Kāpēc uzticēt savu naudu, pērkot elektroniku gan mazos mazumtirgotājus?

● 09. 06. 2014

Šis raksts varbūt nedaudz labvēlīgāks " politiskā maisītājs ", bet viņa vēstījums ir iemācījušies par nākotni un cenšas, lai saņemtu jums domāt par to, kam jūs uzticēt savu naudu nākotnē. Lai neizskatās nevietā no manas puses vai pat neticami, es varētu izmantot ievadu teikt, ka man bijameita īpašnieks elektronikas veikalos, kā arī uzņēmēji par ilgtermiņa elektroenerģijas tirgus darbību. Tāpēc, man ir pieejama pat informācija, kavirsma tikko rodas iekšā Vai nav tā interesēs ir tirgotāju, kurš, pateicoties savam kapitālam un ir liela vara pār informācijas plūsmu plašsaziņas līdzekļos. Lai saglabātu pieklājība es neminēšu pat "labs" uzņēmumiem, pat tie, kaskritiķis attiecas. Tas nebūs manu nostāju skaidri vai pareizi, es ceru, ka jūs piekrītat.

Tagad tēmai. Kā jūs zināt,pašreizējā tirgus elektronikas (tiešām mūsdienās kā ar jebko citu) ir pārsātināts gandrīz " plīšanas ". Tādēļ izvēlasražotājs no kuriem jūs mīlestību izņemt preci nav viegli. Tas bieži palīdz izvēlēties tikai internetu, kas ļauj mūs vienus "ātri un viegli" meklē par zemāko cenu un produkta salīdzināt izmaksas viņu gaidīšanas sarakstā. Atribūts, kas tik bieži notiek, ir - protams - cena. Jāapsver, vaicena ir vienmērgalvenais, sekos tālāk.

Kā tas ir iespējams, ka lielie uzņēmumi var iet ar ļoti zemu cenu, tad, kadvalstī ir tikai divi galvenie piegādātāji elektronikas? Kā tas ir iespējams, ka tie paši avoti neievelkmazāks uzņēmums tādu pašu cenu kā liels bizness? Jūs varētu iebilst, ka tās loma izlases likme, kas ir par lieliem uzņēmumiem, acīmredzami augstākas nekā mazumtirgotājiem. Tomēr, pat ņemot cenu, es nevaru klauvēt pirkuma vērtību. Izdarīt irvērtība pirkuma cenas,tā saukto " shopping" jebkuram uzņēmējam navproblēma. Tātad, kāda veida cenu, kas ir otrā līdz none, tas ir.

Tagad, lūdzu, - tā teikt - turēt cieši! Lieli uzņēmumi ir diezgan bieži pērk preces (ne tikai) mūsu poļu tautiešu. Un tas nozīmē, ka " zarnas " ierīces, nav tas pats, kas " iekšām " produktiem no citām Eiropas daļām. Es esmu pārliecināts, ka jums jau ir pazīstami ar to, ka pārtikas ķēdes un mūs aizsūtījavalsts sliktākā pārtikas, nekā tie sasniedz plauktos lielveikalos Vācijā, piemēram. Diemžēl tāda, ka ar pateicību un prieku, lai nopirktu kaut ko, tikai tad, kadcena ir viszemākā. Ja mums nav jāaizstāv sevi, nav lēts, vai ļoti slikta, pārtiku pirkt, imports ir pabeigta.

Ja elektroierīces, bet visa lietanedaudz sarežģītāka. Mums ir iespēja tikt izlasīt produkta sastāvs preci pa vienam. Zīmolu, forma un apraksts ierīces sēž - un precīzi atbilst tiem, kas var redzēt tādus pašus precēm, bet ganvalsts izcelsmes citur, kā godīgs ražošanu. Mēs esam, tāpēc, lai noteiktu, vai preces, kas ir tās cenu vērtības izsaka patieso vērtību, vai vienkārši dārgu raksta otro kategoriju.

Ja jums ir iespēja tērēt par precēmdažiem simtiem eiro vairāk, noteikti nepalaid garām to. Uzņēmumi, kas nodarbojas ar elektroniku, kas nav fasēti, nejūtas daudz zaudējumu vienu vai patdaži desmiti klientu. Mazie uzņēmumi, tomēr novērtēt ikvienu, kas nāk pār slieksni, un tādēļ nevar atļauties pārdot zemas kvalitātes produktus, kas varētu sabojāt reputāciju. Cita pieeja ir arī pārdošanu. Kaut arī lielās korporācijas veic lielāko daļu savu pārdošanas caur Web un personīgi ar kādu no darbiniekiem var redzēt tikai, veicot preču izplatīšanas centru vai noliktavu, mazo uzņēmumu ir gatavs iepriekš to jums ar visiem ieteikumiem. Ne tikai strādā profesionāļi, kas zina, ko viņi ir ar savām rokām, bet arī ļauj preces dižoties, mēģināt atrast to, kas varētu atbilst jūsu prasībām, jūs meklējat. Kaut arīšobrīd liek mums arvien lielāku anonimitāti un kontaktiem, izmantojot internetu tikai tad, ja, iegādājoties elektronikas, ir labi, lai iet uz kādu, kurš uzklausīs atribūti produkts ir nepieciešams, un varēs sniegt Jums padomu.

Lēmums par kuru jūs uzticēt savu naudu, ir atkarīgs no jums. Bet kā jau teicu iepriekš, man ir diezgan liela pieredze ar to, lai es varētu salīdzināt produktus ar " Polijas iekšām ", lai tiem, kas ir godīgi. Un godīgi, es varu teikt, ka ir vērts maksāt papildus pāris desmitiem vai simtiem eiro par kaut ko, kas būs pēdējais, nevis tērēt savus uzkrājumus uz kaut ko, kas Doom uzreiz pēc garantijas perioda beigām.