Kāpēc jūs interesē LED spuldzes?

● 09. 06. 2014

Varbūt tas liksies, ka pieci oda LED spuldzēm vai energotaupības lampām, ir jau praktiski ir piedziedājums. Tomēr, ja jūs joprojāmventilatoru no kvēlspuldzes, jums vajadzētu iepazīties ar dažiem ekonomikas datu, kas varētu pārliecināt jūs domāt par aizstājot tos ar vairāk mūsdienu, pat tad, ja dārgākas alternatīvas.

Lēmums pāriet uz dārgāku produktu, ja jums ir mājas joprojām liels piegādi kvēlspuldzes, varbūt nedaudz sāp ģimenes budžetu. Ir pilnīgi skaidrs, ka šāds ieguldījums ir ļoti rentabla kā ilgmūžīgu gaismas ierīcēm, kā arī apmēru patērēto elektroenerģiju.

Ja jums ir iespējas, pirms atcelšanas pārdošanu kvēlspuldžu lielāka piedāvājuma mājsaimniecībām ne pirkt, protams, mājās vai darbā, izmantojot energoefektīvas spuldzes. Tie ir trūkums, ka tās nav norādīts bieži atvēršanas un aizvēršanas, jo tas deg vienlaicīgi, betar pilnu jaudu gaismas saņēmis laika gaitā. LED spuldzes, salīdzinot ar līdzīgām problēmām nav. Nekādā veidā nekaitē viņiem bieži ieslēgt un izslēgt, ungaismas intensitāte sasniedza savu maksimumu uzreiz pēc starta. Lai būtu objektīvs pamatojums, man jāpiebilst, ka LED tehnoloģija joprojām attīstās, lai jūs joprojām nevar nopirkt vislabāko un vismodernāko produktu tirgū visu laiku, tačupašreizējais piedāvājums vairs nav pietiekams, lai segtu vajadzības un vēlmes patērētāju.

Katrs speciālists elektro jūs arī brīdināt jūs nepirkt novecojušos LED ar zvaniņu kalna., Ko jūs varat mēģināt pārdot negodīgiem pārdevējiem. Tā irtehnoloģija, kas jau sen ir jāpārvar. Vienlaikus piedāvājot zemu enerģijas patēriņu un ļoti zemu cenu, bet izkļūt no šīs gaismas avota gaismas taisni tik bieži lukturīti. Tik mazs un vājš. Kas būtu jūsu uzmanību, lai brīdinātu, irzema cena.

Solid pārdevējs pārdod arī uz iepakojuma LED spuldzes nodrošina veiktspējas attiecība parastajām spuldzēm. Ja tā nav, ir atturīga. Tas var būttirgotājs, kurš nesaprot, ko pārdod, un to, kas ir šajā jomāgalvenais rādītājs, vai patkrāpšana, kas der slēpt šo informāciju. Īsumā attiecību intensitātes, var apkopot šādi: kāda ir dota Kvēlspuldzes vatos (W) LED spuldzes var atrast lūmena (lm) vai vienībā gaismas plūsmu. Spuldzes, kas ir par 25 W, kas atbilst 220-230 LM. Spuldze 40 W LED spuldzes ir vienāds ar 410-430 LM. 60 W 700-750 lm tikailampas 100 W atbilst 1300-1400 LM.

Ne tikaiintensitāte atribūtu, kas jums būtu pērkot šo efektīvu apgaismes ierīces interesi. Turklāt svarīgi irkrāsu gaismas. Ir cilvēki, kuri gaisma no LED spuldzēm šķiet pārāk " auksts " un nejūt, ka ir ļoti labi. Es cilvēks pieradis regulāri spuldzēm gatavi drīzāk dzeltenas gaismas, jo tas ir cool white intelektuāli saistīta ar slimnīcas vai apakštase līdzīgu biroju ēkās. Tādējādi, jau šodien mēs varam izvēlēties no trīs veidu krāsu spektru. Silti balta (silti balta) irviens, visticamāk, šādscilvēks izvēlas. Svelme ir tuvākie dzeltenās gaismas lampas, objekti un personas saskaņā ar šo apgaismojumu izskatās dabiski. Gaismas krāsa izraisa sajūtu siltumu. Turpmākvieta ir Daylight (dienasgaisma balta), kas jau sniedz komfortu un mazāk izdomāts nelielu nokrāsu objektu un cilvēkiem, kas apgaismo. Pēdējā veida krāsas ir forši balts (auksti balta), kas, vienlaikus nodrošinot vislielāko spilgtumu, bet izpirkti pēc krāsas - ir nedabisks, zilgani, ievilkts. Der visvairāk lielās zāles vai noliktavās. Parasti diemžēl taisnība, kaLED spuldzes ir efektīvāka,vairākatdzist toni.

Un tagad par kaut ko ekonomisku parametriem. Statistikas dati sniedz ievērosiet, ka dzīves laikā tikai vienu LED spuldzes jūsu mājās, jūs izmantojāt līdz 50 gabaliem parastajām kvēldiega spuldzēm. Dzīve ir viena kvēldiega spuldzes ir aptuveni 1000 stundas, savukārt LED spuldzes 50000 stundas.

Kas ir uzskatāms par, tas ir arī - un galvenokārt! - Ietaupot elektroenerģiju. Es uzskatu, kalēmums aprīkot jūsu mājās tiesības LED spuldzes, jūs darīt tuvākajās dienās. Protams, tas irieguldījums, kas lēnām, bet - bet noteikti - atgriezīsies. Un nedomāju, ka ražotāji ierīču jūs vēlaties, lai tikai "izdarīt naudu ". No otras puses,fakts, ka tie ir daži no šiem LED produktiem, lai attēlotu, nodrošināt, kaapgaismojuma tehnoloģija, ilgu laiku, tikai atgriezties. Bet vienmēr izvēlēties labu pārdevēju. Nevar ieteikt lielas ražotājiem vai vairumtirgotājiem, ar viszemākajām cenām, kā arī lielveikali, kur var atrast ierīces, tikai dažu metru attālumā no ruļļos un citiem konditorejas izstrādājumiem, un, ja jums nav kvalificēti darbinieki varēs sniegt Jums padomu atlasē. Vairumtirdzniecības izplatītājiem, kas garantē zemāko cenu atkal pastāvrisks, ka preces, gan slepeni,otrā kategorija kvalitāti. Tādējādimazumtirgotājs irvieta, kur iet pēc padoma, unlabākais LED tikai man. Es nevēlos atturēt jūs, bet tas mums visiem ir dažādas ticības un dažādas pieredzes. Tātad - vai jūs labi un taupīgi apgaismotām.