Kā saglabāt mājsaimniecības izdevumus pieņemamā līmenī un vēl ietaupīt

● 14. 06. 2014

Vai jūs kādreiz esat ievērojuši, par to, ko jūs pavadīt, unskaitu šādu izdevumu ir lieki naudas izšķiešana? Vairāk nekā tad, kad jūs atradīsiet, kur tu galu galā pilnīgu grūti nopelnīto naudu. Tajā pašā laikā jūs piecelties agri no rīta, kas ceļo ilgi un cik reizes jūs atgriežaties mājās vēlu vakarā. Bauda brīvdienas, bet gan atjauno un tad atpakaļ uz darbu. Pieņemsim to apskatīt, kur jūs tērēt naudu nevajadzīgi, un, ja jūs varētu ietaupīt naudu par jauku brīvdienas.

Cik daudz jums ir jāmaksā par zvanu? Tas ir bezjēdzīgi, lai būtu overpriced tarifus. Un, ja jums nav raudāt pārāk daudz, nav izmaksas jums vai neierobežotu zvanu. Daži cilvēki ir biznesa tālruni, ja šie tarifi ir noteikti tā, ka sabiedrība vai privāta izmantošana nav nozīmes. Viņa veco numuru, lai pārliecinātos atvaļinājumu, bet gan doties uz kredīta. A dažādi operatori šodien piedāvā daudz labvēlīgu tarifu mieru.

Atlaide Cards

Vai jums ir atlaižu karte? Nē? Un kāpēc? Mazumtirdzniecības ķēdes tiek izsniegtas bez maksas, tikai aizpildot dažas detaļas, un tad u z katru pirkumu jums savākt punktus, jūs pēc tam var izpirkt par pirkumiem vai par pazeminātām cenām. Tikai tad, ja jūs esatdalībnieks, jūs saņemsiet visu iespējamo labumu. Tātad, kāpēc ir tā? Pārtikas, aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, restorāni, mēbeles un iekārtas vai dāvanu objektus.

Bibliotēka

Jūs lasīt patīk? Tad jums noteikti ir bibliotēkas karti. Un, ja ne, tad izveido tūlīt. Gada maksa maksās 100-200 (atkarībā no bibliotēkas), un tomēr jums ir tik daudz grāmatu. Nekā tas ir iegādāties grāmatnīcā, un pēc tam atstāt tos mājās, lai viņiem vākšana putekļu, vai kaut kur damn, tie joprojām ir nevajadzīgi papildu izdevumi.

Bulk atlaides

Vai jūs zināt, atlaižu portālus internetā? Jā, noteikti. Viņas neticami daudz no viņiem, iespējams,dienā, un pastāvīgi piedāvā jaunus un jaunus atlaides. Tā maksā izmantot, lai iegādātos preces vai vairākas dāvanas. Ideāls, kā taloni masāžas un sīkumi, piemēram, ka. Ietaupīt, kamēr jūs veicat kādu tuvu prieku. Un visi darbojās no komforts mājās.

Darbība

Darbības ir reālas darbības, ti, tādā ziņā, ka tā iratlaide? Dažreiz tirgotājiem vienkārši vēlas vērst uzmanību uz produktiem, ka viņi nevar pārdot, un tā liek viņiem priekšā zīmi ar marķējumu " darbības", un rokas man, ka cilvēki ņem produktus tikai tāpēc, ka tie ir darbībā. Vai Jūs esat pārsteigts? Tas joprojām strādā, pretējā gadījumā tas nebūtu darīt. Pirms jūs pērkat kaut ko, jūs vienkārši mainīt savas domas.

Bazaars

Ja jūs vēlaties, lai skenētu darba piedāvājumu internetā, jūs atradīsiet, ka cilvēki dažreiz piedāvā daudz lielisku produktus par minimālo cenu vai pat braukt. Meklēt interneta portāli, piemēram, un jums var būt patīkami pārsteigts, kaprodukts, ka jūs plānojat iegādāties dārgas, jūs devās uz pāris eiro, lai atkal esat saglabājis eiro.

Otrās klases

Un tā tas ir ar akmens veikali, piemēram, secondhands tirgotāji, ko izmanto grāmatu veikalos un citos veikalos kategorijā, bet labas preces. Kādu naudu šeit tiešām var aizņemt daudz labu produktu, un, ja jums ir paveicies, jūs iegūsiet labus apģērbus un produktus par vislabāko cenu. Priekšrocība ir tā, kapareizi, lai redzētu, vismaz salīdzinot ar interneta veikalos.

Labojumi

Mūsdienu pasaulē, kur mēs cenšamies, lai pārstrādātu papīru, ko izmanto, lai izveidotu mājas (līdz viegli), mēs šķirot plastmasu, stiklu un elektroniku, un mēs darām visu iespējamo, lai padarītu mūs atkritumu preču nevarēja kapitalizēt. Un tieši šajā laikā mūsu lēti un sliktas kvalitātes produktu izmaksas ir daudz mazāk nekā to remontu. Tas ir nedaudz paradoksāli, bet tiešām. Daudzi produkti vienkārši ir paredzēts tikai vienreizējai lietošanai.

