Kā saglabāt jūsu finanses kontrolēt?

● 08. 06. 2014

Nauda, nauda, nauda. Daudziem cilvēkiem, pirmajā vietā. Tā ir taisnība, ka šodien irnepieciešams, lai būtu nauda, jo bez viņiem jums nav jumta virs galvas, siltumu, gaismu, gāzes un pārtiku. Īsāk sakot, jums ir nepieciešama nauda steidzami. Jums ir dzīvot kaut kur, gaisma, siltums ir nopirkt vismaz pamata pārtikas, pamata tualetes, pamata atalgojumu un kaut kā dzīvot. Nauda ir mūsdienāsinstruments, jūs izpildīt to, ko vēlaties, un to, ko vēlaties. Bet tai ir jābūt Finansu kas. Kas nav, nevar lēkt pārāk daudz, un nevar pieļaut. Bet piesargāties, pat tiem, kam ir nauda, šobrīd, ir tikt galā ar viņiem, lai izvērtētu tos un ir kaut ko likt malā, ja notiek kas neparedzēts.

Kam ir nauda, irlieliska lieta, bet jums ir jābūt kontrolei. Tikaibrīdis bauda augstu dzīvi, dzīvi greznība, un tad jūs ietilpst šajā kategorijā, kur jūs roll pār katru eiro, divas reizes, un jums būs rūpēties par tiem lētāku pārtiku šiem lētākas higiēnas vajadzībām un drēbes tikai tos, kas ir nepieciešami un vislabāk būtlētākais. Lai palīdzētu šo situāciju kļūt, tas ir labi, ka virsroku pār finansēm, nevis, ka finansējums būs priekšrocības pār jums. Tad vienkārši gadās, ka finanšu apbērt jums, un jūs galu galā, kā aprakstīts iepriekš. Ir vajadzīga nauda, lai aprūpētu un rūpēties par tiem. Pretējā gadījumā jūs slīdēšanas caur manu pirkstiem.

Tāpat šī irpasaules finansēm. Tādējādi, ir pat stingrāki, jo tikai ar neapdomīgu lēmumu, viens slikts ieguldījums, viens nepareizs solis, unnauda ir pagājis. Tas ir labi, jābūt ļoti piesardzīgiem investors un neticēt viss jums pateikt, kas. Tātad, ja jūs visi uzskatu, ka ir skaidrs, ka pārāk ātrinauda nāks. Biznesa pasaulē joprojām irdaudz cilvēku, kas mēģinās sagatavot un naudas pasaulē tikai ieguldījumiem. Visi no viņiem domā tikai par labklājību klientu un kaklients vēlas savu naudu, cik vien iespējams novērtēt. Bet ir arī tie, kas vēlas, lai nopelnītu to maksu un " Pareizs padomi " investīcijām parasti vienmēr ir nepareizi. Kas garantē simtprocentīgi peļņa parasti ir kāds, kas vēlas paketi un mēģināt, lai vilinātu jums. Diemžēl, joprojām ir cilvēki, kas tic, un vēlas, lai būtu visvairāk nopelnīto naudu. Diemžēl, viņi parasti atmaksā vairāk peļņu.

Absurds Finanšu ieteikumi mūsdienās diemžēl izplatīta tirgū, un, lai jūs zināt, viss pareizi izvērtēt un pārdomāt visu. Klienti bieži vien ir pārāk uzticoties. Viņš redz iespējamo redzējumu finansējuma, un viņš ir kāds, kurš ir simpātisks tiem, darbojas labi, saka, ka tas ir " absolūti" tiks atbrīvota, tad viņiem nav problēmu ticēt. Cilvēkam izskatījās ļoti ciets. Lai to izdarītu, jums ir nozvejotas līdzīgā situācijā, ir nepieciešams zināt kaut ko. Jums, protams, nav profesionāla apmācība vaitamlīdzīgi, tikai zināt dažus noteikumus un dažus ieteikumus, kas ir labi braukt. Tas var arī novērst zaudēt savas finanses, un nevis ieguldīt naudu bezjēdzīgā ieguldījumiem. Kas konkrēti ir starp šiem padomiem? Kas būtupamatzināšanas finansiāli izglītots cilvēks? Jūs varat izlasīt šajā rakstā.

