Kā veicot ieguldījumus akcijās

● 09. 06. 2014

Ieguldot vienmērmazliet risks un gaidīt rezultātu, kas nevar būt pārliecināts. Jāspēj veikt ieguldījumus un ieguldītājiem jābūt spējīgiem strādāt šajos ūdeņos, un jābūt deguns ieguldījumiem, un ir jābūt arī spriešanas. Investors nevar kļūt tikai kāds, saskaņā ar dažiem to nevar pat uzzināt, bet jūs varat izvairīties no dažām kļūdām. Mūsdienās jūs varat investēt gandrīz neko. Vai dimantu pērles, zelts, uz dārgmetāliem un citas preces. Tas var arī ieguldīt vērtspapīros, nekustamajā īpašumā, obligācijas untamlīdzīgi. Potenciālu investīciju preču var būt arī krājumi. No tiem, sievietes varētu runāt amerikāņu filmas, kur visi gaida, lai redzētu, vai krājumu pieaugumu, vai ir palielinājies.

Vai viss pārdod labi un nopelna pie viņiem un vai veikt viņiem, un viņi ir vīlušies. Kas ir visas akcijas? Akcijas tiek fiksētas un kapitāla vērtspapīri. To izsniedz akciju sabiedrībām. Tā piekrīt noteiktu, veido daļu no uzņēmuma kapitāla. Kurš pērk krājumu un to īpašnieks kļūst parlīdzīpašnieku uzņēmumā. Tad tas vienmēr piedalās dažādās sanāksmēs, kur balso par svarīgu lēmumu pieņemšanā uzņēmumā. Tad tas ir atkarīgs, kas ir lielāku daļu no balsojuma. Akcijas var tikt tirgoti biržā vai RM sistēmā. Apmaiņa ir valstī, un tā irvieta, kursaņēmējs tirdzniecības publiski vērtspapīri, tostarp akcijas šobrīd tirgo. RM - System ir kā biržā un ļauj marginālās investoriem tirdzniecību ar vērtspapīriem vietējā, bet arī ārvalstu uzņēmumi. Turklāt RM - System ir iespēja tirdzniecības tiešsaistē.

Protams, ja jūs tirdzniecības krājumu, tas ir labi, lai atrastu brokeri, ja jūs joprojām pasaulē krājumiem un ieguldījumiem teikumā tik ērti, un man nav uzdrošinās ieguldīt akcijās sevi. Izmantojot brokeri bieži vien var izvairīties no riska. Šodienizvēle brokeru diezgan lielas, kas dod arī iespēju brokeru paaugstināt cenas vai meklēt to, kā vislabāk raut klientam visvairāk naudas, kā manipulēt ar klientu untamlīdzīgi. Viņi ir samērā skaidrs un vienkāršs mērķis. Pārliecināt savus investorus, ka, lai sniegtu tik daudz savu ietaupīto naudu, uzticēties viņiem un tajā pašā laikā arīvisvairāk maksāt nodevas, tāpēc tas bieži vien ir diezgan neracionāli brauc uz augstu augstumos.

Daudzi brokeri mēģina izdarīt parasti, ja tās nav. Tas ir labi, lai uzņemtu pirmo piedāvājumu uzreiz no pirmās brokeris aplūkot, bet arī uz citiem broker ļaut mūsu brokeri piedāvā vairāk, ka, tad jūs varat izvēlētieslabāko, lētākais jums. Jums ir jārēķinās ar piesardzību un ar šo broker jūs varat pull degunu. Ja ir aizdomas, ka jūs labāk izskaidrot visu, bet, ja jūs neesat pilnīgi pārliecināts, meklēt citiem starpniekiem. Šeit ir nodarījumi, kas brokeri bieži pārbauda, lai saviem klientiem ar skaidru skatu medībās. Ja jūs vēlaties ieguldīt akcijās, ir labs, izlasiet šo rakstu, lai atgādinātu jums par grēkiem brokeri.