Domāt

Kā jūs staigāt pa ejas jebkurā veikalā, jūs, iespējams saņemt preces, piesaistadažreiz ir tik daudz, ka viņi pat negaida, un jums ir to savā grozā. Nē, patiesībā - vienmēr dod Padomā, ja tas ir ērti, lai jūs un to, vai viņš tiešām ir nepieciešams produkts. Ne tāpēc, ka tas vienmēr ir tik extra super ērti, jūs vienkārši izšķērdēta atkal tērēt daudz naudas.

Algas lapu

Viņš iet jūs slīdēšanas? Un kā jūs maksājat? Protams, kamūsdienu cilvēks, kas mūsdienu pasaulē, izmantojot interneta banku, un regulāra un neregulāra maksājumu veicat on- line. Ja tā nav, līdz ar to nevajadzīgi tērēt laiku un enerģiju, bet arī naudu. Viens šāds slip maksās 30 €. Kāpēc ne izmantot citas iespējas, kas mums ir, un ka izmaksas mums neko.

Acu līmenī

Ir zināms, ka lielveikali ir dārgas preces, sniedz plauktos acu līmenī. Tur iriemesls. Tā vietā, lielākā daļa cilvēku reaģēt tā, ka tas notiek, ko tā uzskata. Tomēr zemākajās plauktos vai augšējiem stāviem daudzām precēm, kas ir arī labs, daudzas reizes daudz ievērojami un arī pietiekami lēti. Paskatīties, pirms jūs nopirkt kaut ko.

Ir vērtsatlaide?

Lielveikali bieži reklamē kā papildu konkurētspējīgu produktu un atlaides, bet daudziem cilvēkiem, tāpēc negūst labumu. Gadījumā, ja jums ir, lai iet pa pilsētu, vai pat vēl vairāk, un iet apmēram simts eiro, lai jūs varētu iegādāties tik daudz vērts. Es labprātāk iepirkties pa ceļam mājās no darba, un vēl labāk, netālu no viņa mājas.

Uzrakstiet savu tēriņus

Kas vislabāk ir apzināt jūsu rakstiski. Paņem notebook un zīmuli un pierakstīt visu, tikai par to, ko jūs pavadīt, un sadalīt to kategorijās. Pēkšņi tu saproti, ka faktiski jūsu nauda pazūd pilnīgi nevajadzīgs un vienkārši iegādāties daudz bezjēdzīgi lietām, ja vien pāris eiromēnesī, bet tas ir dūšīgs summas.

Ietaupot gāzi

Elektriskā plīts ir daudz dārgāka nekā gāze. Ir vietas, kur jūs nevarat izvēlēties, bet, ja jums ir gāzes vietā, kāpēc ne izmantot lētāku variantu kārtas, ēdiena gatavošana.

Siltums

Kādā virzienā darboties karsts? Vasarā, kad jūs Pärn nav tik daudz aprūpi, bet, kad tas ir auksts, uzreiz sākas līdzīgiem interesējošiem tematiem. Cik reizes irvecs, slikts blīvējums pa logu, kur jums tikai nepieciešams nomaiņu vai remontu pārliecināts. Šodien ir termiskās zondes, kas jums atrast precīzu vērtību, kā un kur jūs sildīt aizbēg no mājām, un jums ir nepieciešams noteikt to.

Kā ietaupīt uz apkuri

Pēc tam, kad jūs izmantojat, NETOPIA notikt nevajadzīgi? Tātad, lai būtu telpās, kur parasti notiek. Tas ir pilnīgi nevajadzīgs, lai apsildītu šādu telpu. Es labprātāk apstāties un sākt apkuri tikai tad, ja tā notiek. Otrs variants, ja jūs bieži pavārs virtuvē, apkure nav nepieciešama, ne tur. Gatavojot, jūs vienkārši pārvietojastvaika silda istabu.

Folija

Ir tādi paneļi, kas sniedz apkures un tad jūs noslīcināt vairāk. Visticamāk jums ir siltāks. Siltuma nepenetrē caur sienu ārpuses, un tādējādi lieki. Tikai apkures likts alumīnija foliju pie sienas un būsnedaudz siltāks.

Duša

Daudzi cilvēki tagad regulāri dušā, kas ir izmaksu ziņā izdevīgs nekā pilnu vannu. Jūs tērēt tik daudz mazāk ūdens, un arī attiecībā uz labāku veselību.

Kapo?

Laiku pa laikam pārbaudīt krāni un tualetes, un ja ne pilēšana uz tualetes poda ūdens plūst. Ja tā, tad ļaujiet to remontu, tādējādi nevajadzīgi izlaižot uz ūdens, jūs maksājat.

Veļas gludināšanas

Ekonomiskā Service nozīmē ne tvaicējot gludināšanas un veļas, kas ir nedaudz mitrs, un dzelzs, un labāk, un mazāk naudas.

Ledusskapis

Novietojiet ēdienu ledusskapī sistemātiski. Pastāvīgu atvēršanailgi atvēršana rada lielāku jaudu, un tāpēc vairāk naudas, tas maksā jums.

Ietaupot var būt jebkur, vienkārši izpildietmājsaimniecības tērē, un tad izdarīt secinājumu, ko nepirkt un kas būs.