Kas investoriem nekad nevajadzētu aizmirst

● 08. 06. 2014

Investīcijas, protams, ikvienam, kurš iegulda, un kuras tādējādi nodarbojas, ir ļoti svarīgi. Protams, tie ir redzēt to, kaieguldījums ir piemērots viņam, labi, izdevīgi, izdevīgi viņam untamlīdzīgi. Jo neviens negrib investori zaudē savu naudu, prošustrovat savu naudu vienkārši nevēlas zaudēt naudu, kas gandrīz ikviens var saprast. Investīcijas irdaudz noteikumu ir noteikumi. Tie ir labi noteikumi, kas jāievēro, un tādējādi jūs samazināt dažus riskus. Bet roku uz sirds, katru grāmatu, katrs zinātniskais žurnāls, katrs raksts par internetā par kaut ko citu un kaut ko citu iesaka. Protams, ir noteikumi, kas atbilst noteiktas normas, kas ir patiešām labs, lai sekotu.

Atlikumu, kas mainās un ir katrā publikācijā un jebkuru citu rakstu, parasti jūs varat sekot, bet atkal tas ir skaidrs, kavairāku valstu atšķirīgos noteikumus un priekšrakstus, ka tas ir sliktāks, lai jūs varētu atcerēties, ka šie noteikumi patiešām nav viss ir diezgan jāievēro, daži pat ir lieki. Ja jūs patiešām vēlaties lasīt profesionālu grāmatu un žurnālu rakstu, uzzināt vairāk informācijas par autoru, un tas paliek šajā pasaulē. Labs padoms un labi priekšlikumi būs pārsvarā cilvēki, kas tiek tirgoti biržā, kas pārvietojas pasaulē ieguldījumus un pasaulē ieguldījumus. Tur ir daudzi no tiem, kas lasa un kas domā, ka viņi ir " labi izveidota " cilvēki investīciju pasaulē. Bet tiešām tehniskais raksts ir no autora, kurš studē un mucas, kas pārvietojas pasaulē ieguldījumu, iegulda sevi no tās finanšu un naudas, un ir panākumi ar viņiem un ir panākumus ieguldījumus. Tikai šādscilvēks var palīdzēt jums, un lielākā daļa sniegs jums saprātīgu konsultācijas un padomus.

Tā kā noteikumi par ieguldījumiem, un, lai cik labi viņi iegulda, ir arī noteikumi attiecībā uz ieguldītājiem. Protams, tas ir ne tikai tas, ka jūs ieguldīt kaut ko, bet jums nav jāuztraucas par ieguldījumiem, un jums jātiek galā ar visu apkārt. Lasīt dažādus rakstus, dažādas ziņas, dažādas analīzes, dažādus padomus un trikus. Protams, viss virzās uz priekšu, un visiem jauninājumiem, un tāpēc tās ir par jaunumiem, cik vien iespējams, un uzzinātu, cik vien jūs pētījums ziņas, jo jūs, kā investori, tas ir ļoti noderīgi, un irliela vērtība, lai jums un liels plus. Ja jūs neinteresē jaunumi un vienkārši vēlas ieguldīt šajā jomā, jūs, iespējams, nebūspareiza, jo, ja jūs nezināt par to, jūs varat ieguldīt vēlāk priekšlaicīga. Tā arī skatīties, kā ieguldījumi pieaug vai samazinās.