1. Saruna

Daudzi brokeri būs ar jums pagadās sarunāties, viņi cenšas būt smieklīgi, laipns, pieklājīgs, untamlīdzīgi. Pirmais kontakts, kas notiek parasti telefona kontakts. Šeit mēs saucam par reprezentatīvu tirgotājs un mēģināt panākt pat sarunāties. Piemēram, gadījuma, kā tu esi, kāda ir jūsu attiecības ar finansēm untamlīdzīgi. Kad viņš dara labi, un jums nozvejotas, jūsu jautājumi tiks mērķa spin par virzienu finanšu un vērtspapīru. Ja jūs neinteresē, tas ir labi, lai viņam uzreiz un netērētu savu laiku. Daudzi brokeri ir nolīgti cilvēki, kas zvana jums katru otro nedēļu, un mēģina pārliecināt, ka tas ir labi ieguldīt akcijās un ar tiem. Ja Jums ir sazinājies vairākkārt, un jums nepatīk, nekautrējieties sazināties ar attiecīgo iestādi, irbiroja personas datu aizsardzību. Jums ir tiesības uz privāto dzīvi, un, lai tos aizsargātu, un, ja jūs nevēlaties, lai kāds sauc.

2. Otrā anketa

Ja jūs noslēdzat līgumu, parasti, aizpildot anketu un investīcijas. Uzmanība šajā anketā, jo brokeri bieži vien ir tendence, ka jūs varēsiet pārliecināt un piespiest kaut ko, kas jums nepatīk. Teikumi, piemēram, es Jums ieteiks, kā vislabāk aizpildīt anketu, ja jums nav jāaizpilda, kā jūs sakāt, jums nebūs iespējams pienācīgi investēt, ja jums nav jāaizpilda par mani, jūsu ieguldījums nebūs tik liels, un liela, untamlīdzīgi. Tas ir, jūs vēlaties saņemt brokeri pieredzējušiem investoriem. Kāpēc? Tikai tāpēc, ka jums tiks norādot un riskantākiem darījumiem. No šie veikali ir lielāka iespēja savākt,lielāku summu. Bet tie ir papīra vāku par to, kadbizness neizdodas, un jūs sūdzēties. Tāpēc, aizpildiet anketu, kā vēlaties, un nav ieteikt darīt, lai piespiestu broker. Ja jums viņa uzvedība ir pretrunā ar graudu, mierīgi Apturiet visu līgumu.

Brokeris ir jābūt uzticību. Tas darbosies ar savām finansēm un jūs uzticēt to viņam. Tādēļ, jums ir jāuzticas šo personu. Brokeris, lai iegūtu jūsu uzticību, jums tiks amazed ar savām zināšanām un to, ko viņš zina un zina visu. To izmanto arī salīdzinošo novērtēšanu un salīdzināšanu vienkāršu un pamata ieguldījumiem, piemēram, akcijas, nekustamais īpašums, precēm, fondiem, valūtu, termiņnoguldījumu untamlīdzīgi. Pēc tam, kad svarīgāk uzskata, ka jums vislabāk ir ieguldīt akcijās. Bet Viņš arī norāda, kapašreizējā situācija nav tirgū nekas vērts pieminēt. Līdz ar to nav darbība, kas būtu lietderīgi iegādāties. Tas, protams, tu celsies cenas, jo saskaņā ar piespiest tevi kaut ko tikai tāpēc, ka par savu naudu. Uzticība ir vēl vairāk saasināja. Protams, tas var būt taisnība, bet tā var būt arīlabi pārdomāts solis, ko brokeris, un tāpēc tas parasti ir.

4. Veikali un peļņa

Sagatavot arī uz to, ka Jūsu brokeris mēģinās pārliecināt, ka jums ir visvairāk biznesu. Tas ir tāpēc, ka viņa uzņēmumu un aģentu pati bagātināts tarifos tirdzniecību. No tiemlielākā daļa brokeri tagad dzīvo un strādā. Ja jums ir skaidra ideja par to, kā jūs vēlaties ieguldīt, nav iespējams manipulēt ar broker. Ja jūs bieži iesaka, tirdzniecība up nav gluži par jums. Kad jūs zaudējat savu ieguldījumu, vai arī jums nav aprūpes daudz par to nav pietiekami daudz laika, tas ir labi, lai atrastu citu veidu, kā ieguldīt akcijās. Ir dažādi savstarpējo fondu, noguldījumu naudu tieši uz tirdzniecības administrācijas untamlīdzīgi. Tas dod jums laiku, būs vieglāk. Tikai neļaujiet neko pateikt brokeris. Tas var palīdzēt jums, kaut ko var ieteikt, jūs varat atbildēt uz jautājumiem, betgalīgais lēmums vienmēr ir atkarīgs no jums, un nevienam citam.

