Kādi ir veidi, apdrošināšanas

● 10. 06. 2014

Apdrošināt šodien varam varbūt kaut ko. Tas atkarīgs no tā, cik daudz naudas jums ir apdrošināšana, vai - precīzāk, cik daudz jūs vēlaties ieguldīt apdrošināšanu. Tā ir apdrošināšana, ka jums ir jāmaksā apdrošināšana un kurš, savu iespēju robežās, kas noteikti ar jums.

Obligātā apdrošināšana

Tas ir tikai, kaapdrošināšana, kas jums ir jāmaksā, bet jūs vēlaties. Pretējā gadījumā, ko sauc arīapdrošināšana sedz juridisko un valsts sociālās apdrošināšanas obligātās personām, saskaņā ar Likumu par sociālo apdrošināšanu, kas pārvalda sociālā nodrošinājuma pārvaldes un apdrošināšanas vēlāk samaksāto bezdarbnieka pabalstu, slimības pabalstu un pensijas (vai nu vecuma vai invaliditātes) .

Tas, protams, veselības apdrošināšana, attiecīgi. obligātā veselības apdrošināšana personām, saskaņā ar Likumu par veselības apdrošināšanu. Kas ir taisnība, bērniem, aukstumu, bezdarbniekiem, pensionāriem un valsts darbiniekiem darba devēja, vai drīzāk viņa darbiniekiem nopelnītu sev labi apmaksātu studentiem vai uzņēmēji, kas maksā par sevi. Apdrošināšana tiek novirzīti veselības apdrošināšanas sabiedrībām, kas pārvalda un maksā medicīnas institūtu turētos pacientu aprūpi.

Likumi par pienākumu visiem darba devējiem maksāt likumā apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām, kas saviem darbiniekiem.

Katrs transportlīdzekļa vadītājam ir pienākums maksāt likumā atbildības apdrošināšanu mehāniskajiem transportlīdzekļiem.

Juridiskā apdrošināšana ir paredzēta, lai segtu pamata izpildi saskaņā ar jebkuru pretenziju. Jaklients ir ieinteresēts augstāku veiktspēju, var saņemt apdrošināšanu no komerciālo apdrošinātāju izvēlnē. Iedomājieties - deviņdesmito gadu sākumā, bija valstī reģistrēti kopumā trīs apdrošināšanas sabiedrībām. Desmit gadus vēlāk tur bija veselas trīsdesmit apdrošināšanas iestādēm.

Sadalījums apdrošināšanas pakalpojumu

Par apdrošināšanas kompānijām ir fiziska vai juridiska persona, uzņēmums, veikt apdrošināšanu, vai nu dzīvības vai nedzīvības.

Dzīvības apdrošināšana attiecas tikai uz fiziskām personām, un aizsargāt viņus, ja fiziskas traumas, neatgriezenisku invaliditāti, slimības vai nāves gadījumā. Ir jāsecina, piesakoties hipotekāro kredītu. Turklātdzīvības apdrošināšana ir sadalīta risku, proti, tiem, kuruklients maksā un pabalstus, ja apdrošināšanas gadījuma, pretējā gadījumā tas beigsies bez atlīdzības un citu rezervju veidošanas apdrošināšanu, kas var būt līdzīgas priekšrocības, piemēram, risku, bet tas ir dārgāk, jo tā satur ietaupījumus un mape. Pēc tam, kadapdrošināšanas gadījums ir iestājies vai notiek beigās saskaņotā apdrošināšanas periodu,piemaksa tiek izmaksātaapdrošinātā.

Nedzīvības apdrošināšana parasti sedz īpašuma apdrošināšanu - nekustamo īpašumu un nekustamo īpašumu. Piemēram, jūs varat organizēt apdrošināšanu retu un dārgmetālu attēlu, un pēc tam, kad mēs esam nozagts,kriminoloģijas notikums tiek izmeklētas, prēmijas tiek izmaksātas. Tas ir saistīts ar vairākiem apdrošināšanas krāpšanu. Diezgan maz cilvēku ir apspriedušas apdrošināšanu un pēc tam ļauj jums nozagt īpašumu, aizdegties vai iznīcināt citu ceļu.

Veidu komerciālās apdrošināšanas

Kā jau minēts ievadā, irvairākas iespējamās apdrošināšanu. Par labāku pārskatu ir sadalīta vairākās kategorijās - Personu apdrošināšanas, pensiju apdrošināšanu, visaptverošu auto apdrošināšana, īpašuma apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana un palīdzības pakalpojumus, un apdrošināšanas uzņēmumu un nozares.