Ja jums nav to izdarītu, ar absolūti nav ieinteresēta jūsu finanses un jums nav rūp. Kā investoriem par kaut ko, kas jums jāzina un uzzināt, kā ieguldīt, ja jūs vēlaties, lai nopelnītu naudu, un jums dzīvo. Uz priekšu katrs investors saka: " Ja jūs vēlaties saņemt bagāts, neiegulda, bet jūs varat bet loto. " Tas navtas, ka tad, kad jūs ieguldīt divas reizes, un jūs esat garantēti dzīves laikā. Tas ir patiešām nedarbojas normāli, un, ja tas notiek ar kādu, tad tas ir viens no lielākajiem masu. Ieguldot vairs nav jautri vispār. Ir svarīgi saprast, (ja jūs esatiesācējs), ka jūs stāvēt pret cilvēkiem, kas pārvietojas šeit jau vairākus gadus un ir profesionāļi. Šādi pros zina, kā pelnīt naudu par kļūdām, kas tās padara īpaši iesācējiem, lai skatīties, kas par to. Pirms sākat, saprast spēles noteikumus un vismaz bāzes attēlu. Kas investoriem nevajadzētu aizmirst? Par to, kas būtu investori koncentrēties uz? Ko nedrīkst aizmirst, un to, ko viņi zina? Jūs varat izlasīt šajā rakstā.

1. Aizmirstietpirmais, kas bija iepriekšējos rezultātus

Vēsture ir vēsture, un nav jāatkārto. Tāpēc, nav jākoncentrējas uz pagātni, bet par nākotni. Akcijas, fondi un citi, kas ir viens no visbiežāk pieļautajām kļūdām, ka investori ir, ka viņi meklē investīcijas, un uzskata to par vēstures ieņēmumiem. Pēc tam jāpārbauda atgriešanās pārskatu, vēsturisko atdevi, vēsturisko kritumu untamlīdzīgi. Pašlaik tas ir klāt. Un arī to, kaakciju cena ir pieaugusi pēdējos gados, tas joprojām nav parādīt, kā tas attīstīsies, un, ja tas notiek citā laikā un turpmākajos gados. Ņemiet vērā arī to, ka tad, jaieguldījums ir ļoti virs vidējā un virs vidējā viņa dara, draudot jums daudz lielāks risks, kaakciju cena piepūsts. Nopirkt īpaši tās akcijas, jūs zināt un saprast, ka uzņēmumu un uzņēmumu, iegādāties arī tur, kur jūs redzat konkurences priekšrocības. Sekojiet novērtējumus gan pērkot, un arī tad, kad pārdod.

2. Otrā īstermiņa troksnis? Nost ar viņu.

Ja jūs skatīties regulāri diennakts ziņas, vairāk nekā divdesmit četras stundas redzi. Un šie ir tikai daži cilvēki, jūsu reģionā. Domā par ziņu, ka tiek piegādāts jums kā kruķi, nevis pēc nominālvērtības. Šie pārskati palīdzēs jums saprast pasauli un palīdzēs jums uzņemt informāciju un padomus, jums nebūs iegūt citādi. Raksti un ziņojumi, jūs nekad varētu panākt, ka, pamatojoties uz izmisīgs sākuma investēt. Investīcijas ir no vairākiem faktoriem, tāpēc ir labi, lai uzkrāt visu informāciju, un pēc tam tos apspriest. Bet jūs esat tie, kas ir pēdējais vārds par ieguldījumiem un neviens tajā var dot komandas un aizliegumus. Tas var palīdzēt, bet neviens piespiežot jums kaut ko viņš nevar darīt. Jums ir pats.

3. Tirgotāji? Parasti neseko jūsu intereses, bet tikai mana.

Apmaiņa parasti cilvēkiem, kas irgudrākais ungudrākais. Viņiem ir labākās augstskolas absolvēšanas un labākais klasē. Bet diez vai kāds iet uz finanšu sektoru. Lielākā daļa no šiem cilvēkiem vēlas, cik ātri un efektīvi vien iespējams, lai saņemtu bagāts. Viņi vēlas, lai efektīvi izmantotu savu kapitālu. Galu galā, tas māca koledžā, runāja par lekcijām, tad kāpēc nevar izmantot par nezbohatnout, kad viņiem ir iespēja. Viņu mērķis ir atrast cilvēkus, kuri pavada lielas summas par maksu, kas bieži vien ir absurds, un to darbību, reti labāki indeksu fondu. Ja jūs vēlaties atrast tirgotājs, izpētīt ļoti rūpīgi, uzmanīgi un labi. Jūs varat atrast to, bet jums ir jālūdz par to, un, protams,pāris reizes pateikt nē paldies un iet tālāk.