5. Perforators tālrunī

Šeit vissvarīgākā lieta, ka jūs pērkatvisvairāk loģiski. Tā, lai radītu gandrīz ideālu vidi. Brokeris aicinās jums izveidot vidi, kur visi cilvēki runā pār otru, tie un kliegt vairāk tikai tāpēc, ka radīja atmosfēru, ka prasība ir " gandrīz izpārdotas ", un tādējādi jūs mēģināt sīkumi tūlītēju slēgšanu līgumu. Tomēr, neminot šīs būtiskās lietas, piemēram, risku operācijas, nodevas untamlīdzīgi. Kad jūs aprīt argumentus, piemērus no dzīves, un nedod jums daudz vietas, lai padomātu, kā to darījalaiks rīkoties, citādi jūs zaudēsiet dzīvi noteikti notikums, kas netiks atkārtots, un jūs varat pie viņas, saskaņā ar brokeri, nopelnīt lielu naudu. Tas darbojas uz daudziem cilvēkiem, un tik ātruma padoties. Ja neesat pārliecināts, vai nevēlas pieņemt ātrus lēmumus, jautājiet savam brokeris analīzi un arī viņa uzmanību uz to, ka viņa ieteikumi augšupielādēt. Tā ir jūsu nauda, un ir labi viņus aizsargāt.

6. Pareizi ieteikt varbūt neviens

Daudzi cilvēki vēlas, lai dotu viņiem vienu pareizi padomu ne tikai par krājumiem un finansēm. Piesargāties no padomu, ka brokeri dot no pa tālruni, kas netiek uzraudzīta, un jums ir tik brokeris var apsolīt gandrīz visu, bet tad ar mierīgu sirdi liegs arī tas var notikt. Uzņēmums ir aiz šiem zvaniem nebūs atbildīgs. Ono mājieni, padomus un ieteikumus netiek reģistrēti, bet vadlīnijas pārdot vai pirkt, jums ir starpnieki un uzņēmumi jāreģistrē. Tādējādi tiek aizsargāti kā brokeri, visu sabiedrību, un piebilst, materiālu,lēmums bija no jūsu gribas. Ja tā gadās, ka jūsu konts iekrīt dziļā zaudējumiem, lai sāktu sūdzību procedūru. Pirms sūdzību procedūra līgumu, jo tad var būt grūti iegūt pierādījumus, kas nebūtu ļoti labi.

7. Septītais Money regulāri pārbaudiet

Protams, ir cilvēki, kuriem nav laika, un tas ir saprotams. Bet pat tā, jūs dažreiz atrast laiku, lai to izdarītu, jūs noskatījos biežumu savu amatu. Biežums nedrīkst būtmēneša beigām un palielinātu summu maksas, jūs salīdzināt ar savu peļņu, tikai tāpēc, ka atsevišķu darījumu. Piesargāties, neviens darījums nevar notikt bez jūsu piekrišanas, ka ļoti rūpīgi, kad kaut kas tāds notiek, jārīkojas nekavējoties. Piekrišanu var būt vai nu rakstveida vai ierakstītas telefonu. Kad jūs ievadietinstrukcija tirgotājam ir nodot to tirgū, tas ir viņa pienākums. Tā arī regulāri pārbaudīt. Jums ir arī redzēt savu aktīvu kontā, netirgojas, ja vien jums ir iespēja saņemt kontu. Netirgojas spaidu kārtā gaida izjaukt visu, domāju, un, iespējams, konsultēties ar kādu citu. Brokeris var ieteikt jums, bet jūs nedrīkstat aizmirst, ka jūs esattas, kurš izlemj, tā ir jūsu nauda, jūsu atbildība, tāpēc šis lēmums ir par jums.

Tas, ka ir daži reģistra kredītņēmēji būs uzklausīt ikvienu personu. Betfakts, ka tur var būt šādi cilvēki, kuri nav parādā kaut ko, tas jau zina daudz mazāk. Monetārās iestādes reģistrē visus pieprasījumus aizņemties naudu savās datu bāzēs, kas savukārt nozīmē praktiski ir tas, ka izredzes uz aizdevumu sakarā ar jebkādiem turpmākiem lūgumiem kaut ko samazinās. Procedūra, ja vēlaties ņemt aizdevumu, un apejot vairākas banku iestādes, lai uzzinātu, ar kādiem nosacījumiem jūs, iespējams, var piedāvāt, kamēr jūs dot viņiem visus savus reālos datus, tas izskatāspilnīgi loģiski. Tomēr, katrs banku iestāde katram šādam klienta pieprasījumu pēc aizdevuma uzskaites un nosūta datus uz reģistra.