Atrodiet savu finansiālo neatkarību

Labs ieguldījums ieguldītājam ir tas, kurš spēj palīdzēt radīt ilgtermiņa peļņu ar minimālu piepūli jums, kā investors. Pēc dažu ekspertu, tas irreāls ieguldījums. Investīcijas, kas radīs pastāvīgu peļņu, ko var saukt par kaut ko īpašu, un tas, kurš var atrast šādas investīcijas un apgūt pasauli ieguldījumu var uzskatīt par karali ieguldījumiem. Piemēram, jūs varat parnoteiktu naudas summu, lai nopirktu akcijas uzņēmumiem, kas maksā regulāras dividendes pievilcīgu. Piemēram, jūs varat iegādāties māju, kur ir dzīvojamās vienības, un šīs vienības var iznomāt, tādējādi nopelnot finansējumu. Jūs varat arī iegādāties īpašumu, kur jums izveidot biroja telpas, kas turpinās aizdot, un tādējādi būs ilgtermiņa finansējumu šai izīrēšanu.

Dažādošana

Dažādošana nozīmē diferenciāciju vai segmentāciju. Tas ir tāpat kā pagarinājuma numuru. Daudzi cilvēki ir diversifikāciju, kas saistītas tikai ar biržu un taisnīgumu. Šādapieeja investīcijām nav ļoti laba, pēc ekspertu domām, tas ir pat nepareiza pieeja. Ir svarīgi saprast, ka ieguldījumi var būt atšķirīgs, nekā tikai tirdzniecību biržā. Ieguldītāji nedrīkst aizmirst plašu diversifikāciju savu ieguldījumu portfeli. Tas ir labi, lai būtu vienmērīgi sadalīti starp dažādām summas ieguldīti aktīvos. Ja jūs tikai iegādāties vienu vai divus aktīvus, tas ir absurds. Tas ir saskaņā ar dažādiem ekspertiem, salīdzinot ar investīciju pašnāvību. Kamēr jūs visianalīze saka, ka jūs nevarat iet nepareizi, tā nav. Tas ir daudz labāk un mazāk riskanti ir jāaptver pēc iespējas vairāk aktīvu. Protams, saskaņā ar analīzi, ko gūst iespaidu, ka jūs saskaras ar investīciju iespēju savu dzīvi, nelieciet visu savu naudu tikai par šo vienu, jūs domājat, investīciju iespēju dzīvē. Ieguldījumi ir ļoti atkarīga no intuīciju, bet katrs investors ir kāda šo politiku, ne tikai stop - loss orderus, bet arī diversifikācijas plašu diversifikāciju savu portfolio. Jūsu darbības jomā vajadzētu būt pārstāvētām obligācijas, preces, nekustamais īpašums, mākslas objektiem untamlīdzīgi.

Dzīvo līdz savu potenciālu

Ir precīzu priekšstatu par jūsu ienākumiem un visu, kas notiek ar ģimenes budžetu nav grūti. Saraksts ir viena no lietām, kas nepieciešams, lai būtu stingri rokās un kontrolē. Bet, lai saņemtu izdevumu kontrolei, ir grūtāk, nekā šķiet pirmajā acu uzmetienā. Jūsu mājās, sadzīves priekšmeti, pārtikas, apģērbu, izklaide, transports, kabatas naudu bērniem, kursi bērniem, bērnu preces, skolas piederumi untamlīdzīgi. Skolas un bērnu vajadzībām parasti ir tikai nelielos daudzumos, bet galu galā tas ir diezganliela summa. Ar šiem izdevumiem, kas mēnesi jums ir, jums ir nepieciešams, lai sāktu strādāt. Vēl svarīgāk, tomēr ir jūsu ilgtermiņa izmaksas, kas ir ierobežoti elastību. Cilvēki ir ļoti jāapsver, vai iegādāties aizdevumu, hipotēku vai iznomāt automašīnu. Nopirkt jaunu kreklu, jūs varat atteikties, bet jums ir jāmaksā par hipotēku. Hipotekāro kredītu vilinājums ir skaista. Jums ir liela māja, liels dzīvoklis, skaistu brīvdienas un tamlīdzīgi, bet kas par to maksās ilgtermiņa daļām? Jums un jums ir dzīvot ar to un tāpēc tas vissdaudz domas un apspriest ar savu partneri.