4. „Perfect Investment“

Tātad, diemžēl, tas neeksistē. Piemēram, medus? To izmanto, lai uzskatāmiveida noteiktības, tas bijadrošības garantija. No astoņdesmito gadu uz sākumu jaunās tūkstošgades, taču, zelts ir samazinājies par pilnu septiņdesmit procentiem. Un pēkšņi tā nebija, līdz ar pārliecību. Ieguldot ir riskanti, tas ir skaidrs. Vērtēšana tiek pastāvīgi mainās. Cilvēki var kļūdīties, slikti lēmumus, tiem, kas rūpējas par savas finanses, jums ir ieteicams nepareizi, nepareizi pieņemt lēmumu ieguldīt slikti. Parasti, viss nedarbojas tā, kā mēs plānojam un nalinkujeme. Galvenais? Dažādošana, pacietība, piecelties un ignorēt pūļa mānija, kas bieži bars.

5. Nākotne? Ar kristāla bumbu

Daudzi cilvēki cenšas noteikt savu nākotni. Viņi vēlas zināt, ko gaidīt, kas notiks, kā viņi būs maksa, kāda būs viņu finanses un kādi ir to rezultāti ieguldījumu untamlīdzīgi. Ir nepieciešams veikt kristāla bumbu un ieskatīties savā nākotnē. Vai par to, lielākoties tas tikai iet savādāk, nekā jūs plānojat, un, nekā jūs domājat. Iemācīties tikt galā ar to un uzzinātu, kā rīkoties. Piemēram, cilvēki domāja, ka Grieķija irvalsts, spēcīgu Krievijas bankrotēja untamlīdzīgi. Netur jo to, ko parasti sauc, jo tas laika gaitā var mainīties, un noteikti iesaistīsies.

6. Parāds? Tātad jūs varat diezgan daudz, lai lielākā daļa no finanšu problēmām

Ikviens var bankrotēt. Pat cilvēki, kuriem ir augsti ienākumi var bankrotēt, bet par dzīves laikā, tad atmaksātu parādus un dzīvot pavisam citādāk nekā pirms tam. Domāt par to, un dzīvot tā, ka jums vienmēr ir par papildu finansējuma pieejamību. Tu nedzīvo pāri saviem līdzekļiem, cik ātri vien iespējams, un pēc tam nespēj izrādīties arī jums. Apsvērt, kā jūs varat dzīvot savu parasto dzīvi. Nelietojiet pārvērtēt savas spējas, un domāju, ka sliktāk reizes, un vienmēr var nākt uz problēmu, kas var maksāt jums visu savu naudu.

7. Taisniir? Tie nav viss

Emocionālā inteliģence ir svarīgāks, labāk, vairāk noderīga, nekā taisnis un bez problēmām labumu. Tie ir cilvēki, kuri nav problēma, lai uzzinātu kaut ko. Viņi ir fotogrāfiskās atmiņas, un ir viegli iemācīties, un ir taisniun maģistra eksāmenu pirmo mēģinājumu. Tie, kas ir taisnis, un ir ļoti gudrs grib par katru cenu vai valūtas ieguldījumiem viltībā un paķert tik daudz naudas. Man tiešām nav neizdoties, un tas parasti beidzas ar lielu neveiksmi. Turpretī,persona, kas izmanto veselo saprātu un nav iekļūt koledžā, ieguldot un ir labus rezultātus. Kāpēc tas tā? Ikviens, kuram ir veselais saprāts, un to izmanto, īsi sakot, grib pārspēt tirgu un pārvērst daudz naudas. Viņš vēlas būtpartneris tirgū un varēs ne mazgāt ar viņu, bet iet roku rokā. Viņam nav vēlēšanās no vienas ieguldījumiem ir miljoniem un miljardiem, bet tikai vēlas padarīt. Ilgākā laika zonu un laimēt vienu ar veselo saprātu, jo tas ir augstāks ienākumu.