Tādēļ, jaklients informē bankas pārāk, un ziņo,lūgums par aizdevumu, var būt citas bankas kļūst aizdomīgs un neuzticams, kas rada pamatu, lai noraidītu pieteikumu par aizdevumu. Tāpēc, tas ir gandrīz nekad iespējams salīdzināt bankām piedāvāt, jo nosūtot informāciju reģistrā uzreiz pēc piegādes pieteikumiem sarežģī situāciju. Lai jautājumiem sliktāk, ir paredzams, kainformācija par jūsu pieteikumu no reģistra parādniekiem nebūs iet prom. Banka reģistrs, kurā uzglabāt informāciju par banku aizdevumu klientiem informāciju svītrots tikai pēc viena gada, betnebanku reģistrs, kas irdatu bāze ar informāciju par klientu nebanku finanšu institūcijām,informācija tiek izdzēsta pēc sešiem mēnešiem.

Banku iestādēm nav nepieciešams veikt, lai rakstītu datus reģistra, joinformācijas apmaiņa par maksājumu disciplīnu, uzticību klientu un viņu kredītspēju ir atļauta bankas Banku aktu. Šī iemesla dēļ, viņi var apmainīties ar informāciju arī bez klienta piekrišanas. Bettas neattiecas uz Non - reģistrā, jo nav piekrišanu personas datu absolūti nepieciešams nosūtīt informāciju reģistrā apstrādi. Abi reģistri savā starpā apmainīties ar informāciju. Kreditoru subjekti, jo saviem parādniekiem ir ciets informāciju laikā, kas ļauj viņiem cita vadāmību aizdevuma pieteikumus. Lai ir nepieciešama datu apmaiņu starp reģistra nolīgumu atkal, kas irdaļa no aizdevuma pieteikumu. Protams, ir daži piesardzības pasākumi, lai nodrošinātu, ka bankas noslēpumu nevar tikt pārkāptas, uninformācija var tikt ļaunprātīgi. Sniedzējiem šobrīd ir mūsu rīcībā vairākiem reģistriem un datu bāzēm parādniekiem.

Debitori

IetvarosBanka Reģistrējieties, lai apkopotu datus par visām personām, kas ir ar jebkuras dalībvalsts bankā vai noslēgto ēkas sabiedrības aizdevuma līgumu, vai kādu aizdevumu veida pieprasītā, vai tas bija agrāk. No datiem, mēs varam noteikt, kas iruzticamība klienta kredītspēju, kas balstās uz kredītiem, un to, kas irmaksājumu morāle.

Turpretim nebanku reģistrs reģistrē uz fiziskām un juridiskām personām, kas saņem vai ir saņēmuši izņemot kredītu bankā kredītu un līzinga kompānijām. Abi reģistri, protams, savstarpēji, sadarboties kopā un apmainītos ar informāciju par klientiem. Reģistros, paliek uz četriem gadiem. Visa informācija, kas abi veido reģistra tiek atjaunota katru mēnesi. Tātad, ja jums ir parāds ar maksājumu beigās mēneša, kad datu reģistri ir atjaunināta, jūs par šo faktu,informācija reģistrā. Ja jums ir izdevies kavētiem maksājumiem mēneša laikā izmaksāto informācija par to parādās reģistrā.

Ja saistību nepildīšanu, taču es joprojām saņemt uz nākamo reģistrā parādnieku, kurš vada asociāciju nomu un aizdevumu patērētājiem aizsardzību. Uzņēmums, kurāklientam ir parāds, protams, ir jābūttās apvienības locekli, pretējā gadījumāaizņēmējs nav tur nokļūt. Datu bāzē ir arī cilvēki, kuriem ir grūtības ar maksājumu tālrunis uzņēmumi, enerģijas vai preču noliktavās.

Tā darbojas tikai divas datu bāzēm, kas ir saraksts indivīdiem, kuriem irnegatīva datu bāze par cilvēkiem, kam ir problēmas ar atmaksu, pozitīvu reģistru, kas ir datu bāzē pēc nosaukuma klientiem, kuri maksā bez problēmu. Vai negatīvs datu bāze ir pieejama samērā viegli, vienkārši nemaksāt rēķinu par summu simts eiro, un jūs tur. Galvenokārt reģistrā indivīdu tiek reģistrētas, ja nemaksāšanas trīs secīgos maksājumos. Reģistra informācija tiek izdzēsta pēc trim gadiem no maksājuma summas. Vieglākais profilakse, kā Parādnieku saņemt, protams, maksā visu laiku.