Kas ir ceļojumu apdrošināšana

● 10. 06. 2014

Dodas uz ārzemēm atvaļinājumā vai komandējumā, neaizmirstiet ceļojuma apdrošināšanas polisi. Pretējā gadījumā jūs visus izdevumus, kas saistīti ar slimību vai nelaimes gadījumu darba samaksu no viņas, kas jūs varētu nepatīkami dārgi.

Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana ir paredzēta, lai segtu medicīnas izdevumus, kas saistīti ar slimībām vai ievainojumiem, kas var rasties ceļojuma laikā. Apdrošināšana sedz izdevumus par ārstēšanu, hospitalizāciju, ārstēšanu utt nāves gadījumā ceļojuma apdrošināšanas maksā arī transportēšanu paliekas.

Risku klāsts, pret kuru var ar ceļojumu apdrošināšana apdrošināt atsevišķiem apdrošinātājiem atšķiras. Dažādas ir izņēmumi no apdrošināšanas medicīnas izdevumiem. Tāpat kā daudzi apdrošināšanas produktiem, ir svarīgi arī noteikt optimālo pārklājuma robežas.

Ceļojumu apdrošināšana ir dārga, un gadījumā, ja atlīdzības ietaupīt izmaksas, kas bieži pārvietojas pat simtiem tūkstošu eiro. Produkts tiek noslēgts uz dažādu laika posmu, sākot no vienas dienas līdz vienam gadam.

Ceļojumu apdrošināšana piedāvā daudzas apdrošināšanas kompānijas. Lielākā daļa no tiem ir iespējams veikt apdrošināšanu internetā, kas bieži vien pirms došanās uz ārzemēm der. Jums nebūs atlikt dodas uz biroju.

Ietvaros ceļojumu apdrošināšana izvēlaties apdrošināšanas limitu, ti, summa, kuruapdrošināšanas sabiedrība atlīdzina kaitējumu. Pārsniedzot šo summu,izmaksas, medicīnas izdevumiem, jums ir jāmaksā pašam. Tādēļ apdrošināšanas limiti labi apsvērt, atkarībā no tā, kā jūs sagaida veidu un ko jūs varat valsts iekšienē.

Veidi Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana var iedalīt atkarībā no ceļojuma veida. mēs atšķirt.

- Tūrisma maršruti: Šī apdrošināšana var veikt brīvdienās. Var pasūtīt līdz deviņdesmit dienām. Kad pārgājienu takas mazāk bīstama riskus, un līdz ar to tas ir arīlētākais ceļojumu apdrošināšana.

- Travel: Tas ir paredzēts daudzveidīgu darbu ārzemēs, vai tirdzniecības vai biznesa braucieni manuālu darbību.

- Ceļi, kas saistīti ar aktīviem sporta veidiem: Saistīts ar visaugstāko risku, un tas ir arīvisdārgākais apdrošināšana. Tomēr, ja jūs darbojas aktīvu sportu, apdrošināt. Ja tu būtu, nevis sakārtoti apdrošināšanas pārgājienu takas, un pēc tam izpildīt apdrošināšanas izmaksas, kas saistītas ar traumām laikā aktīvo sportu, esat izdarījis krāpšanu. Apdrošināšanas sabiedrība ir svira, kas ļauj, lai noteiktu cēloni traumas.

Apdrošināšana ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana var organizēt dažādas shēmas. No tiem, kas visbiežāk tiek izvēlēti.

- Nelaimes gadījumu apdrošināšana: Tradicionālie ceļojumu apdrošināšana adreses medicīniskos izdevumus, kas saistīti ar negadījumu. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai tiktu aizsargāti pret paliekošām sekām, jums ir jābūt papildus šo apdrošināšanu.

- Papildu bagāža: Ja Jūsu bagāža zaudējums vai bojājums, tiks aizstāts ar to pazušanu finansiāli.

