Kādi finanšu kļūdas netiek samaksāta pēc trīsdesmit

● 14. 06. 2014

Katrā vecuma vīrietis izturas pret naudu citādi. Pie piecpadsmit, cenšoties iegūt tik daudz naudas, lai nopirktu kādu žurnālu vaitamlīdzīgi. Pie divdesmit, viņš ir vasaras darbu tur,naudas paaugstināta no tā, vai nu pavada pie notikumu vai esat godīgi ietaupīt un ietaupīt jaunu telefonu,jaunu velosipēdu, brīvdienas, jaunu datoru, untamlīdzīgi. Ar divdesmit piecu domāju, ka jums ir nepieciešams, lai būtu stabili ienākumi, un jums ir dažas normu attiecībā uz finansēm. Galu galā, domājot par ģimenes vai jau ir ģimene, un tas jānostiprina tā, ka tas nebija nekas trūkst, un viss bija pietiekami.

Trīsdesmit jums ir zināma ģimene, plānojam vēl vienu bērnu, viņš nolemj veikt vienu no partneriem, kas apsver iespēju iegādāties savu māju vai par to pašu dzīvokli untamlīdzīgi. Tu sāc ar tā vairāk interesējas par iespējām hipotēku un vai jūs varat maksāt algas diviem, kas būs ne tikai veģetēt, vai tā irlaba ideja, lai ņemtu to visu vēl vairāk, kā bērns. Īsāk sakot, katrā vecumā ir jādomā par finansēm un jebkurā vecumā, lai finansētu domāt savādāk, un domāt par to savādāk.

Vecāki jums, jo vairāk naudas jūs domājat vairāk un domāt par tiem. Tas ir tas, ko esat iegādājies, piemēram, pēc divdesmit, jūs jau mainīt savas domas par to, vai jums tiešām ir nepieciešams šis slikti, un vai jūsu budžets var atļauties un finanses var tērēt uz vienu lietu. Ja jums ir bērni, jūs tā domājat, ka tie ir jūsu prioritāte (un tas ir tikai naudas sods). Tik bieži noliedz sev neko, un drīzāk pieņemt Ditko jaunu velosipēdu, jaunu jaka un tā tālāk.

Īsāk sakot, bezrūpīgu gadu ir aiz jums un trīsdesmitajos gados, un vislielākie bārs mokasīni parasti sāk domāt savādāk un domā par nākotni. Soļi, lai viņa trīsdesmitajos gados, jums ir svarīgi un izšķiroši soļi. Tā ir šīs darbības, un šie pasākumi būs vēlāk noteiks jūsu nākotni. Šajā rakstā mēs apskatīt septiņiem finanšu kļūdām, kas ir pamatoti un pieņemami laikā, kad neesat trīsdesmit. Pēc viņas trīsdesmitajos gados šīs kļūdas nav, tas nav labi, lai jums un nevajadzīgi jūs un jūsu finanses ievainots, kas, protams, jums nav.

1. Neatbilstoša apdrošināšana

Pie divdesmit, ne to, kā nodrošināt, ka jums ir labi apdrošināts, vai tas ir jūsu apdrošināšanas polise, ir viss, kas ir nepieciešams. Labs apdrošināšanas polise ir būtībā tikpat svarīga kā, piemēram, uzkrājumu, pensiju plānu untamlīdzīgi. Jums ir laba dzīvības apdrošināšana? Tā aptver jums jūsu hipotēku, jūsu kredītkartes, nodrošināt ģimeni, ja kaut kas notiek? Apdrošināšanas un apdrošināšanas tirgū ir daudz un daudz produktu, lai aizsargātu jūs un palīdzēs jums nodrošināt jums, kad liktenis būs nav daudz slīpi. Tirgū ir daudz apdrošināšanas kompānijas, tāpēc jums ir nepieciešams izvēlēties apdrošināšanas sabiedrība ļoti uzmanīgi, jo apdrošināšanas kompānijas konkurē cits ar citu, kas nozīmē, ka klients iespēju labākiem nosacījumiem. Skatīt mājas apdrošināšanas sabiedrības, tā sanāk ar apdrošināšanas aģents, ka jūs uzticaties, un līdz ar to, izvēlēties tieši tos produktus, kas būs jumslabāko un vislabāko. Tad jūs varat būt pārliecināti, ka gadījumā, ja nelaime, jums tiks aizsargāti un vismazneliela palīdzība, lai atvieglotu savu miegu.

2. Bezatbildīga darbība ar ietaupījumiem? Nepamatotas!

Vai jums pieder krājkontu un pensijas uzkrājumus? Jā, tad uzsākt uz pareizā ceļa. Bet tas ir slikti, ja jums ir tikai krājkonts tikai, uz kuru jūs parasti saglabā un pēc tam vēlreiz izvēlieties finansējumu. Tas ir nepieciešams, lai precizētu mērķus, par kuriem jums ir konts, un, ja tas nav labāk ņemt citu kontu. Vēl viens konts dod jums telpas ietaupījumus ārkārtas izdevumiem. Ja jūs saglabāt un pēc tam nopirkt kaut ko par to, tas ir nepareizi. Ietaupījums, kas radīsies pusē ir par ārkārtējām situācijām (sadalīti ledusskapis, veļas mašīna, trauku mazgājamā mašīna, utt), ne divu nedēļu atvaļinājumā kaut kur pie jūras. Ja jūs nevēlaties, lai pašu divus vai vairākus kontus, tad mēģiniet aploksnes metodi, lai sakārtotu aploksnes ar nosaukumu, kad jūs saglabāt brīvdienas, kad jūs veidojat rezerves untamlīdzīgi.

