Kā pārdot īpašumu apgrūtināti ar hipotekāro kredītu

● 01. 06. 2014

Kad esat sevi viens cilvēks ņem hipotekāro kredītu, jo viņi gatavojas ieguldīt lielāku naudas summu nekustamo īpašumu, tāpēc var pieņemt, ka attiecas uz konkrētu nekustamo īpašumu ir nopircis, gatavojas dzīvot mūžīgi. Vīrietis, tomēr nekad nevar zināt iepriekš, kāda veida situācijas, viņš sagatavo dzīvi. Ļoti vienkārši tāpēc var gadīties, kaindivīds nonāk grūtā finansiālā situācijā, kurasvienīgais iespējamais iznākums irnekustamo īpašumu tirdzniecība. Dzīvokļa īpašnieks var arī vienkārši nolemj pārcelties. Iemesli, kādēļ šāda iespēja ir daudz liels un pārāk maz risinājumus. Šīs iespējas, kā ķīlu īpašumu pārdot ir: hipotēkas, hipotēku refinansēšanas vai pārdodot īpašumu ar hipotēku.

Pirmstermiņa atmaksas hipotēku

Visplašāk izmantotais variants irviena pirmstermiņa atmaksu hipotēku pircējs pārdevējs persona. Pircēji var atmaksāties hipotekāro kredītu pārdevējam no saviem līdzekļiem vai hipotēku, ko viņš ņem pats. Pirmkārt, ir nepieciešams pieteikties bankas iestādē, lai vienotos par īpašuma pārdošanu un vienošanos ar ārkārtas aizdevuma daļas. Labākais brīdis šai procedūrai irbeigas fiksētu procentu likmi, kadhipotekāro var tikt atmaksāts pirms termiņa bez nevajadzīgas soda naudu. Ir svarīgi atcerēties, ka tomērnodoms ir pienākums informēt banku rakstiski, vairumā gadījumu vismaz trīsdesmit dienas pirms beigām fiksācijas perioda.

Fiksācijas laikā,nekustamā īpašuma dārgāku maksu pārdošanu pirmstermiņa atmaksu hipotekāro kredītu. Šī maksa parasti svārstās vienībās procentos no nesamaksātās hipotēku, kuru rezultātā var veikt desmitiem tūkstošu eiro, atkarībā no augstuma nenomaksātās pamatsummas. Vēl viens samērā liels vienkāršot visu procesu, ir tad, kadpircējs hipotēku ar to pašu bankas iestādē, ar kuru tai pārdevēju. Līdz ar to, ka būs tikai maina īpašniekus par īpašumu, un tas nav nepieciešams, lai risinātu ar lielāku nodrošinājumu. Tomēr, japircējs bija hipotēku banka, kas radītu pagaidu dual aizturējuma tiesības uz īpašumu. Bankām ir šādos gadījumos, atstājot apgrūtinājumu, līdz viņi saņem pirmstermiņa atmaksu. Tu viņiem, tomēr,banka nosūta pircējam brīdī, kad tas būs slēgts hipotekārā līguma nosacījumus, kas arī apturēt īpašumu savā labā.

Nekustamā īpašuma pārdošana, tajā skaitā hipotēkas

Vēl viena iespēja ir pārdot īpašumu, ieskaitot hipotēku. Pircējs pārņems esošās hipotekāro kredītu. Šī procedūra var notikt tikai tad, ja visas trīs iesaistītās puses ir vienisprātis, kapircējs uzņemsies esošo hipotēku ilgāk minētajiem nosacījumiem, un tādējādi būs atšķirīgs fiksācijas ilgumu, termiņš vai procentu likmi.

Trīs puses ir pircējs, pārdevējs un banka. Galvenais nosacījums ir pietiekama kredītspēja pircējam, kurš līdz ar to iet caur to pašu procesu, kā jebkuram citam pieteicējam, tomēr, nav nepieciešams maksāt maksu par hipotēku, vai arī novērtēt vērtību īpašumu. Z organizētaiepirkuma cena tiek atskaitīti faktisko augstumu pārdevēja hipotēku un atlikušo pirkuma cenu, ko pircējs saglabā labākais notāra vai bankā. Pārdevējam, atmaksā tikai tad, kad visi nepieciešamie reģistrācijas notiks ar nekustamo īpašumu, kas irkopīga procedūra, pat par katru jaunu hipotēku. Nodošanai hipotēku uz trešo personu bankas parasti vēlas iepriekš noteiktu fiksētu maksu tūkstošos eiro, kas vēl joprojām ir daudz labāk, nekā nepieciešamība pirmstermiņa atmaksu fiksāciju laikā.

Hipotekārais Refinansēšanas nekustamo īpašumu

Ja kāda iemesla dēļpircējs atsakās, lai nomaksātu pašreizējā hipotēku un veikt piedāvājumi ir joprojām spēj refinansēt hipotēku. Tas ir lietderīgi, taču tikai gadījumos, kad atmaksā ļoti apgrūtinošus nosacījumus, nekā varētu būt pašreiz tirgū nākt ar. Atkal, lai izvairītos no sankcijām par pirmstermiņa atmaksu hipotēku, un jums vajadzētu sagaidīt maksas par jaunu aizdevumu.

Šķiet, šī procedūra ir diezgan dārga, un arī prasa lielu avansu, jo tas irilgstošs process. Pircējs izpilda pirmo hipotēku par savu izvēli un nodrošina savu nekustamā īpašuma iegādei. Pēc tam, raksta apgrūtinājums banka, ar kurupircējam sarunas hipotēku uz zemes reģistra, kā otro, lai. Bankas pircējs pilnvaro kredīta izņemšanas pārdevēja banka, un finansētu nodošanu, kashipotekāro ir dzēsts. Pārdevēja banka izdos kvītis,sertifikātu pabeigšanas pretenziju, kas tiek likts uz reģistru un izdzēš oriģinālo apgrūtinājumu un rakstajaunu pirmo kārtībā.

Tā kā iespējams,vienkāršākais un lētākais risinājums ir pārņemt hipotēku. Citos gadījumos tas ir nepieciešams, lai mēģinātu pārdotīpašumu ir sasniegti beigās fiksētu procentu likmi, jo citos gadījumos irnozīmīgs sods par pirmstermiņa atmaksu.