8. Ietaupīt naudu vai ieguldīt? Kas ir svarīgāks?

Šajā gadījumā, tas ir vairāk svarīgi ietaupījums. Ietaupījums ir labs jums, jo jūs nekad zināt, kad jums ir nepieciešama nauda, un, kad tas būs nepieciešams. Pat tikligzdu olu par jūsu mājās ir labs. Sabojājas jums ledusskapis, veļas mašīna, saldētava, trauku mazgājamā mašīna un tagad ko? Obligāti vajag jaunu ierīci, bet jums nav tā? Šajā brīdī der glābt un saglabāt līdz pat finansēt " nebaltām dienām". Darbā Jums ir paziņojušas, nodarīto kaitējumu, kas atstās ilgtermiņa darba nespēju, un tad? Finanšu rezerves šobrīd ir ideāls, lai jūs, un tas būs tādsglābšanas. Pensijas uzkrājumu? Ir cilvēki, kas ietaupa viņu, betdaži ietaupa tik daudz viņam nākotnē, lai nodrošinātu cilvēka cienīgas vecumdienas. Investori ir saspringta, man ir ieguldīti pareizi? Man nevajag lielāku ieņēmumus? Es ne zaudēt savu naudu? Līdzīgi. Es labprātāk ietaupīt vairāk. Turklāt, lai jūs, kas ieguldīt, tas ir labi, lai saglabātu, jo jūs nekad zināt, kas notiks ar jūsu ieguldījumu.

9. Gone ar emocijām

Ja jūs emocijas saņems jūsu ieguldījumu peļņa vairāk nekā atmaksas sākumā. Iegādāties īpašumu tikai tāpēc, ka jūs uzauguši šajā jomā, jums ir īpašums, un jums nav vienalga, ko untamlīdzīgi. Man neizskatās, betcena,vieta, no tā, ko valsts, vainepieciešami papildu ieguldījumi untamlīdzīgi. Ar uzņēmuma akcijām ar modes, rotaslietas, kurpes un tā tālāk. Nav skatīties, bet vai tas ir ērts Jums un rentabla. Ja jūs vēlaties, lai pelnītu naudu, atbrīvoties no emocijām un kritums tirdzniecībā.

10. Savu prātu un savu lēmumu

Daudzi cilvēki centīsies palīdzēt. Protams, ir labi un pareizi, jūs varat klausīties un apsvērt padomu. Tomēr Izlemiet par sevi, nevis kāds cits. Tas ir jūsu nauda, jūsu lēmums, un jūs saņemat sekas. Šajā biznesā ir daudz cilvēku, ka jums ir labi, bet ir arī tādi, kuri vēlas, lai nopelnītu maksu, viņi vēlas, lai jūs manevrs nedrošā ieguldījumu untamlīdzīgi. Teikt nē, irsvarīgs elements šajā jomā un spētu pretoties, bet lemt par sevi arī ir svarīgs.

11. No savas naudas runāt

Investori bieži vien jūs varat dot dusmas, šausmas apdraudējumu jums, throws jūs apjukums, uztraukums, bailes untamlīdzīgi. Tās ir emocijas. Tev jācīnās ar viņiem, tāpēc ir labi, nevis padoties emocijām, nevis darīt to ietekmē lēmumus. Lielākā daļa no viņiem to nožēloju. Uzticēt sevi ar kādu par jūsu plāniem. Kolēģis, draugs, vīrs, sieva, partneris, vecāki, untamlīdzīgi. Īsāk sakot, kāds jūs uzticaties, un kurš jūs uzklausīt. Padome vienmēr ir lietderīgi, un, ja jūs nepiekrītat ar Padomi, jūs varat ignorēt to labi. Ir svarīgi skatīties uz to no attāluma un caur acīm kāds cits. Dažreiz tas, ko tu runā skaļi, nāk kā absolūts muļķības. Tas ir tikai dzirdēt tā runā.