, bet arī citas nodevas. Uzziniet, kā aprēķināt izmaksas, kredīta zināt par to, cik izdevīgi vai neizdevīgi produkts jums ir jautā.

Parasti,kredīta izmaksas

Cena atspoguļo kopējo aizdevuma summu, jūs maksājat par aizņemto naudu, par visu laika posmu, kurā aizdevums laikā esat. Turklāt procentu atspoguļojas cenā citus maksājumus, kas varētu būt atsevišķās aizdevējiem ir ļoti atšķirīgi.

Cilvēki, kuri izvēlas aizdevumu (vai kāds), bieži vien viena būtiska kļūda - regulē interesēm. Es gribētu, lai ņemtu kredītu ar zemāku procentu likmi, un neapzinās, ka galu galā būs jāmaksā vairāk nekā tad, ja jūs pārņēma aizdevumu ar augstāku procentu likmi un zemāku maksu. Tāpēc, izvēloties aizdevumu nelems par procentiem, bet par gada procentu likmi.

Gada procentu likme irgada procentu likmi. Tas irskaits, kas ļauj cilvēkiem, lai labāk novērtētu priekšrocības un trūkumus kredītu sniegta.

Gada procentu likme ir izteikta procentos no summas, kaspatērētājam jāmaksā par gadu. Kopš 2002.gada tās ir juridisks pienākums norādīt gada procentu likmes gandrīz visiem patēriņa kredītu sniedzējiem.

Gada procentu likme ietver dažādus izdevumus, jo īpaši attiecībā uz līgumu, kredītu pārvaldības, konta pārvaldību, naudas līdzekļu, kas ir pirmais pieaugums maksājumu maksājumu aizsardzības apdrošināšanu.

Cena par ilgtermiņa aizdevumiem

Bet īstermiņā vai vidējā termiņa aizdevumu, ir svarīgi noskaidrot, cenas jautāt, cik kopējais atalgojums ir svarīgi saprast, ka tas nedarbojas ilgtermiņa aizņēmumiem. Iemesls ir tas, ka tā nav balstīta uz pašreizējo vērtību naudas. Tas ir nepieciešams, lai saglabātu inflācijas nolieto laika gaitā. Kad jūs aprēķināt, cik daudz hipotekāro jāatmaksā, tas mums šķietrezultātā summa ir nesamērīgi augsta. Ja mēs izvirzīties uz devalvāciju naudas (sakarā ar inflāciju), tas nav tik slikti.

Saistībā ar inflāciju, mēs runājam par naudas vērtību laikā. Tā irmatemātiska metode, kas ļauj salīdzināt naudas vērtības no dažādiem laika periodiem. Aprēķins stāsta patiesās izmaksas par aizdevumu.

Efektīvā procentu likme hipotēkas

Kaut ganlielākā daļa kredītu, lai aprēķinātu savas likmes, pamatojoties uz gada procentu likmi, hipotēku sastapšanās ar jēdzienu " efektīva hipotēkas procentu. " Gada procentu likme nav iespējams hipotēkas aprēķināt precīzi.

Par patēriņa kredītu,gada procentu likme parasti ir nepieciešama, lai nodrošinātu, bethipotēku nebūs zināt šo informāciju. Tādēļ, jums ir aprēķināt efektīvo procentu paši, pamatojoties uz informāciju, kas jums ir -procentu likmes, nodevu, nodokļu atskaitījumus, uc Tomēr aprēķini ir sarežģīti, un var rīkoties ar to bez problēmām lajs.

Kāpēc uztraukties par kredīta izmaksām: kopsavilkums

Nosakot patieso kredīta izmaksas var labāk izlemt, vai, lai saņemtu aizdevumu vai ne. Bet īstermiņa kredītu ircitāts vieglāk ilgtermiņā mums ir jāņem vērā inflāciju, kas vienmēr ieraksta tiem, kas ņemt aizdevumu, un devalvē līdzekļus uz krājkontu.

Zinot cenu kredītu ļaus jums labāk izlemt, vai palikt nomas vai sarunas par hipotekāro kredītu, Jums parakstīties uz kādu laiku, bet tas ir ļoti iespējams, kanomas maksa sasniegt vēl lielākas summas, un tas būs jāmaksā katru mēnesi, inflācija nepalīdzēs mums (atšķirībā hipotēku) .

Visbeidzot, tas palīdz domāt par kaut ko piemērotu ieguldījumu. Kur var ieguldīt brīvo naudu, lai jūs nopelnījis vairāk nekā izmaksas par aizdevumu, jums vajadzētu darīt pieejamus līdzekļus kreisi investēt.

Tomēr, ja jums ir konservatīvs, un neņem savu naudu citur, nevis uz krājkontiem bankās un ir atvērti idejai uzņemties risku investīciju, tā būs labāk, lai jūs varētu atmaksāt aizdevumu.