Kad noteikti nebūs saņemt hipotekāro kredītu?

● 14. 06. 2014

Daudzi no mums vēlas, lai būtu kaut kas no viņa paša, ko viņš saka, kungs, kāda ir viņa. Privāto mājokļu, privāto dzīvokļu, privātmāju, privāto villa untamlīdzīgi. Bet daži varētu ietaupīt uz saprātīgu laika periodu, lai finansētu savu mājokli, jums ir nopelnīt simtiem tūkstošu, ka tas kaut kā iespējams. Daži cilvēki šodien nopelnīt daudz naudas, tāpēc, ja jums nav bagāts tēvocis, tante, vecākus vai māju vai dzīvokli, jums ir vai nu doties uz gaumi savās mājās vai arī to darīt, ka jūs to hipotēku.

Mūsdienās daudzi cilvēki ir parādi, kas nav patīkams, daudzi cilvēki dzīvo no paycheck, lai paycheck, un, ja kaut kas notiek ar finansēm, tā irproblēma, kaut kas noiet greizi mājās, mēneša laikā jums būs neparedzētus izdevumus, tas būsnozīmīgs problēma. Vēl lielāka problēma ir tiem, kas dzīvo uz kredīta, viņu ienākumi ir mazāki nekā viņu izdevumiem, tāpēc vienkārši nevar samaksāt par visu, ko viņi ir izveidojuši savus parādus un saņemt parādu slazdā nav patīkami atšķirt no tā parasti ir diezgan diezgan grūti un bieži pat neiespējami. Šādi cilvēki tad klauvē izpildītājus, kas izklaidē viņus mājās visu, kas nāk uz jūsu finansēm drošas. Protams, neviens nevēlas piedzīvot, ka pie jums kādu dienu kāds nāca pie jums un Polepil savu īpašumu. Es ne tikai, lai izvairītos no tā, un labākais veids, ka jūs ņemt aizdevumus un kredītus ar iemeslu. Nomāt mājokli, tas ir sava loģika un zināmu labklājību, turklāt, ja gadās, ka finansējums nespēs atmaksāt, jūs vienmēr varat doties uz pilsētas dzīvoklī vai izīrēt, pārdot īpašumu un naudu, lai nomaksātu parādus, tā kļūst skaidrs tīru šīfera.

Piedāvājumus ir ļoti bagāta, un var izvēlēties no dažādiem piedāvājumiem. Betfakts, ka jums ir plaša nozīmē, ka jums ir jābūt uzmanīgiem un padomāt par visu uzmanīgi, jo daudzi hipotēkas var izskatīties jauki, pēc pirmā acu uzmetiena, bet jūs faktiski izdevīgi to hipotēku. Tāpēc jums vajadzētu rūpīgi par to, ko hipotēku jums izvēlēties, un to, kas ir labākais jums. Kadhipotekāro ir izveidots, tas ir nepieciešams, lai īstenotu vairākus nosacījumus, kas bieži vien tiek apstrādāti ļoti individuāli. Daudzi cilvēki pēc tam atstāj tikšanos ar bankas darbinieka ar sajūtu, ka viņi tiešām nezināja, kas notiek, ja viņi saņem vai nesaņem hipotēku untamlīdzīgi, ir sajaukt un neskaidra. Mēs esam par jumsšādu rakstu sagatavoja sarakstu, tomēr mazliet atšķirīgu sarakstu, mums ir saraksts ar lietām, kas noteikti nebūs iegūt hipotēku. Šis saraksts būs bieži padara jūsu darbu, jo, ja jūs zināt, kaprece, kas šajā sarakstā satikties, nav jāmaksā kredīta pieprasījumu, jo tas noteikti, parasti ar labvēlīgiem nosacījumiem, un parasti nesaņem to nesaņem banku sektorā. Varbūt ne- banku sektoru, lai saņemtu hipotekāro kredītu, jūs varat, bet šeit tas parasti nav izdevīgāki noteikumi, ja parasti ir lielas soda naudas, atgādinājumus, utt, un neviens nevēlas to. Kādas lietas viņi ir? Lasīt šādas rindas.

Minimālo vai maksimālo vecumu hipotēku

Hipotēka irdiezgan liela mēroga, kādā vecumā ir bažas, bet arī šeit ir daži noteikumi un nosacījumi. Ja jūs neatbilst šai prasībai,hipotēku nebūs nekur. Bet to, kas irminimālais vecums un maksimālais vecums, hipotēku? Minimālais vecums, lai saņemtu hipotekāro kredītu, ir visbiežāk sasniedzot pilngadību, ti, astoņpadsmit gadiem, dažas bankas, tas irvecums, divdesmit vienu gadu. Maksimālais vecums, tad ir vecums, kurā jums būs jāmaksā jūsu hipotēku, lielākā daļa banku, un tas irvecums, septiņdesmit gadu. Ja jums nav izpildīt vienu vaiotru, nevar saņemt hipotekāro kredītu, tāpēc jums noteikti ietaupīt daudz laika un dokumentu kārtošanu.

