Kā veidot finanšu plānu

● 11. 06. 2014

Finanšu plānošana irpamats katrā mājā. Daudz, tomēr, uzskatu to par kaut ko, kas ir tikai svarīgi uzņēmumam. Es ģimenes vai personas, tomēr, ir jābūt finanšu plānu. Līdz ar to samazina iespējamību nokļūst finansiālās grūtībās.

Finanšu plāns

Uz atbildīgo pieeju savas finanses, sākt, izveidojot finanšu plānu. Pateicoties jums finansiāli stabila un mazāk savā dzīvē pārsteigs jebkādu neparedzamu situāciju.

Par katru finanšu plāna pamats ir noteikt savus mērķus. Šie mērķi ir piešķirti līdzekļi. Lai sasniegtu mērķus, neskatoties uz negaidītiem notikumiem būtu jāatspoguļo finanšu plānā, drošības iespējas, un, visbeidzot, konkrētiem produktiem.

Daudzi cilvēki padarīt kļūda, izvēloties konkrētu produktu, pirms viņi sapratīs, mērķus un līdzekļus.

Viņi lūdz finanšu konsultantiem vai sevi, kurš produkts ir labākais. Jūs nevarat, tomēr jāuzskata šādi finansējumu kopumā. Dažādiem mērķiem, ir dažādi produkti.

Finanšu plāns reizi brītiņa, lai atjauninātu. Tas nozīmē, ka punkti, kas iet caur plānu vēlreiz un pārliecinieties, ka nekas nav mainījies.

Zoom īsumā galvenos posteņus finanšu plānošanu:

- No finanšu plāna mērķi: tie veido to, ko mēs gribam naudu no finanšu plānošanu, lai iegādātos. Mēs šeit iekļaut lielākas lietas - iegādāties nekustamo īpašumu, automašīnas, lielākas studiju izmaksas bērniem (piemēram, privātā koledža), kas paredz pensijas, uc Tas ir ne tikai labi zināt mērķus, bet arī tad, ja jūs vēlaties, lai īstenotu. Mērķus var iedalīt īstermiņa, gan ilgtermiņā.

- Power Finanšu plāns: Tas ietver mājsaimniecības ienākumiem. Galvenais ienākumi no algota darba, bet šeit ir viens jau ir saglabāti līdz finanšu aktīvu vai īpašumu, kas var iznomāt un pelnīt naudu no tā.

- Nodrošināt savu finanšu plānu:finansēšanas plāns nevar nenovērtēt drošību īpašuma, kā arī attiecībā uz ienākumu. Šajā brīdī ir nepieciešams koncentrēties uz riskiem, kas var apdraudēt jūsu īpašumu, un atbilstoši aizsargāti pret viņiem. Šim nolūkam, galvenokārt dažāda veida apdrošināšana, piemēram, dzīvības apdrošināšanas apgādnieka ģimenes, ja ģimenes hipotēku.

- Īpašiem produktiem: Vai viņi galu galā, pamatojoties uz finanšu plānu. Lai izvēlētos konkrētus produktus, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus mus, kad jūs zināt, kas naudas jums ir nepieciešams, ja jums ir nepieciešams un cik daudz un kādā veidā jūs vērā piešķirot viņiem naudu. Jūs varat ievietot summu, jums ir jau citur, vai saglabāt vai ieguldīt regulārus ikmēneša noguldījumiem. Attiecībā uz konkrētu produktu, jums vajadzētu arī apsvērt to, kas jūs sagaida ieņēmumus un cik daudz esat gatavs uzņemties risku. Ja finanses nesaprot un nevēlas riskēt izvēlieties uzkrājumu produktus. Jafinanšu aktīvi interesējas un drīzāk būtu interesanti novērtēt, ieguldīt.

Kopsavilkums par priekšrocībām personīgo finanšu plānu

Personisko finanšu plānu, mēs segtu finanšu ceļu jums iet. Tas dod rīkojumu mūsu finansēm, un ļauj mums, lai sasniegtu savus mērķus ar ierobežojumiem dažādiem riskiem.

Finanšu plāns ir daudzus gadus uz priekšu. Tas palīdzēs mums nav panikas dažādās situācijās viņu personīgo dzīvi, bet arī finanšu tirgū (piemēram, pēkšņa akcijām) .

Tas palīdz mums arī tuvāk saviem mērķiem. Ir skaidrs, ka cilvēki, kuriem ir nauda kaut kur uz kontiem, kas nav tieši to paredzētā mērķa, vienkārši viens " sagriešana " par naudu, kuras mērķis ir skaidri definēts, kā arīparedzamā galīgā summa.

Finanšu plāns arī palīdz izvairīties no parādu slazdā. Arvien vairāk cilvēku piesakās personas bankrotu norāda, ka tikai ar parādu problēmām cilvēki.

Finanšu plānu, jūs varētu saglabāt parādu slazdā, jo sargi galvenie riski. Tas liek jums ir likviditātes rezerve (naudas, ka jūs varat, ja vajadzīgs, jebkādas tiesības izmantot) unaktīvu iesaldēšana un ienākumiem.

Pateicoties finanšu plānā arī labāk saprast, ko jums ir nauda un kas ne. Finanšu plāns parādīs, piemēram, kadažas lietas nevar saglabāt. Tāpēc jums vajadzētu iegādāties pa daļām, jo jums paliks pat pēc naudas. Neskatoties uz to, kaaizdevums būs jāmaksā ne tikai uzņēmējdarbību, bet arī procentus un citas maksas.

Neviens finanšu plāns, varbūt jūs varat darīt, lai apmierinātu savas īstermiņa mērķus, bet ilgtermiņā bez tā.