Kas brokeri nevēlas, lai jūs zināt

● 11. 06. 2014

Akciju tirdzniecības navvienkārša lieta, ko jūs varat darīt, lai ikvienam. Jums ir nepieciešams sekot daudz noteikumu, daudz padomus un ieteikumus. Jums ir arī iespēja noteikt, kapadome ir taisnība, un, ka jūs varat savukārt kaitējumu. Pasaules investīciju un investoru joprojām ir daudz cilvēku, kuri vēlas gūt labumu no nezināšanas un lētticības cilvēku. Jūs nedrīkstat sevi apmānīt ar jauku un salds runāt, jums ir domāt un domāt galvenokārt savā labā un savu naudu.

Mūsdienāstirgus virzās daudzi tirgotāji ir tik salīdzinoši liela izvēle, izvēlēties sev, ko jūs vēlaties. Tajā pašā laikā, ja jums nepatīk uzņēmējs, nevisproblēmu, lai dotos uznākamo, kas būs tērps jums daudz labāk. Ir skaidrs, ka tad, kadtirgus piedāvā lielu mazumtirgotājiem, ne visi rīkosies godīgi un nopietni. Daudzi no viņiem ir augsts maksas un augstas komisijas, viņi vēlas, lai saišķa, kas par jums un jūsu nezināšanu. Tāpēc, izvēloties komersantu pati par sevi ir svarīgi paturēt prātā, ka šeit ir galvenokārt par savu naudu, un jums arī ir tie, kas izlemj, un, kas ir ne vārda. Komersantam, izvēlēties kādu, kam ir pieredze, kas var pierādīt savu pieredzi, kam ir labas atsauksmes, kas var ieteikt saviem draugiem vai kolēģiem.

Akciju tirdzniecība irgodīga biznesa? Internetā jūs atradīsiet vienmēr vienīgais patiesi un noderīgu padomu un informāciju? Jūsu brokeris iepazinies ar visiem faktiem? Reklāmas dažādās vietās, kas piedāvā padomus, kas noved pie lielu peļņu un zaudējumu risks ir maz vai pat nav vispār? Es teicis kāds, ka tirdzniecības nosacījumi un nopelnīt gluži vienkārši un bez riska, tādējādi skan var nopelnīt pilnībā, bet ne visi? Tie, šķiet, ir šīs frāzes skaņu pazīstami? Ja jūs domājat, ka jums ir, ir kāds kaut kur un no kāda dzirdējis? Tas ir pilnīgi iespējams. Tirgus virzās daži cilvēki, kuri nevēlas zināt visu un visus, kas orientē.

Ja vispār zina, ka jums ir pārāk daudz no tiem apskatīt darbu un nepatīk par ikviens, jāatzīst. Šis raksts sniegs jums piecas lietas, ko citi tirgū nevēlas, lai jūs zināt piecas kritiskas lietas.

1. Bez kvalitāte, pirmkārt,brokeris vienkārši nevar darīt, un nedara to soli

Par pamatnoteikumiem un arī priekšnoteikums sekmīgai darbībai TRAIDING ir labs, kas spēj un visvairāk godīgu broker. Jums nav nepieciešams biznesa stratēģiju, iestudētas analīzi, analīzi,pētījumā par "pareizo" tehniku untamlīdzīgi. Tas ir vienkāršā un vienkārši. Tiešām jums ir nepieciešams starpnieks. Jūs varētu teikt, labi, ka ir labi, es nopirkšu vienu, divas, brokeris, bet jābūt uzmanīgiem. Kvalitāte un godīga brokeris ir maz, ļoti maz. Jūs varat jautāt, kāpēc? Ja jūs lasīt, jūs atradīsiet atbildi uz šo jautājumu, un uzzināt, kāpēc.

2. Diemžēl,lielākā daļa brokeri, kas padara tirgu grib, ka jūs nopelnīt

Tirgus tirgotājiem ir sava virtuālā tirgū, viņš būtu teorētiski atspoguļo faktisko rīcību tirgū. Tas ir tirgū, tāpēc irsadursme jūsu pasūtījumu un tirdzniecības pasūtījumu savu brokeri, kas sastāv no tirgus, tādēļ, jabrokeris vēlas padarīt jūsu veikalā bija piepildīta, un jāatver nostāju par to pašu atklājumu pret jums. Tādējādi, tas rada interešu konfliktu, vairāk tiešu interešu konfliktu. Tātad, ja jūs vēlaties būtideāls klients, arī zaudēt un pievienot papildu kapitālu pastāvīgi, tirgus marķieri jums, tad ar visu, kas ar prieku palīdzēs.

3. Nekas darbojas uz visiem laikiem

Tas diemžēl zināma patiesība. Vai jums ir patvislabākā sistēma var pilnībā gatavi kaut ko, kas var notikt negaidīti, jūs esat gatavi garīgi, jūs varat tikt galā ar labāko brokeri, kas pastāv tirgū, untamlīdzīgi. Bet jums ir jāatceras viena lieta,tirgus parasti iet cauri dažādiem posmiem, kas iepriekš nosakāmi grūti, tāpēc nekad nevar būt pilnīgi gatavs uz visu. Pašlaik darbojaspriekšrocība spēli, matemātika, varbūtību, klausoties tirgū. Ir svarīgi paturēt prātā, ka ne katrs mākleris tieši no tirgus. Līdz ar to, fakts, ka tas ir tieši tirgus marķieris varētu nebūtslikti. Ar laiku jūs pasūtīt, lai jums tirgo pret tirgus marķieri, ja tas tā nebūtu, viņi varētu jums atvērt un aizvērt pozīcijas ar zemu kavēšanos. Tirgū ir arī uzticami brokeri. Caur tiem jūs varat ievadīt jebkādu tirgus rīkojumus, kā arī izmantot tos meklēt piemērotus biznesa partneriem. Un tas, protams, ir labi, lai sarunas ar viņiem, bieži vien izzūd, vai mēs spēsim darboties apmaiņu. Ne visi piedāvājumu, kas ir tirgū, visi ir pieejami un tamlīdzīgi.

4. Prasības veikalos? Tur!

Ja jūsu brokeris īsteno jūsu dzīvot kontu piecpadsmit reizes lielākus zaudējumus nekā maksimāli pieļaujamo, stop-loss atbalstu nevar sasniegt. Norādi darījumi ar brokeri ir tur, lai jūs varētu ne tikai apgalvot neko. Jābūt uzmanīgiem.

5. Jūsu brokeris ir jāpatur prātā noteikumus un ievērot tos

Līgumi, klienti ir brokeri parasti bruņu. Tādējādi komercdarbībā var nebūt praktiski nekas, bet to var darīt gandrīz visu. Tas nozīmē, ka gandrīz jebkurā laikā var mainīt spēles noteikumus varat šķirot izplatīšanos var aizpildīt savu tirdzniecību par pavisam citu cenu, nekā to, kas jums nepieciešams, un var pat pieņemt savu tirdzniecības ierakstu. Brokeriem, kas veido tirgu, nevisizņēmums iesaldēšanas serveri, pilnīga atcelšana no konta, mākslīgās nosūtot cenas pret jūsu spekulācijas, untamlīdzīgi. Skatīties to.

Pēc iepazīšanās ar šo rakstu, jums ir vairāk vai mazāk skaidrs, ka atrast labu, kvalitatīvu, drošu un, galvenais, godīgu brokeris ir kā atrast adatu siena kaudzē. Tāpēc, meklējot brokeris nav jāsteidzas, sev daudz laika, lai sniegtu ieteikumus paziņām, draugiem, kolēģiem vai draugiem.