Kā saņemt hipotekāro kredītu

● 11. 12. 2014

Pieņemsim konkrētu gadījumu. Atrodi savu sapņu dzīvokli, māju, vai vienkārši nav naudas, lai ļoti nepieciešamo renovācijas jūsu mājās. Ir, protams,iestāžu skaits, kur jūs varat pieteikties uz hipotēku. Kādi ir visi nosacījumi, kas jums ir jāizpilda, lai iegūtu hipotekāro kredītu, un jums ir tiesības uz to, tikai tu?

Cik ilgi un cik daudz jūs maksājat? Ko jūs nepieciešams hipotēku? Sākt ar hipotēku kalkulatori, lai noteiktu indikatīvo summu. Tomēr tikaibanka sniegs Jums precīzu aprēķinu, hipotēku, ieskaitot atkārtota grafika. Meklē atbildes uz šiem jautājumiem? Neapstājas lasījums.

Pirms došanās uz banku

Vēl pirms došanās uz biroju personīgi, jums vajadzētu noskaidrot dažas lietas. Pirmkārt, cik daudz jūs vēlaties aizņemties. Bankas nelabprāt sasniegs segt 100 % no mājokļa izmaksas. Apsveriet, vai izvēlaties nav vērts ēkas ietaupījumus vai iekšzemes ietaupījumus un samazināt summu, jums ir nepieciešams aizņemties. Mazāk naudas no pirkuma vērtības, jums ir nepieciešams,procenti būs zemāka. Tad apmeklēt internetu. Krastos katra kalkulatora izmanto, lai aprēķinātu hipotēku. Tātad vismaz jums ir aptuvenu priekšstatu par to, ko gaidīt.

Ņemot vērā savu vecumu domā divreiz, kamēr jūs atmaksāt hipotēku. Jau vairāk nekā 30 gadus, tas ir tikai izņēmuma gadījumos, un, ja jums izdodas, lai nomaksātu hipotēku pirms iebraukšanas pensijā tikpat labi jums. Jafinanšu tirgus pārāk pazīstami ar to, nāc uz vienu no banku iestādēm, jo nepastāv risks, kā lielu krāpšanas risku.

Nākamais solis, banku iestādēs

Saskaņā ar hipotēku kalkulatoru jums jau ir kāda ideja, ko gaidīt. Tagad jums ir nepieciešams, lai dotu taimazliet reālāks kontūras. Vienalga, vai esat atradis internetā, kurā bankas būs balstīta hipotēku vislabāk, vai kuras ir vienkārši tuvākais poliomielīta noteikti pacietība. Izpilde aizdevuma nevar iztikt bez dokumentiem. Jūs ieradīsieties birojā un sadraudzējas jums, dārgie padomnieks aiz letes. Pasaki viņam, cik daudz naudas jums ir nepieciešams, un par ko. Ja jūs nes līdzi kopijas algas lapas par pēdējiem trim mēnešiem, vai jūsu bankas konta izraksts apzīmogo, uz vietas, jūs saņemsiet īsu izklāstu par hipotēku, kas pielāgoti jūsu vajadzībām.

Atcerieties, ka ir sagatavojusi sarakstu ar citiem jūsu regulāro maksājumu, atmaksas un citiem aizdevumiem, vismaz aptuveno jums ikmēneša izdevumi par mājokļiem. Lielākā daļa cilvēku ir galvenokārt interesē, cik daudz tas notiksmēnesī. Bethipotēka ir ne tikairegulāri ikmēneša maksājums. To nevar nepamanīt izmaksas, kas saistītas ar starta. Kad mēs pievienot maksu par hipotēku, īpašuma novērtēšanu, un zīmogi uz kadastrā, mēs iegūstam vairākus tūkstošus kronu, kas ir nepieciešams, lai samaksāt viena mēneša laikā kārtību. Tas ir labi, lai noskatītos veicināšanas pasākumus, piemēram, kad bankas piedāvā. Noslēguma hipotēku uz konkrētu datumu bez maksas.

Privātie hipotēku atmaksas arī pasliktina summu apdrošināšanas. Bez tam, jūs diez vai apstiprināt hipotēku. Par vairāku rīkojuma simtus mēnesī. Ja jums ir pietiekami ienākumi,banka apstiprina hipotekāro kredītu, jūs varat iet laimīgi parakstīt pirkuma līgumu par jūsu izvēlēto īpašumu.

Ko darīt, ja jūs apstiprināt hipotēku

Tā var būt, ka jūsu banka neapstiprina hipotēku. Jums nav pietiekamu ienākumu, vai arī līgumu par bankai vēl viens iemesls riska. Neves galva, jums ir vēl vairāk iespēju. Kā pirmajiem nebanku hipotekāro piedāvājumus. Tas navhipotēku patieso vārda nozīmē. Jūs varētu teikt, tas iraizdevums par kaut ko, ko tu nepietiek parasto aizdevums, kas tiek nodrošināts līdz vairākiem desmitiem līdz simtiem tūkstošu.

Non - ASV hipotekāro izmanto, lai iegūtu lielāku naudas summu, lai kaut ko, tāpēc tas ir tikai tikai uz mājokļu kredītiem. Galvenais nosacījums, tomēr ir tas, kaīpašums ir jāgarantē. Priekšrocība ir tā, kaīpašumu var galvot trešo personu. Tas ievērojami palielina izredzes piem. Jauniem cilvēkiem, ar kuriem apdrošināšana var palīdzēt vecākiem.

Hipotēku laikā

Visi dokumenti ir darīts, hipotēku apstiprināja un parakstīja žvadzēt rokā jums taustiņus, lai jūsu sapņu durvīm. Tikai tāpēc, ka jums ir konts, kas izveidota pavēles, nenozīmē, kahipotēku var apturēt domājām. Pirms līguma parakstīšanas, jums vajadzētu uzzināt, kābankas izturas pret klientiem, kuri pēkšņi nonāktu grūtībās, un kādu laiku būs jāmaksā hipotēku fondus. Neviens no mums nav pārliecības, ka mēs nevarēsim izpildīt slimības, traumas, vai darba vietas maiņu.

Sievietēm, tas ir skaidrs, domāt par iespējamo sākuma maternitātes. Lielākā daļa banku skaits ar tādiem jēdzieniem atlikšanas vai samazināšanas maksājumiem, bet tas ir labi jāsagatavo iepriekš un uzzināt ar kādiem nosacījumiem. Tāpat jāatceras, mēnesi vai divus pirms jubilejas fiksāciju izmantojot kalkulatoru hipotēku, lai redzētu, vai jūs nevarētu samaksāt hipotekāro refinansēt uz citu banku.