Personu apdrošināšana

Portfolio apdrošināšana irļoti daudzveidīga. U cilvēki var apdrošināt Leko un lielākā daļa cilvēku apdrošinās kādā veidā pašiem un viņu ģimenes locekļiem. Un, protams, viņi zina paši un apdrošināšanas iestādēm, tāpēc izvemt vienu pieejamu apdrošināšanuotro un tās konkurences cīņā starp pārējiem apdrošinātājiem, ne tikai atrast to, ko klienti ir visvairāk ieinteresēti, bet arī to, kā un pelnīt naudu. Protams, apdrošināšanas sabiedrības domā, tur nav tur ir mūsu Pestītājs, un viņa klients tika nodoti augšu. Kas būtu jāmaksā tauku naudas summu.

Dzīvības apdrošināšana

Vai apdrošināšana, protams, ietver dzīvības apdrošināšanu, kas ir faktiski saistīts ar grozījumiem 2000.gada likumā, atbalstīto valsts iemaksām un nodokļu atvieglojumus. Protams, ievērojot noteiktus nosacījumus. Zināt darba devējiem un tādējādi sniedzot ieguldījumu (dažreiz), lai saviem darbiniekiem par šo apdrošināšanu. Par tiem, nozīmē, ka šī nauda nav jāmaksā nodokļi, bet darbinieki saņem šāda veida naudas viņi solīja.

Ieguldījumi Apdrošināšana

Ļoti populāra pēdējos gados, irieguldījums pensiju apdrošināšanai, jaklients saglabā, lai nodrošinātu nākotni. Ieguldīja summu labvēlīgi augstāku procentu likmi unstāvoklis parasti ir tā, ka jau vairākus gadusietaupīto naudu nevajadzētu, kā viņi saka "touch ". Kas ir loģiski, jo šī apdrošināšana ir izstrādāta tā, lai pelnītu naudu no sava klienta pēc dažiem, vislabāk desmitgadēs. Klients nosaka to, kur ieguldīt savu naudu, kas parasti konsultējoties ar Jūsu finanšu konsultantu.

Pensiju apdrošināšanas

Tas ir parasts apdrošināšanu nodrošināt vecumdienām. Šeit ir pamata vajadzības, un ir tādapriekšrocība, kāiepriekš - investīciju apdrošināšana.

Apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem

Un skatīties, kas, šeit nākapdrošināšanas, ka jūs piekrītat klientus ļoti bieži, jotraumas ir ļoti bieži. Ne tikai darbā, bet arī sporta, un daži, iespējams, pārsteidzoši, bet lielākā daļa negadījumu notiek mājās. Parasti šī apdrošināšana var vienoties ar cilvēkiem, kuriem ir riska profesija, tas nozīmē, ka ugunsdzēsēji, kalnračiem, draiverus un daudzi citi, tai skaitā sportisti, gan profesionāļiem, gan tiem, kas viņus mīl un bieži vien savā brīvajā laikā nodarboties ar sportu. Attiecībā uz šiem cilvēkiem, tomēr ir jāmaksā lielākas prēmijas nekā nepieciešams, lai cilvēki, kuri nav draud profesijas un savā brīvajā laikā atpūšas, nevis fizisko pasivitāti. Tāpēc, ka nelaimes gadījumu apdrošināšana ir bieži vien lūdz apdrošināšanas uzņēmumi piedāvā pastāvīgi mainās un aug. Tas ļauj jums organizēt nelaimes gadījumu apdrošināšanu, lai jūsu vajadzībām. Vienīgais atmaksas šī apdrošināšana ir tā, ka beidzas bez atlīdzības.

Apdrošināšana bērniem un jauniešiem

Jebkurš apdrošināšanu, kas var tikt attiecināta uz personām, kuras nav sasniegušas astoņpadsmit gadu vecumu (daži apdrošinātāji pat pieaugušajam jau uzskatītsjauneklis, kurš vēl līdz piecpadsmit gadiem). Tajā var iekļaut neatliekamās palīdzības apdrošināšana, dzīvības un tik daudzi citi. Praktiski tas nozīmē, ka tā sarunas pieaugušo nepilngadīgam bērnam. Bieži vien šis apdrošināšanas veids lūdzot vecvecāki saviem mazbērniem.