īpašums

Augstuma nekustamā īpašuma burbuļa laikā, investori iegādājās luksusa īpašumu robežas to finansiālajām iespējām. Viņi nevilcinājās aizņemties milzīgas summas, jo tie bija iespaids, ka šis ir viens no labākajiem ieguldījumiem savā dzīvē. Kā tas notiek, tie ir nepareizi. Pirkt dārgāko un grezns īpašības, kas ir pieejami tirgū, ir muļķības. Jaiegādes cena īpašumu ir būtisks, bet tas noteikti nav jāizlemj. Jums ir jāņem vērā atrašanās vietu, vecumu, stāvokli, ģeogrāfisko novietojumu objektu untamlīdzīgi. Viņam ir māja aiz atdzīvināt pēdējos gados? Tad tas ir tikai pareizi un tieši šādsieguldījums ierāmēšana. Ja u nolemt īpašumu, pieaicināt ekspertu ar termisko uztvērēju, kas atklāj trūkumus, kas nav redzams ar neapbruņotu aci, un ko var viegli nepamanīt. Sargieties, ka šajā jomā nav pakļauts plūdiem, vai tas ir tuvu pilsētas sabiedriskajā transportā, vai tas ir netālu no vismaz pamata pilsoniskās ērtības untamlīdzīgi. Tā lemj par pirkumu iespējas, bet arīcena. Veikt laiks, jūs pērkat dzīvokli Wenceslas Square, iespējams, nebūsproblēma, iznomāt to.

Pensionēšanās?

Pensija ir jābūt domāšana. Protams, ja jums ir divdesmit, nedomāju par to, cik trīsdesmit vai četrdesmit. Daudzi cilvēki neredz viņu pensiju rozā, apgalvo, ka tas nav dzīvot, jo mūsu valdība tā pastāvīgi nospiež un nospiež. Bet tas ir labi, lai saglabātu pensijas, izmantojot valsts un bez viņa palīdzības. Jūs nevarat atstāt neko iespēju. Tā būtībā ir ļoti vienkārša, katru mēnesi no jūsu algas, kas dosies uz kontu, veicot noteiktu procentuālo daļu. Šie procentuālie notiks nākotnes ienākumu veidā ienākumu jums. Kas balstās uz to, kavalsts mūsu pensiju aprūpe ir milzīgais muļķības unliels Gamble. Šajā laikā,pensiju konta deficīts aptuveni € 40000000000 gadā. Un, jaskaits strādājošo skaits pensionāru turpinās kristies,deficīts aug tik strauji. Nečas valdības unpensiju reforma viņi samazinājusi kaut kur pa vidu. Otrā pīlāra,iedzīvotājam ir jābūt lielāku iesaistīšanos ietaupījums pašu pensionēšanās ieviešana, ir ļoti nepareizi. Mums ir iespēja iekļūt trešo pīlāru, kas ir Bohemia aizvien populārāka, bet tāpat kā viss, šis trešais pīlārs ir savi plusi un mīnusi. Ienākumi no pensiju apdrošināšanai, ir nepieciešama pēc beigām nodokļa piecpadsmit procentiem. Dažreiz tas atmaksājas diezgan ignorēt pīlāriem, nevis pievienoties viņiem un vienkārši ieguldīt fondos. Ja jums ir savstarpējo fondu un iet cauri laika pārbaudi, peļņa no šiem ieguldījumiem, tad to nevar aplikt ar nodokli nekādā veidā, atšķirībā no pensiju plāniem.