Kad un kā ieguldīt zeltā

● 11. 12. 2014

Zelta pieaug cenas un samazinās vairāk vai mazāk regulāri. Tas ir situācijas pasliktināšanos un vardarbību Ukrainā, jaunatklātie vietās ar lielākiem depozītiem, bet arī daudzi citi faktori, kas pozitīvi un negatīvi ietekmē attīstību akciju tirgus. Tāpēc, tas nav nekas neparasts, lai iegūtu zelta un gandrīz trīs nedēļu maksimālo cenu, un tikko pārsniedz par unci 1300 $.

Saskaņā ar jaunāko aptauju, kurā vērsa no klientu datu bāzi, ar investīcijām zeltā, lielākā daļa, kas nodarbojas ar vīriešiem vecumā no 41-50 gadiem. Un, jo, kā atrisināt Krievijas un Ukrainas konflikta redzi, pēc ekspertu domām, varētu vēl vairāk nostiprināt zeltu. Arvien Investors kļūstportfelis aizsardzības krājumu, piemēram, reālu zeltu.

Kurš pērk šodien zeltu

Pašlaik finanšu iestādes reģistrē arvien lielāku interesi iegādāties zeltu un dārgmetāliem, vai nu dažādos interneta veikalos, vai pat tīklā akmens filiālēm. Vīrieši vai sievietes? Kautīpatsvars ir 22 procenti, salīdzinot ar cita veida ieguldījumu kopumā un nabadzīgo sieviešu jautājumā iegādāties zelta lietņi un monētas ir ieinteresēti arvien, vīrieši vēl joprojām ir ievērojamas priekšrocības.

Daži var uzskatīt, ka sievietes turpinās nepārtraukti pieaugt. No dažādiem pieredzes sievietēm ir nepieciešams vairāk informācijas, lai izlemtu, un tādējādiilgāku laiku. Viss, ko jūs detalizēti pētījumi, lai noskaidrotu, par visu. Kad mēs skatāmies uz vecumu, kurā lielākā daļa cilvēku ķerties pie šiem ieguldījumiem, vairāk nekā trešdaļa ieņemt cilvēkus vecumā 41-50 gadi. Trīsdesmitajos gados un piecdesmitie gadi ir aptuveni piekto daļu. Pārstāvji vecākās paaudzes ir vieni stabili klienti un zelta joprojām tiek rādītas uzticību.

Kādā vecumā irvisvairāk ideāls, pērkot zeltu

Vismaz viņiem ir fiziskā zelta interesi par jauniešu vecumā no 21 līdz 30 gadiem. Šajā vecumā tikai sāk strādāt, pelnot iztiku, dibināt ģimeni, un lielākā daļa no viņiem nav naudas, lai rezerves.

Tomēr tas var likties neparasti, ka investīcijas zeltā adreses 11 procentiem pusaudžiem. Jaunieši ir aprīkoti ar jaunas zināšanas no vidusskolām un augstskolām, un mēs pārbaudām, kā kas darbojas. Tāpēc ir pilnīgi normāli, ja ir rezerves summa, nevilcinieties un nopirkt zelta monētas, kā savu pirmo ieguldījumu.

Salīdzinoši liela atšķirība ir arī vārdā atsevišķu valstu un reģionu. Lielākā daļa cilvēku ieguldīt zeltā, dzīvo lielajās pilsētās, pēc vairākām vienībām procentiem no viņiem ir cilvēki no mazpilsētām un attāliem rajoniem. Vismaz zelta interesenti no ļoti ekonomiski stabilās zonās un reģionos.

Māksla ir ne tikai iegādāties zeltu, bet vēlams to pārdot. Būtībā runa ir par kādu, no kura var iegādāties zeltu bija pieejama, ja jūs izlemsiet pārdot zeltu par cenu, cik vien iespējams tuvojas tirgus cenai. Ja tev gadās novērot šo procesu, jums ir uzvarējis.