Apdrošināšana ienākumu zudumu

Šis apdrošināšanas veids parasti lūdz persona, kas strādā uz uzņēmējdarbības licenci, vai tiem, kuri dēļ traumas vai slimības var būtilgu laiku uzcelta nespējas un lielā mērā tos nomest savus ienākumus. Apdrošināšana ir organizēt slimnīcā, vai ilgtermiņa invaliditātes vai nopietnas slimības.

Pensiju plāni

Tās pamatā irpapildu pakalpojums ir izveidota, vai arī atkārtoti iekraušanas dzīvības apdrošināšanā. Tie gūst labumu no nodokļu atvieglojumiem, lai tās varētu veicināt darba devējiem, kuriemnauda tiek izlietota, lai labāk darbiniekiem, un paši darbinieki, šī apdrošināšana ir nodokļu atvieglojumi. Papildus šai shēmai palīdz valsts un pensiju fondi.

Auto apdrošināšana

Šī sadaļa ietver gan klasisko apdrošināšanu - atbildības apdrošināšanas, kas ir juridiski pienākums maksāt jebkuram uzņēmējam mehāniskā transportlīdzekļa, kā arī avārijas un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, transportlīdzekļa pasažieriem. Jāatzīmē, kaatbildības apdrošināšana sedz tikai noteiktus zaudējumus, līdz ar to noteiktai summai un citiem pabalstiem, kaapdrošināšanas līgums ir noslēgts. Tā kā tas ir arī atkarīgs no apjoma, kā arī transportlīdzekļu, motoru vai gadu ražošanas veidam.

Mehāniskais transportlīdzeklis var arī organizēt transportlīdzekļu apdrošināšanu (ieteicams, jo īpaši attiecībā uz jauniem transportlīdzekļiem). Atkal, tas ir atkarīgs no līguma, bet praktiski, kadatlīdzības summa, ko maksāapdrošinātā par summu, kas irnovērtēts kaitējums bez, jaīpašnieks ir vainojams nelaimes gadījumu apdrošināšanas līgumu, vaioperators citu transportlīdzekli. Profesionāliem šoferiem, vai vienkārši tiem, ar transportlīdzekli pārvadā katru dienu vai biežāk, tā maksā, lai sakārtotu nelaimes gadījumu apdrošināšanu uz pasažieriem transportlīdzeklī. Notiek katru dienu, un apdrošināšana parasti sedz šo vērā, ne tikai ārstēšanu, bet arī kādu kompensāciju cietušajam.

Personisko mantu apdrošināšana

Diemžēl, tas nav nekas neparasts, ja runa ir par izdegšanas dzīvokli, māju plūdu un citus nepatīkamus notikumus, kas samazina mājsaimniecību daļēji vai pilnībā. Tāpēc, ka lielākā daļa mājas ir tikaivieta, kas viens slazds dzīvi un nemitīgi attīsta to, ir lietderīgi domāt par šiem kaitinošas momentus un pret žogu tā, ka gadījumā, ja īpašuma iznīcināšanu, ir vismaz finansiālo kompensāciju. Kā var apdrošināt visu mājsaimniecībā, kā arī atsevišķus objektus. Piemēram, jacilvēks ir kaislīgs riteņbraucējs, kas būs dārgāka velosipēds nekā parastā standarta. Nav nekas neparasts šādu kārtu piecdesmit vaisimts tūkstoši. Tas ir iemesls, kāpēc tā maksā, lai apdrošinātu tāda lieta kā anti - zādzību un iznīcināšanu.

Ceļojumu apdrošināšana

Cilvēki var vienoties par īsu laiku, kas nepieciešams, lai pavadīt brīvdienas ārzemēs. Parasti ietver finanšu aizsardzību gadījumā, kam, lai izmantotu medicīnisko palīdzību un citām vajadzībām, kas saistītas ar ceļu. Tāpēc, ka tas vienkārši ir nopirkts uz dažām dienām,piemaksas apjoms ir salīdzinoši zems, un cilvēki tikai, lai būtu droši, galvenokārt automātiski pieprasa.

Rūpniecības un uzņēmējdarbības apdrošināšanas

Tas attiecas uz sevi uzņēmumus un iestādes, uzņēmuma. Uzņēmuma īpašnieki un apdrošināt savu dārgas ražošanas iekārtas, tostarp elektronikas, kas tagad visur nepieciešamība, ir iespējams noorganizēt apdrošināšanu būvniecības, uzstādīšanas, jauzņēmums veic šādu darbu, kā arī transporta apdrošināšanu -ja runa ir par pārvadātājiem, dažādas garantijas, un irbieža arī apdrošināšanas gadījumā ceļojumu aģentūra.