- Atbildības apdrošināšana: Ārzemju braucieni var būt saistīta ar dažādiem riskiem. Tādēļ uzskata, ka, ja jums nav izmantojis šo apdrošināšanu.

- Apdrošināšanas riska sports: atpūtas sporta attiekties tūristu, un jums nav apdrošināšanas, jo to īpašā apdrošināšanas darbību. Tomēr, ja jūs darbojas ārzemēs augsta riska sporta, pārliecinieties, lai bloķētu to pret viņiem. Pabeidzot ceļojumu apdrošināšanu, uzzināt, kas tiek uzskatīts par augsta riska sporta. Bieži var iet uz tādiem sporta veidiem, kas parasti netiek uzskatīti riskam.

- Juridisko izdevumu apdrošināšana: Ar šo apdrošināšanu, jums ir juridisko palīdzību, kas palīdzēs jums, kad pastāv dažādas krīzes situācijas.

- Cits apdrošināšana: ceļojumu apdrošināšanu tu sastapsies dažādiem piedāvājumiem papildu apdrošināšanu. Tas pieder pie tām, iznīcināšanu personīgo mantu apdrošināšana, anulēšanu dzīvesvietas apdrošināšanas atcelšanas maksa, anulēšanu dzīvesvietas transportlīdzekļu nolaupīšana.

Grupas ceļojuma apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana var nebūtvienīgais konkrētais produkts. Ir iespējams organizēt grupas ceļojuma apdrošināšana. Līgums ir cilvēki, kas ceļo apdrošināšana ir bažas, liekot.

Darba devēji izmanto, veidojot apdrošināšanu saviem darbiniekiem, kuri brauc strādāt uz ārzemēm grupas ceļojuma apdrošināšana. Turklāt, grupu ceļojumi ar skolām un citām organizācijām, izmanto apdrošināšana.

Galvenais izmantot šo produktu, ir vienkāršot pārvaldi, bet arī ietaupa naudu.

Izņēmumi ceļojumu apdrošināšana

Pirms parakstīšanasapdrošināšanas līgums par ceļojumu apdrošināšanu labi lasīt outs no ceļojumu apdrošināšanu. Lai izvairītos no vilšanās, ka jūs varat sagaidīt, kad jūs domājat, ka jums ir tiesības uz kompensāciju, un tad jūs atradīsiet to pareizajā apdrošināšanas sabiedrības, ka jums nav, lai dotu kaut ko.

Īpaši izņēmumi, lai noteiktu apdrošināšanas sabiedrībām paši. Daudzi, tomēr ir kopīga visiem produktiem.

Atlīdzība nerodas, ja jums bija nelaimes gadījums vai saslimis pēc patērē alkoholu vai narkotikas. Jatrauma vai slimība irrezultāts nesakārtotus rīcību vai bīstamu sportu, kas jums ir sakārtoti apdrošināšanu.

Arī neatlīdzina izdevumus, kas saistīti ar grūtniecību, plašām pārbaudēm speciālistu, un jums arī būs problēmas, ja jums nepieciešama izdevumu atlīdzināšanu, kas izriet no ietekmes hroniskas veselības problēmas.

Kāpēc ne vairāk Eiropas ceļojumu karte

Daži cilvēki vienkārši ceļo pa Eiropu uzskata bezjēdzīgi noorganizēt ceļojumu apdrošināšanu, ja jums ir Eiropas veselības apdrošināšanas karti, kas ir spēkā visā Eiropas Savienībā.

Tā ir taisnība, ka, pamatojoties uz to būs Eiropas Savienības veikto pārbaudi. Jāapzinās, ka tomēr tādi paši nosacījumi kā iedzīvotājiem šīs valsts. Prātā, jūs varētu būt, ka daudzas valstis ir salīdzinoši lielu finansiālu līdzdalību.

Vēl viens no Eiropas tūrisma karte trūkums ir tas, ka tā var būt nav apdrošināšanas, un to nevar piemērot darījumu braucienos.