Kā samazināt izmaksas par gāzi

● 10. 06. 2014

Gāzes cena ir palielinājusies katru gadu, bet tikaigāzes izmaksas. Valstis, katru gadu nāk klajā ar jauniem veidiem, kā sūkāt mumsmazliet vairāk naudas no kabatas, un tādēļ kāds mēģina aizsargāt katru eiro. Droši vienlielākā daļa katru gadu, ir maksājumi par elektroenerģijas, siltumenerģijas un gāzes. Un katru gadu, cenas kāpj visas šīs lietas. Ja Jums ir jautājums, kā ietaupīt naudu, tad mēģināt izdomāt, ja es varētu. Apskatīsim kopā, kā samazināt izmaksas par gāzi. Un mēs varam organizēt to visu? Protams, vienkārši izpildiet dažus padomus.

Padomi gāzes apkure

Modern mājās bieži pārpilna, izmantojot gāzi. Apkures gāzes cena, un veido trīs ceturtdaļas no kopējiem izdevumiem par gāzi. Par katru no apkures vajadzībām, bet citi, jo tas ir atkarīgs atkarībā no mājas vai dzīvokļa, bet arī no valsts. Izdevumi par gāzi šajā gadījumā var samazināt labi izgatavoti logi, mājas siltināšana un katla pareizi izvēlēts. Gāzes katls jāizvēlas atkarībā no lieluma mājsaimniecību, bet arī atkarībā no tā, kādā brīdī atradīsies, un kādiem mērķiem tas kalpos.

Ēku siltināšana un logu nomaiņa jebkurā gadījumā par ieguldījumulētākais, bet gan tāpēc, ka tā var būt apkures izmaksas dramatiski samazinātas. Noteikti nav vērts aptver radiatori, jo, ja jūs par to viņš nolēma dot objektus, tad jums ir nepieciešams, lai sasildītos nedaudz augstāka līmeņa apkures telpas. Pašu var teikt par garajiem aizkari un drapērijas. Ja jūs vēlaties ietaupīt papildu līdzekļus, jums vajadzētu izmantot apkures sezonā tikai īsus aizkarus un aizkari. Ja jūs patiešām vēlaties, lai samazinātu izmaksas par gāzi, un, protams, nevajadzīgi pārkarst telpā. Katrā numurā būtu mazliet atšķirīgu temperatūru.

Varbūt guļamistaba iraukstākais istabu mājā. Telpās, kur jūs nevarat atrast pārāk bieži, tāpēc jums nav noslīcināt. Jakopējā siltuma ārpuses, tad jums nav nepieciešams vairāk siltuma mājās. Orientāciju, un tādā gadījumā jūs varat atvieglot iekštelpu termometru, uz kuru pamata mēs varam regulēt temperatūru. Termostati piemērotam jaudas apkures katliem, var ietaupīt pat vienu ceturto daļu no izmaksām par siltumu. Vēl viens ļoti labs punkts irsen ventilācija ziemas mēnešos, nevis apkures kontroli. Vēji būtu ziemā bija tikai īsu brīdi, bet intensīvāk. Sienām tad nav laika, lai saņemtu aukstumu un vienkārši nomainīt gaisu telpā. Ja jums ir siltināta māja, ir nepieciešams, lai novērstu frekvenču ventilāciju arī ar higrometru, kas stāsta jums, ja jums ir pārkarsēts, vai ne. Mēs varam teikt, ka katrs līmenis temperatūru virs divdesmit grādiem pēc Celsija pārvēršas aptuveni sešiem procentiem no enerģijas patēriņa papildus. Viens grāds pēc Celsija var nozīmēt ietaupīt līdz pat € 2000 gadā.

Gāzes apgāde

Ļoti svarīgs punkts samazinot tēriņus par gāzi ir tas, ka, ja jums ir labākais gāzes piegādātāju, kas piedāvā vislabākos nosacījumus. Pašlaikvalstī ir vairāki desmiti dažādu gāzes piegādātājiem, un katram no tiem ir potenciālos klientus atlaidi. Par internetu, jūs varat atrast dažādus kalkulatori gāzi, kas parādītu, ļoti interesants un skaidri redzams, salīdzinot ar gāzes cenām.

Individuālie uzņēmumi starp tām ir diezgan lielas cenu atšķirības, tāpēc tas noteikti atmaksājas, lai kārtīgi izbaudīt iespēju iet caur topašreizējo stāvokli tirgū, ir piedāvāt. Ja Jums šobrīd nav vislabāko cenu, un ļoti atšķiras no jebkuras citas izvēlnes, tad nemanāmi mainīt piegādātāju. Ir svarīgi, lai aprēķinātu, cik daudz padara jebkuru atšķirību, un to, vai tas tiešām ir tā vērts. Jūs varat mainīt gāzes piegādātāju ik pēc sešiem mēnešiem, un ir pilnīgi bez maksas. Tiešsaistes kalkulatori, vienkārši ievadiet dažus nepieciešamos rekvizītus, kas ietver novadu, kur tu dzīvo, ka mājokļu nepieciešamības veidu un pašreizējo dabasgāzes piegādātāju.

Mēģināt gatavot ekonomisko ceļu, kas nozīmē, ka jums vajadzētu izmantot vākus uz podiņos. Degļa liesma nedrīkst būt lielāks par apakšā lielā katlā vai pannā. Nākamais izvēlēties jūsu vārīšanai podi ar biezu dubultā dibena. Īstermiņa apkures vai ēdiena gatavošanas ir tikai naudas sodu plānsienu podi. Ar atjaunošanu mēbeles jūs varat ietaupīt līdz pat desmit procentiem no apkures izmaksām. Kopējais dabasgāzes patēriņš apkurei ir ietekmējusi arī vispārējo stāvokli sildītājs. Šī iemesla dēļ, pārliecinieties, ka regulāra aprūpe un kontrole katlu un radiatoru. Gāzes iekārtas būtu teorētiski jāpārbauda eksperti un koriģē vismaz reizigadā.