Kā tikt galā ar kredītiem? spoži

● 09. 06. 2014

Kredīti Mūsdienās gandrīz visi gandrīz visi citi ir aizdevumu, aizdevumu, parādu, overdraftu, kredītkartes, jebkura lieta, pa daļām, untamlīdzīgi. Šodien irliela tendence aizņemties naudu. Daudzi cilvēki ir tikai viens kredīts, bet vairākus kredītus. Un šajā brīdī, jūs sakāt, tas tiešām ir nepieciešams, lai būtu tik daudz kredītu? Eksperti un finansisti ieteiktu jums veikt ļoti svarīgus kredītus un aizņemties jēgpilnu lietas un lietas, kas dzīvē patiešām nepieciešams. Ja Jūs pārtraucat strādā sadzīves ledusskapis, plīts, veļas mašīna, katls, kas silda ūdeni, televizors, un tas, protams, ir papildu izmaksas. Daudzi cilvēki naudu par šiem izdevumiem ir saglabāts un doties atpakaļ uz nu iegādi vai aizdevuma atmaksu. Šādas lietas ir vajadzīgas mājās, jums ir nepieciešams kaut kur likt pārtiku, jums ir nepieciešams gatavot, mazgāt drēbes, ar karstu ūdeni un patTV ir kaut kādā veidā tas nepieciešams, jo klusums reizēm ir ļoti kaitinošas, bet tas ir atkarīgs kam.

Bet ņemt aizdevumu par jaunu lielā ekrāna TV, pat tad, javecā vēl darbojas, ņemt aizdevumu uz luksusa brīvdienas Seišelu salās, ņemt aizdevumu, lai iegādātos apģērbu, ņemt aizdevumu, lai iegādātos luksusa Ziemassvētku dāvanas untamlīdzīgi, irliels absurds! Šo aizdevumu apjoms nav nozīmes vispār. Televizors vienmēr kalpo kā brīvdienu, dodoties prom vai saglabājot uz vēl vienu gadu, esat lietojis šādu apģērbu, lai atbilstu jūsu cenu diapazonā, nopirkt Ziemassvētku dāvanas tikai naudu, ka jums ir saglabātas. Jūs varat izīrēt šos notikumus, kamēr jūs baudīt to, bet tad jums būs atmaksāt aizdevumu dažus mēnešus, un jums nav iegūt daudz satiksmes, kāda tā bija pirms aizdevuma strāvu. Vai tas tiešām ir tā vērts.

Konsolidācija - Apvienojot vairākus kredītus vienā

Ja jums ir divi vai vairāk aizdevumu, jums ir vienmēr domāt par to, vai viņi patiešām palīdzēt jūsu finansiālais stāvoklis to atļauj. Speciālisti iesaka atcelt summas atvēlētas vismaz sešus mēnešus. Lai uzzinātu, kas tas būs, kad jūsu budžeta iemaksas faktiski uzkrauj, kāda būs dzīvot ar viņiem un to, kas jums ir atmest, un to, ko jūs varēsiet atļauties otrādi. Tāpēc labākais, lai uzzinātu, vai jūs varat atļauties aizdevumu vai ne. Vairāk aizdevumi ir augstākas izmaksas, garākus termiņus, untamlīdzīgi. Viss, kas jums ir jādomā par to. Īres maksa ir ļoti viegli un ātri, bet tad nauda ir grūtāk iegūt, un viegli pārī un nemaksāšana aizdevumu jūs varat nokļūt spirāli parādu, un tādējādi jūs sākat problēmas, no kuras jūs saņemsiet ilgi un grūti.

