Kas ir sadursme apdrošināšana

● 10. 06. 2014

Mēs atšķirt starp divām pamata auto apdrošināšanu. Tie ietver sabiedriskās atbildības apdrošināšanu. Tagad mēs esam tuvāk otrā no šiem produktiem.

Auto apdrošināšanas cenas

Nelaimes gadījumu apdrošināšana irapdrošināšanas produkts, kas tiek izmantota, lai segtuapdrošinātā par zaudējumiem, kas radušies, lai pašu automašīnu, ja jūs izraisīt nelaimes gadījumu.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana ir ne tikai, lai segtu zaudējumus, ko izraisa avārijas, bet arī transportlīdzekļa zādzības, vandālisma vai dabas katastrofas. Jūs varat izvēlēties, pret kuru risku jūs vēlaties apdrošināt vai izvēlēties riskam visu, kas aizsargā jūs pret visiem riskiem. Jāapzinās, ka tomēr tas tiks atspoguļots izmaksu nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Cena nelaimes gadījumu apdrošināšana ietekmē dažādi faktori. Tie ietver veidu un skaitu transportlīdzeklī, izmaksas par transportlīdzekļu, vecās automašīnas, izvēlētā risku apdrošināšanas pašriska izvēlēts, bet arī maksāšanas un nelaimesvadītāja (ilgākslaiks, bez starpgadījumiem,lētāki) .

Auto apdrošināšanas cenas ir viņu produkts, kas piedāvā daudzas apdrošināšanas sabiedrībām. Daudzi no tiem piedāvā ērtu kombināciju nelaimes gadījumu apdrošināšanu un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Tāpēc, apsverot auto apdrošināšanas citātus, lūgt piedāvāt apdrošināšanu, kurā jums ir, vai vēlaties, lai būtu atbildības apdrošināšanu.

Iespējas apdrošināšana ar nelaimes gadījumu apdrošināšanu

Nelaimes gadījumu apdrošināšana, jūs joprojām varat organizēt dažādas shēmas. Tie irvisbiežāk apdrošināšanas vējstikls, visi stikla apdrošināšana, bagāžas apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana cilvēki auto nomaiņa transportlīdzekļu apdrošināšanas un palīdzības pakalpojumus dažādās pakāpēs. Kā daļu no palīdzības dienestiem, var būt šāda transportlīdzekļa evakuācija, transportlīdzekļu izcelšanas, aizbildnības nekustīgs automašīnas, alternatīvu transporta mājas, transportlīdzekļu remontu uz vietas.

Kas maksās nelaimes gadījumu apdrošināšanu

Sakārtot nelaimes gadījumu apdrošināšanu, atšķirībā no atbildības apdrošināšana ir brīvprātīga. Ne visi ir tā vērts. Pilna visaptveroša apdrošināšana ir ideāli īpašniekiem jaunu vai dārgas automašīnas. Jums arī būtu auto apdrošināšanu, ja jūs izmantojat savu automašīnu uz darbu, un jūs zināt, ka jums nevar darīt bez viņa, un nav pat avārijas gadījumā, lai nodrošinātu remontu vai iegādājoties jaunu transportlīdzekļu naudu.

Ja jums ir vecāks auto, jūs domājat, ka divreiz, ja jūs maksājat nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Daži apdrošināšanas uzņēmumi nebūs apdrošināt vecāks auto.

Kopsavilkums priekšrocības un trūkumus nelaimes gadījumu apdrošināšana

Sadursme apdrošināšana sniegs jums finansiālu palīdzību apdrošināšanas prasību. Ja nav apdrošināšanas gadījums, lielākā daļa apdrošināšanas kompānijas dos jums par šo bonusu veidā dažādas lielas atlaides. Tomēr, rūpīgi apsvērt, ja jūs vienkārši samaksāt nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Paturiet prātā, kanegadījums parastiatskaitāms (apdrošināšanas kompānija nemaksā vispār). Līdzdalība var būt dažādi izmēri. Parasti,zemākaatskaitāmsapdrošinātajai personai ir, jo vairāk naudas jūs maksājat sadursmes apdrošināšanu., Apspriežot vispārējo apdrošināšanu, piesargāties no izņēmumiem no apdrošināšanas. Šie riski, kas ir izslēgtas no apdrošināšanas seguma. Tas nozīmē, ka tad, ja kaitējums rodas šādā veidā, jums nav tiesību uz kompensāciju. Iepazinušies ar bloķēšanu, nevis parakstīt. Daudzi cilvēki domā, ka viņi ir labi apdrošināšanu, bet bojājuma gadījumā atklāj, ka viņu produkts nav optimāli konfigurēts. .

Izņēmumi jūsu apdrošināšanas sabiedrība nosaka pati. Parasti, jums nebūs jāmaksā apdrošināšanas pabalstu, ja esat lietojis alkoholu pirms braukšanas vai narkotikas, ja jums ir neapmierinošu stāvokli bremzes, pagājis tehnisko apskati.