Kā vislabāk ieguldīt naudu?

● 11. 12. 2014

Ja Jums piemīt lielāka finanšu kapitālu, tad jūs noteikti nevēlatiesreālā naudas vērtība kritusies inflācija, kas, iespējams, nebūs pārāk lielslēciens, bet pat nauda laika, nekā pašlaik ir nedaudz pasliktināt vairāk. Lai finansētulieko nezaudē savu vērtību faktiskajās, bezprocentu kontiem, ir ieteicams investēt. Kad labs ieguldījums ne tikai jūs segtu izmaksas, kas inflāciju, bet jūs varat arī nopelnīt savas finanses.

Ieguldījumu īpašums

Pērkot nekustamo īpašumu no investīciju viedokļa, zema riska un ilgtermiņa ieguldījumiem. Mājas tiek iegādātas galvenokārt spekulatīvo tirdzniecību vai radīt pasīvo ienākumu.

Pirmajā scenārijā,investors balstās uz zemu īpašuma, cenu kāpumu nākotnē. Turklāt, alternatīva pasīvā ienākumi ir ienākumi no nomas īpašums. Ieguldījumi nekustamajā īpašumā var iedalīt divās grupās, kas ir mājas un dzīvokļus un zemi. Piemērota alternatīva investīcijas iriegāde lauksaimniecības zemes, kuru cena pastāvīgi pieaug un kainvestors var viegli iznomāt neradot papildu izmaksas, kā gadījumā, ja ieguldījumi mājokļu un rekonstrukcijas.

Ieguldījumi akcijās

Ieguldījumi akcijās ir riska ieguldījuma veidu. Augsta riska tiek kompensēts ar augstu ienākumu potenciālu un vairāku novērtēšanu Finance.

Faktiskais risks ir dažās tirgus nestabilitāti. Tā kāfinanšu tirgus pastāvīgi attīstās unuzņēmumam, kas tagad ieraksts aug vienlīdz labi var ierakstīt negaidītu kritumu akciju attiecībā uz globāliem notikumiem vai slēgšanu eksporta tirgos. Tādējādiinvestors negarantē, ka viņš radušās finanšu atdevi.

Ieguldījumi dārgmetāliem un dārgakmeņiem

Ieguldījumi dārgmetālos un dārgakmeņi pēdējo divsimt gadu laikā liels pieprasījums. Cena ir arī atspoguļots ierobežotu piedāvājumu šiem minerāliem. Kopš 2004. gada,zelta cena pieauga līdz rekordaugstam līmenim 2011. gadā, kad tas sasniedza savu maksimālo virsotni tagad. Pašlaik,zelta cena ir piemērots ieguldījumiem, jo turpmākajos gados uzņemas ataug no savas vērtības.

Investīcijas ir vienlīdz piemērota sudraba, kas ir ievērojami lētāk nekā zelts un tiek lēsts, tās vērtība tiks nenovērtēts, jo prognozētāju teikt, ka, lai iegūtu visussudraba varētu notikt nākamajās desmitgadēs.