Par savām kļūdām, tad jums būs jāmaksā, un varbūt vēlāk, jums žēl, ka jums paņēmām aizdevumu vispār. Tādēļ tā irlaba ideja, lai ņemtu kredītus gudri un patiešām mēģināt, ja jūs staigāt, un jums būs finansiāli spējīgi maksāt visu apkārt. Tas ir daudz labāk, lai uzzinātu laiku, kaaizdevums finansēs tikai iet, pirms jūs ņemt aizdevumu un pārbaudīt vēlu, kad jums aizdevumu un atmaksas nebūs ilgi nāk. Kā tikt galā ar kredītiem? Tā iet kaut ko? Jā, tas pats, un konsolidācija individuāliem aizdevumiem. Konsolidācija palīdzēs vismaz mazliet kaut ko, lai saglabātu mazliet viņa paplašināt ģimenes ienākumiem. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku valstī, kuri ir pazīstami ar jēdzienu konsolidācijas un izmantot to bieži. Kas tas ir? Jūs varat izlasīt šajā rakstā.

Konsolidācija, kas tas ir?

Ja jūs zaudējat kontroli pār kredītu nevar pārvaldīt to samaksu, kādu risinājumu, var būt jums taisnība konsolidācija. Konsolidācija ir faktiskikombinācija no vairākām aizdevumiem vai aizdevumiem vienā. Tādējādi samazinot savas finanses, lai palīdzētu ģimenes budžetu. Jums būs jāmaksānedaudz mazāk, un tādējādi jums ir finanses, lai samaksātu citus izdevumus, kas ir mājsaimniecībā ir nepieciešams maksāt.

Bez tam, ir arīplus, ka var aizdot vai atmaksāt aizdevumus bez dīkstāves un tādējādi jums nebūs skandāla nemaksāšanu procenti, naudas sodi, parādi, un sliktākajā gadījumā, izpildi. Ja Jūs uzskatāt, ka aizdevumi un to atmaksāšana pār manu galvu, jūs doties uz savu banku un lūgt konsolidāciju aizdevumu vai kredītu. Uzmanību, nav labi darbojas, impulsīvi, visi jūs domājat par pareizi un math. Tas ir tā vērts, lai pārliecinātos. Pasākums divreiz, vienreiz nogriez šeit ir ļoti ērti.

Konsolidācijai var būt trīs iemesli, kāpēc jūs konsolidēt aizdevumiem. Pirmā ir tā, ka nav izdevies atmaksāt finansējumu, jums ir nepieciešams, lai samazinātu savus maksājumus un iegūtmazliet vairāk naudas par normālu darbību jūsu mājās. Tādā gadījumā, jums ir jārēķinās ar to, ka jūsu atmaksas termiņš pagarināts, un jums zibens savu budžetu, bet izmaksas par lielāku pārmaksas.

Vēl viena iespēja irpretēja. Tātad jūs vēlaties,aizdevumu vai kredītu maksāt atpakaļ, cik drīz vien iespējams, lai jūsu ikmēneša maksājumi pieaugs. Šajā gadījumā, jūs ievērojami samazināt kopējo summu, kasbankai būs jāmaksā. Šī opcija cilvēki galvenokārt izmanto, tāpēc, ja viņi maina darba vietu un iegūt augstākās pastu vai lielāku algu. Viņi var atļauties maksāt vairāk, bez hit ģimenes budžetu, un tādējādi dot bankai mazāk, nekā sākotnēji tika plānots.

Trešā iespēja ir, ka procentu likmes tagad ir ļoti labvēlīgi, salīdzinot ar tiem, agrāk. Bankā, lai jūs varētu iegūt labāku piedāvājumu, kas jūs, protams, vērtīgs, un tas ir ērts Jums. Citi uzkrājumi tas ir, samazināt darījumu izmaksas (maksa par dažiem kontiem vienā), Jums ir viss, viss vienā vietā un tas ir vieglāk kontrolēt.

