Kā pasludināt personisko bankrotu, un to, ko tas ir saistīts?

● 09. 06. 2014

Personal bankrots nozīmē, ka situācijas dzīvē, kadcilvēks vairs nespēj atmaksāt savus parādus un personisko bankrotu, kad izsludināts. Personal bankrots, tad nozīmē, ka šādapersona irjuridiski izpildāmu parādu atvieglojumus, izmantojot atmaksas grafika. Tomēr ir daži nosacījumi. Attiecīgajai personai jābūt pastāvīgs darbs, un jāpierāda spēja atmaksāt vismaz 30% no summas, jo termiņš ir pieci gadi. Pēc tam piecus gadus ir arī spiesti iztikt ar mēneša budžetu, kas veido tā saukto nekonfiscējamam minimumu. Īsāk sakot,tas, kurš paziņoja, personīgo bankrotu ir " piespriests " dzīvot kopā ar absolūto minimumu, betpārējo ienākumu no pastāvīgā darba kontrolētā iet samaksāt noteikto parādu pēc grafika.

Kad tas ir iespējams pasludināt personisko bankrotu

Visi tiesību akti un noteikumi, kas attiecas uz personas bankrota piedāvājumus un regulē maksātnespējas likumu. Daži pamata priekšraksti tiks izskaidrots šajā pašā rakstā. Personal bankrots nav skaidrs, bet tas ir tas, kurš to vēlas paziņot vairāki nosacījumi.

Nosacījumiem par personas bankrotu

Bankrots var attiekties tikai uz tiem, kam ir parādi vairākiem kreditoriem. Minimālais dalībnieku skaits, par kurupersona iraizdevums, ir divi (vai vairāk, protams). Kavēšanās, kas atmaksāt savus parādus, jums ir jābūt vairāk nekā 30 kalendārās dienas pēc noteiktā datuma. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tomēriespēja pasludināt personisko bankrotu neattiecas uz personu, kura ir vairākus kredītus, bet identisku aizdevējam. Šī iespēja arī neattiecas uz tiem, kas ir to aizdevumiem, uz kuriem attiecas ķīlu, kas ir, piemēram,gadījumā, hipotekāro kredītu. Šādā situācijā,banka, kas ir parādā, tā var pārdot ķīlu un pārdošanas poplatit ar parādnieku.

Vēl viens svarīgs priekšnoteikums deklarācija personas bankrotu, irtas, kaattiecīgā persona ir gatava godīgi tikt galā ar parādu. Jums jābūt ticama un reāla plāna, lai risinātu ar summām. Priekšlikumu par personas bankrotu iet caur tiesu, kas iriestāde, kas šajā gadījumā nav iespējams izvairīties. Deklarācijā par bankrota ir arī jāapzinās parādnieka laulātā, kas tai ir jādod sava piekrišana. Tieši šī iemesla dēļ, kafinansiālais smagums publikācijas skar abus partnerus, kā arī pārvērst visu ģimeni. Līdz aratmaksāt savus parādus, ir arī skaidrs, ka jūsu parāds sasniedzis gandrīz sliekšņa personas bankrotu. Parādu atvieglojumi ir noteikti navveids, kā atbrīvoties no nepatīkamām parādu, ka jūs vienkārši nepatīk maksāt.

Pasludināt personisko bankrotu, var būt ar grāfistes tiesā saskaņā ar attiecīgajiem dzīvesvietas. Apmeklējietapgabaltiesa ir neizbēgama, ja vien kreditori vienojas citādi (piemēram, aizkavējot atmaksu, utt.) Pie apgabaltiesām varēs izskaidrot cēloņus un sekas savu personīgo bankrotu. Priekšlikums personas bankrotu arī jūs sniedzat visiem kreditoriem un summu tās parādiem. Priekšlikums izdarīt jumskāapriņķa tiesa apstiprināja parādu atvieglojumus, izmantojot atmaksas grafika var iesniegt tikai persona parādā. Nevar vārdā vai pilnvarojuma iesniegšanas.

Tiesas uzdevums ir, tad, lai novērtētu, vai jums ir acīs godīgs parādnieks. Lai to panāktu, irfakts, ka tas ir kopā ar naudas sodu visus nepieciešamos dokumentus (otra laulātā piekrišanas, ienākumu, īpašuma apsekošanas, uzskaitot parādus kreditoriem...). Apgabaltiesa pēc tam izvērtē, vai pieteikums par personas bankrotu vērā vai nē. Galvenais kritērijs ir, vai tas ir reāli, ka jūs atmaksāt parādu - tas ir, japlāns parādu atvieglojumus jūsu gadījumā reāli. Kreditori jums parādā, Jums ir jābūt garantijai, ka viņi saņems vismaz trīsdesmit procentus no neatmaksātās summas. Japlāns parādu atvieglojumus, ir reāla, County Court kopumā atbalsta šādu pieprasījumu piekrišanu personas bankrotu.

