Kā saņemt bezmaksas Bitcoin?

● 11. 12. 2014

Ja jūs regulāri izlasīt ziņas internetā, jūs diez vai var izvairīties informāciju par jaunā virtuālā valūtām. Iespējams,slavenākais no tiem ir Bitcoin, kas ir lielākais patieso vērtību. Laimīgie tie, kas sāka iegādāties Bitcoin 2009. gadā, savu ieguldījumu varētu reizināt līdz 10000.

Bitcoin var iegūt citādi, nekā pērkot?

Protams, tur ir visu veidu biržām, kur lietotāji var nopirkt par reālu naudu, šo virtuālo valūtu. Tad vēlāk nogulda viņu virtuālās kabatas ar viņiem, un viņi var maksāt citus cilvēkus, vai pat izvēlēto interneta veikalos. Bet būtībā visi no jums var saņemt bezmaksas Bitcoin. Vismaz tādā nozīmē, ka viņam nav tērēt reālu naudu. Tas faktiski var, izmantojot īpašas programmas " aizplūšanu ".

Kā ieguves Bitcoin?

Bitcoin ir iegūst diezgan sarežģīta veidā. Ir šim nolūkam īpašas programmas, kas dod labumu veiktspēju jūsu grafikas karti un apstrādāt sarežģītus aprēķinus. Tagad tos, izmantojot laika gaitā var iegūt visu bloku Bitcoin. Tas ir ideāls, ja jums ir vākšana ar vairākiem citiem cilvēkiem, starp kuriem kopējā peļņas sadalīšanas.

Tas ļaujkopējā pietiekams laiks, lai nonāktu pie relatīvi pienācīgas naudu, un jums vienkārši ir, lai palaistu " augšupējiem" fonā normālas darbības laikā. Pēc tam ieguvusi virtuālo valūtu jūs varat pārdot, kas kalpos par Bitcoin apmaiņu, vai saglabāt to un cerēt, ka Bitcoin palielinās tā vērtību.

Iegūšana Bitcoin absolūti bezmaksas!

Aprakstītā metode Iepriekš galu galā, nav pilnīgi bez nepieciešamajiem ieguldījumiem. Ja Jums ir interese iegūt pietiekamu daudzumu Bitcoin, jums ir ļaut jūsu datoru palaist pat brīžos, kad tā uz kaut kas cits nepieciešams. Tas, protams, var tikt atspoguļots elektrības rēķinu. Bet internetā ir dažas tīmekļa vietnes, kas piedāvā Bitcoin absolūti bezmaksas tikai skatoties reklāmu, lasīt e-pastus vai pārlūkot izvēlēto Web lapas. Tas prasīs dažas minūtes laikā, un var arī nonākt pāris (desmitdaļas BTC) nedēļā.

Ir labi zināt savu atsauksmi

Tomēr, ja jūs nolemjat, lai kaut kā iesaistīties šajā metodē Bitcoin, es gribētu, lai vienmēr pārbaudiet mājas lapā, ka jūs piedāvājat šo iespēju. Protams, jo ir neskaitāmi cilvēki, kas izmanto savus pakalpojumus, bet, bet Bitcoin lai jūs nekad get. Tomēr dažādos forumos veltīta virtuālās valūtas, kas, starp citu ir pilns ar internetu, varat atrast padomus par uzticamiem partneriem.