Kā padarīt kredītkarti

● 09. 06. 2014

Kredītkartes ir kā sēnes pēc lietus. Šodien navproblēma, par " karti plastmasas " nopelnīt. Tikai veikt dažas no mūsdienu kredītkaršu gultņu interesantu prēmijas un izmantot tos, lai saglabātu ģimenes budžetupāris tūkstošus gadā.

Kā tu rīkosies ar kredītkarti, tas nav kļuvis par ", jo slazdu ", bet nopelnījis savu iespēju robežās.

Novietoti vienā no grupām

Šobrīdteritorija nodoti miljoniem kredītkartes. Cilvēki, kuri tos izmanto iedala divās pamatgrupās. Pirmais sastāv lietotājiem meklēt konservatīvu kredītkarti un pieņemt to kā avotu iespējamo aizdevumu. Izmantojietkarti sedz galvenokārt lielākus pirkumus, un izdarīt no kredītkartēm un naudu ārkārtas situācijās, kas uz lauksaimniecības mājsaimniecībām neparedzētās situācijās, kas prasa papildu ieguldījumus.

Citi " liberālā " grupai irkredītkartes uzņemt "jauno" un piemēro tai pat nelielas summas. Mēs varam teikt, ka cilvēki šeit izmanto kredītkarti pieder īstenot ikdienas pirkumus mazumtirgotājiem un cenšas gūt maksimālu labumu no priekšrocībām, kokarte sniedz.

Pirmkārt, tāpēc, uzskatu, kurai grupai pieder īpašniekiem kredītkartes.

Jums ir iekļauti pirmajā kategorijā

Jums, tas ir skaidrs, kakredītkartes jūs lietojat tikai kā finanšu rezervi laikā, kad tas ir absolūti nepieciešams. Ir ārkārtīgi svarīgi, ka jums ir labi apsargāta ts labvēlības periodu, ti, laika posmā, kurābanka netiks iekasēta nekādu maksu, lai izmantotu savu naudu. Šis periods parasti ir no 45-55 dienām. Arī pieprasīt informāciju par to, vai nav nepieciešams maksāt uzturēšanas maksu par. Viņa var būtpirmais gads, par brīvu, bet turpmākajos gados quietly'll iegūtu, ka par karti un maksāt vairākus simtus eiro mēnesī. Jums nevajadzētu izvairīties, neprocentu summa, ko maksājat, ja tu nespēj atmaksāt aizņemto summu beigām labvēlības periods. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, noskaidrot par summu kredīta limitu, kurubanka izsniedz karti. Viņš skatīties no summas, kas jums ir iespēja nopelnīt mēnesī.

Vai jūs piederat pie otrās kategorijas

Tā kā šīs sociālās grupas, jūs jau saprotat, kakredītkarte pēdējo reizi ir izstrādājusi un lielākoties ikdienas lietošanai, ir vērts. Tāpēc, izvēlēties kredītkarti tikai saskaņā ar nosacījumiem, ko bankas piedāvāto naudu tā ietaupīto, bet koncentrēt savu uzmanību uz priekšrocībām, kas pieder karti un summu, jūs varētu ietaupīt. Šobrīd bankas un nebanku sektors ir burtiski steidzās tāpēcvisvairāk interesanti atrakcija noteikti ir vērts skatīties šos piedāvājumus.

Bet piesargāties - vienmēr izvēloties kredītkarti koncentrējas uz tiem pabalstiem, kas jums patiešām izmantot. Patiesi, jūs varat ne tikai saņemt atlaides par katru maksājumu gandrīz visiem mazumtirgotājiem, bet daži kredītkartes, jūs varat pagarināt garantijas laiku, lai nodrošinātu, kaprodukts iegādāts vai atmaksā atpakaļ, ja jūs preces laikā noteiktu laiku kāds nozog vai tiks bojāts. Starp jaunajiem " bonus " kredītkartes atrakcijas ietver dažādas palīdzības, piemēram, nodrošinot amatnieks. Dažiem tas var būt pievilcīgs, jo uzņemšanas VIP atpūtas telpas lidostās visā pasaulē. Vienkārši izvēlēties rūpīgi, nevis veikt pašu pirmo piedāvājumu.

Kredītkartes jums ir

Tas ir tāpat kākredītkartes, var būtiemesls jūsu dziļi iesakņojušās izmaiņas patēriņa paradumiem. Ja jūs nolemjat kredītkaršu pirkumus pie tirgotājiem, tāpēc vispirms cik daudz naudas mēnesī jūs iet iepirkties, un vai jums sasniegt noteikto summu rēķina, uz kuru tie ir pievienoti atlaides. Neaizmirstiet atlīdzību par iepirkšanās atskaitīt ikmēneša maksu par karti, kā jūs uzzināt, ja jūs varat iegādātiespatiesi vērtīgi. Kad jūs nokļūt negatīviem skaitļiem, tāpēc es ņemšu meklēt citu labāku piedāvājumu. Turklāt, jūs varat darīt, pat ja jums jau ir kredītkartes, un jūs atradīsiet, ka, salīdzinot ar mūsdienu izvēlnēm jau ir ļoti ērti.

Kredītkarte irdebetkarte, piesargāties no bankomātiem!

Daudzi cilvēki jauc kredītkartes debetu. Kredītkartes ļauj tērēt bezprocentu naudu, lai palīdzētu bankām aizdot. Debetkartes izdarīt savus finanšu norēķinu kontu. Tas jāpatur prātā, kad tu stāvi priekšā bankomātā, un jūs plānojat, lai izņemtu skaidru naudu. Tomēr, joprojāmdaudzi cilvēki izmanto kredītkarti, lai izņemšanu, un tas ir nepareizi. Banka ir šādaoperācija būs jāmaksā augstu maksu, kādu līdz 80 eiro un vairāk. Turklāt, izvēloties kredītkarti no bankomāta, un nauda, tādējādi aizdeva pagarinājuma periods var nepiemērot.

Skatīties, kas par pirmstermiņa atmaksu!

Kredītkartes kalpos labi, jaaizņēmās naudu atpakaļ laikā. Tādā veidā jūs saņemsiet kredītu par brīvu. Cilvēki dažreiz kļūdīties šeit un šeit, kļūdas un nekonsekvences bieži vien ir grūti pietiekami derīgs. Gada procentu likmes kredītkartes ir vieni no augstākajiem, sākot intervālā no 19 līdz 25 procentiem no bankas un kļūdām uz jūsu nopelnot pieklājīgi. Tāpēc, tas maksā noteikt jums pakaļ automātisko maksājumu norēķinu kontu izdevumiem par kredītkaršu informāciju. Saskaņā ar statistiku, kas šādā veidā medmāsas maksājumi aptuveni 10 % no kredītkaršu īpašniekiem. Veidojot regulāru savākšanu arī pārbaudīt visus datus, lai maksājums tiktu veikts bez problēmām. Par katru neveiksmi jums kloķi treknrakstā interesi. Naudu var arī konvertēt vienreizēju komandu, bet tas prasa daudz lielisku disciplīnu un modrību.