Pēc tam, kadlūgums tiek piešķirts, sasauc kopīgu sanāksmi apgabaltiesa, Padomei kreditoru. Šajā sanāksmē, organizēs turpmāku rīcību, ti, kāaizņēmējs atmaksāt savu parādu viņiem. Šī metode tiek panākts ar balsošanu. Tagad viss ir viņu rokās. Vienošanās var ietvert to, ka jums ir pārdot visus savus materiālo aktīvu, kā jūs regulāri ikmēneša summu uz pieciem gadiem, lai pakāpeniski samazinātu savu parādu. Balsošana iriestāde tiesas un parādnieka būtiska.

Gadījumā, jakreditoru sapulce pieņem lēmumu par pakāpenisku atmaksas pieciem gadiem,aizņēmējs, šis fakts nozīmē, ka visu savu dzīvi ar minimālajiem iztikas līdzekļiem. Visi ienākumi, kas pārsniedz iztikas līmeņa, ir nodot kreditoriem. Šis pienākums attiecas arī uz gadījumiem, kad pēkšņi iegādes finansējuma (piemēram, kā laimests, mantojuma, utt.).

Kursu unpareiza īstenošana atmaksas grafika pārrauga maksātnespējas administrators. Tiesa pati to izvēlas, no saraksta administratoru Tieslietu ministrija. Viņa parādnieka maksātnespējas administrators nekad nevar izvēlēties sevi. Kontrolieris var būtkoledžas izglītību persona, kas ir krimināli bez vainas, un, ka divu gadu laikā" kontrabandas ceļā " uz savu biroju, lai apmierinātu īpašas pārbaudes, kas vajadzīgas, lai, veicot šādu darbību. Šai personai jābūt arī civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Pēc pieciem gadiem, kad jūs pēc rīkojumiem, kas jāmaksā tiesas nodeva atlikušo parādu. Tādējādi tikai tad, jaattiecīgā persona ir samaksājusi 30% no parāda. Ja jūs varat pārvaldīt, lai nomaksātu visus savus parādus, pirms perioda parādsaistības šajā brīdī.

Tagad viens pozitīvs piezīme - ja kaut kas traucē sekmīgu darbību parādu samaksu saskaņā ar maksājumu grafiku,tiesa var atcelt pienākumu atmaksāt. Bet tas vienmēr ir gadījumi, kad maksājumu pārtraukšana izraisīja parādnieku personīgi! Tas ir tā sauktās " patvaļīgas noklusējumus ". Tomēr,tiesai ir jāņem vērā fakts, ka atsevišķi kreditori par parādnieka vairāk, nekā tas būtubankrota gadījumā.

Pārskats par visiem parādniekiem, un visa informācija par maksātnespējas procedūrām ir pieejami tīmekļa vietnē ar " Maksātnespējas reģistrs". Ikviens, kurš ir paziņojis personas bankrotu, tāpēc ir pienākums šajās lapās regulāri. Tas ir, izmantojot indeksu tiek piegādāts personām parādā lielāko daļu dokumentu, tostarp tiesas lēmumu. Protams, no kuriem daudzi ir arī klasisks veids - ti pa pastu aploksnē ar svītru, bet jūs nevarat paļauties uz to.

Šis raksts visu, kas attiecas uz procedūru par personas bankrotu interpretēs. Protams, es vēlos jums un visiem citiem, ko mēs nekad nepieciešams, lai zinu, bet diemžēlrealitāte ir citāda. Noslēgumā ļaujiet spēcīgāka apelācijas jums " divas reizes, un mēra, kad atcirta ", nevis aizņemties kaut ko. It īpaši tagad gabals atkal pirms Ziemassvētkiem. Tas ir svarīgi, lai visu laiku -no masu medijiem pārstrādes mēs cenšamies, lai būtu, ko citi ir, bet tas ir ņemts vērā fakts, ka mēs varam atļauties. Es vēlos tāpēc atdzist bilanci, stipru gribu, intelektu pareizajā vietā, un jo īpaši izmisums, kas tikai rada vēl vairāk un vēl vairāk parādu. Un, ja jūs personīgi deklarācija personas bankrotu ir bažas, es vēlos, lai spēcīgu nerviem. Neuztraucieties, tas ir grūts, bet tas ir līdz pieciem gadiem. Ja jūs varat iedomāties, cik daudz laika pēc šī " tumšajā periodā ", dzīvoja ilgāk bez parādiem, šo laikmetu dzīvi kā jaunu sākumu. Tik labu veiksmi.