Kādi ir veidi, obligāciju

● 02. 06. 2014

Domāt par to, ka tu tirgo obligācijas, vai nu pašiem, vai ar finanšu konsultanta? Tādā gadījumā, jums ir par viņiem kaut ko. Tagad mēs ieviest dažāda veida obligācijām.

Veidi obligāciju

Dažāda veida obligāciju. Tuvinātu vismazvisbiežāk.

Valdības obligācijas

Valdības obligāciju izdevēju valsts. Mums tas izdod Finanšu ministrija. Viņi nodrošināja valsts banka, kas rūpējas par procentu maksājumiem. Valsts obligāciju priekšrocība ir to zemā riska pakāpe. Valsts obligācijas, lai finansētu dārgas investīciju projektus, vai, lai nomaksātu valsts parādu.

Valdības obligācijas ir garantēta atgriešanās un garantijas atmaksāt summu. Turklāt, jūs varat saņemt ieguldīto naudu atpakaļ sakarā ar iespēju veikt pirmstermiņa atmaksu, protams, bez soda.

Pašvaldību obligācijas

Pašvaldību obligācijas ar vietējo pašvaldību izdotie. Valsts var emitēt obligācijas, tikai ar piekrišanu no Finanšu ministrijas. Piesaistītajiem līdzekļiem no obligācijām pašvaldību izmantot noteikums uz infrastruktūras uzlabošanu.

Darbinieku obligācijas

Daži uzņēmumi emitēt obligācijas par saviem darbiniekiem - darba ņēmēju obligācijas. Ja darba attiecības tiek izbeigtas,īpašniekam ir tiesības pārdot daļu obligāciju procentus. Tiesības darbinieku obligācijas ir iedzimts.

Valsts parādzīmes

Valsts iekšējā aizņēmuma parādzīmes ir īstermiņa obligācijas. No valsts vai valsts iestādes izdevējs, dažreizbanka. Šīs obligācijas aptver tikai pagaidu naudas trūkumu. To nominālā vērtība ir lielāka, lai jūs parasti nevar atļauties privātajiem ieguldītājiem. Netiek tirgoti biržā, var.

Korporatīvās obligācijas

Korporatīvās obligācijas ar dažādiem uzņēmumiem, kā arī darbinieka emitēti, izņemot to, ka viņi nav darbinieki, bet gan plašai sabiedrībai. Korporatīvo obligāciju ir lielāks saistību nepildīšanas risku. Viņi ir augstākas procentu likmes, bet izmaksas par lielāku risku.

Banku obligācijas

Banku obligācijas veido obligācijas Bankas izdotās. Jūs varat iegādāties tos bankas filiālēs. Viņiem ir īpašas juridiskās un finansiālās iespējas. Dažreiz tie tiek uzskatītiapakškopu korporatīvajās obligācijās.

Ir cita veida saitēm. Paņemsim vēl konvertējamās obligācijas, priekšroka, pieprasīts, dabas, atlikto maksājumu, kails, bērns.

Sīkāks iedalījums obligāciju

Obligācijas nečleníme tikai pēc veida, bet arī pēc citiem kritērijiem. Tie galvenokārt ir:

- Atmaksas termiņš: nošķirt īstermiņa obligācijas (līdz 5 gadiem), vidējā termiņā (pēc 10 gadiem) un ilgtermiņa (virs 10 gadiem) .

- Ar gūstot Mums ir parāds ar procentiem fiksēto, mainīgo un nulle. Aizņēmuma procentu nozīmē, ka visulaiku, obligācijas noteikts fiksēto procentu likmi. Mainīga izmaiņas un Zero ar interesi tiek izdoti zem nominālvērtības.

- Nodrošinot: Mumsperiods hipotekārās ķīlu zīmes.