3. Jums navbūs sagatavots trešais

Domāšana divdesmit vai trīsdesmit gadus pēc nāves neviens nevēlas. Padomā par to, ka nekas patīkams. Tomēr mūsdienās jūs nekad zināt, kas gaida viņu, un tas, kurš domā par savu īpašumu un apdrošināšanas noteikti neatstāj neko iespēju. Turklāt, ja jums ir pietiekami daudz jaudas, esi aktīvs un, piemēram, nāve nav tas, ko jūs vēlaties dzirdēt, un to, ko viņi vēlas, lai risinātu ar. Šajā brīdī, tomēr ir nepieciešams, lai jautājumi par nāvi, kas ir ļoti jutīga, darījums, atrisināt mantojuma, apbedīšana, un tamlīdzīgas prasības. Ja viss ir sagatavots jau iepriekš, ja negaidītu notikumu un nepatīkami, tad cilvēki apkārt irdaudz mazāk rūpes.

4. Šodien jums ir nauda, jums nav rīt

Tas, ka tu esi labi tagad, nenozīmē, ka jums būs darīt arī rīt. Jūs, proti, ka rīt ir tas, ka jums ir atmaksāt savus parādus un rēķinus. Jums ir nepieciešams koncentrēties un koncentrēties uz ilgtermiņa izdevumiem, kas jums ir. Domāt uz priekšu, ja jums ir mājas, jums ir jādomā, viņš gribētu, lai pēc dažiem gadiem remonta, jauns jumts, jauna kanalizācijas, jaunas notekcaurules, jaunu ceļu ap māju untamlīdzīgi. Ir svarīgi, lai būtu negaidīts un nepatīkams pārsteigums izdevumus. Ja rezerves nav, arī tas iesaistās jums, kas nekad nav patīkama. Tie, tāpēc, rezervēt iepriekš. Trīsdesmit jau domā par jumta, kanalizācijas untamlīdzīgi. Tas palīdzēs jums dzīvi daudz.

5. Pensiju kontā ir savu dzīvi

Pensiju kontu jūs regulāri piedalās to finansē. Tas viss ir labi un labs, uzslavas. Bet arī tas nav vienalga par to, kas notiek ar viņu, kā tā darbojas, untamlīdzīgi. Ap trīsdesmit gadu vecumu, irlaba ideja, lai apskatīt pensiju kontā kā pārbaude par to, cik daudz, lai novērtētu savus resursus, vienlaikus pārliecinoties, ka finanses aug tādā tempā, ko viņi vēlas un ko tempā jūs gaidīts. Atrast finanšu konsultants, sēdēt ar viņu un runāt par finansēm, kas aug pareizajā virzienā, lai ieguldītu labi, ka risks ir zems, untamlīdzīgi.

6. Saglabājot jūsu pensijaspāris

Tas nav pietiekami, lai atvērt pensiju kontu un noteikt tās apmēru. Līdz tam laikam, jūs saglabājat dibināta, bija jūsu finansiālā situācija ir atšķirīga, nav nopelnīt tik daudz naudas, kā jūs tagad, untamlīdzīgi. Izmaksas loģiski kopā ar ienākumu pieaugumu. Tā ir šī situācija var notikt arī jūsu pensijas laikā. Svarīgi, lai jūs ir palielināt jūsu finanses, lai palielinātu summu, kas jums veidot pensijas uzkrājumus. Protams, jūs zināt, ka laime dodgatava, un šim faktam ir gatavi un vienmēr vēss.

7. Mājokļu situācija? Nedomāt to.

Virs dzimšanas dienas kūka, kas ir trīsdesmit valkā sveces ir labi apzināties, ka jūs patiešām atbilst jūsu pašreizējo mājokli. Ja jūs vēlaties iegādāties māju, bet tomēr jūs neesat jau izvērtē, vai tas ir piemērots Jums, vai tas ir piemērots jūsu finanses, savu dzīvesveidu, vai jūs hipotekāro pārāk fit, jūs izšķērdēta tā nesemele untamlīdzīgi. Ja jūs izvēlēties hipotēku, neaizmirstiet arī summa apdrošināšanu, remontu, tehnisko apkopi, jebkuru finansējumu jums ir palikuši pāri no saviem ienākumiem, untamlīdzīgi. Ja jums ir mājas un hipotēku darīt, jums būtu jāapsver, vai tas irlabs laiks, lai refinansēt savu hipotēku. No brīža, kad jūs ņēma hipotekāro kredītu, pietiekami ir mainījusies, jūs varat nopelnīt vairāk kredītspēja ir augstāka, ietaupot vairāk, untamlīdzīgi. Šajā brīdī tas ir labi, lai refinansēt, jo tie var samazināt atmaksas termiņu, palielinātu summu, untamlīdzīgi. Interese tagad ir mazs, tāpēc tas irlabs laiks, lai refinansēt. Ja jums nepatīk saistības, un jūs vēlaties brīvību un rīcības brīvību, tas ir labi domāt par īri. Attiecībā uz mājokļiem, trīsdesmit irideāls laiks, lai.