Kas ir līzings un kā to iegūt

● 11. 06. 2014

Līzings irtermins, kas parasti asociējas ar pērkot auto. Arī domājot par auto līzingu? Kādas ir tās priekšrocības un trūkumi, un tas irlabāks risinājums, nekā pirkt auto uz kredīta.

Kas ir līzings

Līzings irfinanšu produkts, kas ļauj finansēt kustamo īpašumu. Produkta nosaukums ir no angļu vārda "noma ", kas nozīmē īri. Par īri līzinga darbus principu. Tas nozīmē, ka īpašums līzinga kompāniju finansēšanas līdz brīdim, kad tas atmaksāsies. Tad tas kļūst jums. Jajautājums beidzot kļūst par īpašumu personai, kas maksā īri, finanšu līzingu, kas ir vairāk izplatīta starp cilvēkiem. Visbiežāk attiecas uz pērkot auto.

Papildus finanšu līzinga atšķirt vēl operatīvais līzings. Tie atšķiras ar to, ka pat pēc līguma lieta paliekīpašumā līzinga kompānijas. Priekšrocība maksātāja līzinga maksājumos ir mazākas un mazākas galīgā cena, jo atmaksa atspoguļo tikai starpību starp izmaksām un uzskaites vērtību gadījumā.

Operatīvā noma galvenokārt izmanto uzņēmumi, kam vairāk automašīnu. Nometot tos uz to izmaksām, un priekšrocība irfakts, ka līzinga kompānijas bieži piedāvā atlaides flotes. Privātpersonām vienu automašīnu pircējiem, kas vēlas būt noticis, ir labvēlīgāka finanšu līzings.

Nomas reglamentē terminu " pirmā iemaksa ", kas irpirmā iemaksa Featured pluscenas procentuālu daļu iegūto īpašumu. To nosaka cenu, par iespēju turpmāk izmantot nomniekam uc Līzinga uzņēmumi, parasti ir vismaz 10 % no transportlīdzekļa cenas.

Līzinga pret aizdevumu

Ja jūs pērkat automašīnu, un tas nav savas finanses, jūs varat izlemt, vai izvēlēties līzingu vai īrējumpirkšanu. Galvenā atšķirība starp šiem diviem finanšu produktiem, ir tas, ka, ja jūs lietojat automašīnu aizdevumu, jūsu īpašums būs labi.

Nez, ja šī iespēja ir labāka par jums? Abi varianti ir savas priekšrocības un trūkumi.

Parasti, pērkot jaunu auto, tas ir labāk izvēlēties līzingu, pērkot lietotu transportlīdzekļu patēriņa kredītu.

Ja jūs izvēlaties, lai finansētu automašīnu līzingu, lūdzu, jāpatur prātā, ka jūsu izmaksas pieaugs vēl vairāk par auto apdrošināšanu gadījumā,nomas jābūt. Tomēr, ar Casco aprēķināts tā, lai sliktu, ka jums nav.

Nomas trūkums, izņemot to, kaauto nenotiek jau no paša sākuma savu īpašumu, ir tas, ka līzings ir saistīta ar augstākām izmaksām nekā aizdevumiem. Ir arī palīdzēs novērst automašīnu, ja jums nav jāmaksā nomu. Tomēr, ja jums nav atmaksāt aizdevumu, tas arī ir tās lielu risku. Jūs varat saņemt parādu slazdā.

No iepriekš minētā izriet, ka nevar skaidri pateikt, kurš risinājums ir labāks. Drīzāk, pārskatiet priekšrocības trūkumi dažāda finansējuma iespēju un pieņemt lēmumu, kas ir vislabāk jums.

Vai jūs nolemjat par jebkuru finansējumu, vienmēr rūpīgi izlasiet līgumu pirms aprakstu, kas jums nav pārsteigts, piemēram, pārmērīgi augstas sodus vaiatsaukums automašīnu ar nelielu kavēšanos maksājumu.