Domāju, ka skaits, Consulting

Iet uz banku, lai nomaksātu, bet tas ir labi, lai būtu jāsagatavo mazliet par konsolidējot uzzināt. Banka piedāvās Jums dažādus produktus, bet mēģina pārdot produktus. Viņu prioritāte ir panākt, lai, jūs maksājat bankas naudu, un tāpēc jūs redzat kādu konsolidāciju. Labi zināt, pirms doties uz banku, lai piedāvātu, kakonsolidācija kopēju patēriņa kredītu, konsolidēt ar overdrafti, kredītkartes, hipotēku kredītu un dažreiz pat līzingu, bet tas ir atkarīgs no jūsu bankas vai nebanku sektoram. Tā maksā jums salīdzināt vairākus piedāvājumus, nevis nekavējoties veiktvispirms. Šodien,banka ir tirgū diezgandaudz konkurences, tāpēc bankas mēģina ievilkt sev un vairāk jaunu klientu. Nelietojiet uzreiz pirmo piedāvājumu jūs saņemsiet, viss, kas jums ir, lai aprēķinātu daudz domāja. Internets ir pilns ar Smart Web kalkulatori. Tās palīdzēs jums parādīt citu izvēlni, lai jūs vienkārši aprēķināt, kādi būskonsolidācijas bankas jumslabāko. Tas ietaupīs jums daudz laika. Ar šiem kalkulatori jūs zināt, ja tas ir, lai jūs varētu apvienot izdevīgu aizdevumu, cik daudz būs tas jautājums, ko kopējā atalgojuma. Protams, tas ir nepieciešams, lai aizpildītu šo kalkulatoru.

Kā aizpildīt konsolidācijas kalkulatoru?

Šeit padomu, kā konsolidācija kalkulators, lai aizpildītu, ka jums ir tiesības informāciju par savu konsolidāciju. Tagad tas ir diezgan izplatīta kļūda, mēģinot noskaidrot, cik vien iespējams, lai konsolidētu informāciju. Ir nepieciešams, lai uzzinātu visu par savu saistību, kas jums ir. Jums ir nepieciešams, divu veidu informāciju. Cik daudz katrs atbildību underpayment unsummu jūsu ikmēneša maksājumus. Un pēc tam? Pēc tam izpildiet šos norādījumus.

Pirmais solis

Atsevišķās jomās aizpildīt, ko aizdevumu produktus, ko izmanto, lai veiktu konsolidāciju. Kā jau minēts iepriekš, jūs varat konsolidēt saistības par aizdevumiem, kredītkartes, overdrafti saistībām. Nākamajā kastē, jums ir nepieciešams aizpildīt, cik daudz jums ir pa kreisi, lai maksāt par aizdevumu, ir jābūt arī trūkstošie dati par katru no jūsu ikmēneša maksājumu saistības. Parastie kalkulatori parasti var uzņemt līdz pieciem apvienošanās saistībām. Ja vairāk saistības, attiecas uz bankām.

Otrais solis

Finanšu eksperti jums palīdzēt šiem kalkulatori brīvu kopā ar privātajiem aizdevumiem, tāpēc viņiem ir nepieciešams sazināties ar informāciju, kas nepieciešama, lai aizpildītu. Neuztraucieties, jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar likumu, neuztraucieties nekas netiks izmantota ļaunprātīgi. Tas tikai kalpo šim nolūkam. Tas ir arī labs paturēt prātā, ka jums var sazināties ar finanšu speciālists, lai sniegtu ekspertu konsultācijas, viss ir bez maksas. Ja jums piedāvās savu uzvalku un šūpošanos uz tā arī palīdz jums aizpildīt dokumentus un var arī noorganizēt tikšanos bankā, tādēļ nav jāuztraucas, visu apstrādā jums.

Trešais solis

Ar trešo un pēdējo soli, mēs koncentrēsies uz salīdzināt piedāvājumus. Kad jūs ierakstiet kaut visus datus uz kalkulatora, jūs saņemsiet piedāvājumus. Šādi piedāvājumi, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un jūsu situāciju. Kas ir jūsu prioritāte tagad, šajā brīdī,jaunu ikmēneša maksājuma summa tiek apvienoti vai apvienotas kredīta aizdevumiem. Vairumā gadījumu, jums ietaupīt daudz, kas, iespējams,prioritāte jums. Tomēr, jums ir arī koncentrēties uz citiem posteņiem, kas jums ir, protams, svarīgi, kā arī maksu par aizdevumu apstrādi, aizdevuma vadību, gada procentu likmi, kas ir par kredīta atmaksas pagarināšanu, kopējo aizdevumu summu untamlīdzīgi. Jums ir atrast kādu kompromisu, bet tas ir labi sekot cenu un nekas ārpus tā.