Pierādīts ieņēmumi

Ja jūs piesakoties hipotēku, jums ir jābūt to regulāri, lai izvēlētos maksāt katru mēnesi, tas ir for sure. Ja tu esi darba biroja, ja jūs strādājat "zem galda ", ja jūs saņemat naudu rokā, untamlīdzīgi, nav gaidītbanka Jūsu pieteikums būs veiksmīgs. Tādējādi nav svarīgi, cik daudz jūs nopelnīt katru mēnesi "off grāmatas ", vai uz rokām. Apliecinājumu, kabanka prasa ir jūsu darba devējs apstiprina, ka, no kura atskaitīti sociālo drošību un veselības apdrošināšanu, un tā ir nulle. Tātad jums ir nepieciešams, lai būtu derīga līgumu, un tas ir nepieciešams, ka jūsu darba devējs var sūtīt naudu savā kontā.

Iegūt jaunu darbu

Ja jūs esat ieguvuši jaunu darbu un ir izmēģinājuma periods,banka nedoshipotēka ir viens, ka jūs atbilstat vecumu, jums ir jūsu pašu līdzekļus, pierādīt savus ienākumus untamlīdzīgi. Ja Jums ir darba līgums uz noteiktu laiku, dažas bankas var būt nosacījums, ka līdz gada beigām līguma noteikumi paliek trīs mēneši, bet tas navnosacījums, visām bankām.

Pārtrauc pašreizējo darbu

Līdzīgs irgadījums, ja jūs pabeigtu darbu. Uzteikuma termiņš parasti ir divi mēneši, un, ja tas ir jums, nevis brīdī, neviena banka hipotēku jūs nevarat, jo jūs varat būt pārliecināti, ka Jums ir finanšu līdzekļi, ar kuru jums būs iespēja samaksāt savus ikmēneša maksājumus.

Sākt savu biznesu

Kā uzņēmējs, jūs varat būt veiksmīgs sākumā, lai gan tas nav izšķirošais bankai. Ja jums nav veikt vismaz sešus mēnešus, unbanka nav jāiesniedz vismaz vienu nodokļa deklarāciju, hipotēku taisni un nav atvadīties no nevajadzīgām un viltus cerības.

Jums nav pašu līdzekļu

Ne katra banka dos jums visu pirkuma cenu par savu īpašumu. Dažas no šīm bankām ir nepieciešama jūsu pašu kapitālu par summu 10-30 procentiem no īpašuma cenas. Ja jums ir savu aprīkojumu, jums vienkārši hipotēku. Bet ir bankas, kas aizdod visu pirkuma cenu, tas vienmēr ir atkarīgs no tā, kobanka ir nosacījums, lai lielākā daļa banku, tomēr ir savas nozīmē, ka jums ir jābūt. Ja jums nav kāds no saviem līdzekļiem, un nav pietiekamu ienākumu, lai tā dēvēto simts procentiem hipotekāro kredītu,banka izdos "stop zīmi ".

Vai jums ir konfiskāciju

Banka ir tiem klientiem, kuri ir radījusi problēmas, kas būs atrisināt kaut ko, kaut ko, kas būs jārisina. Izpilde nozīmē, ka jums irilgu laiku nav jāmaksā savas saistības, jums var būt bijusi, un tevis dēļ viņa tika nodotas apķīlāšanu. Lai gan viss ir samaksāts, dažus gadus pēc tam, kad banka jums nav izskatās ļoti labi, un jūs, protams, nebūs nodrošinās hipotekāro kredītu, jūs esatviens parādīts kā tie, kas ir labs maksājumu morāli, unbanka neredz iemeslu, kādēļ aizdot jums, ja jūs varat izveidot problēmas ar maksājumiem.

Tu esi reģistrā parādnieku vai nav reģistra

Vai jums ir apliets un reizēm aizmirst maksāt iemaksu par aizdevumu, vai arī nemaksā, jobrīdī jums nav naudas kontā, hipotēku banka ar jums šajā brīdī jūs meklēt caur pirkstiem. Banka ir riskanti, jo jūs kļūstatklients, kurš ir labs maksājumu uzvedība, kas ir tieši tas, ka viņi dažreiz aizmirst maksāt kaut ko. Hipotekāro tad jūs drīzāk nesniedz. Tad tas Parādnieku reģistrā, kas nozīmē, ka pat šajā brīdī jūs nevarat hipotekāro bankā.