Kas ir un kā izveidot pasīvo ienākumu

● 11. 06. 2014

Pasīvā ienākumus ļauj mums, lai nopelnītu naudu, bez strādāt viņu labā. Kas tieši ir domāts ar šo terminu, un kādas ir iespējas pasīvo ienākumu.

O pasīvā ienākumi

Pasīvā ienākumi irekonomisks termins, kas nozīmē stabilu ienākumu, nemaksājot darbu. Panāktu augstu pasīvo ienākumu noved pie finanšu brīvību, ka persona nevar strādāt, lai radītu ienākumus. Tas irmērķis investoriem.

Lai saņemtu pasīvā ienākumi ir nepieciešami vismaz dažus pieņēmumus. Kā likums,minimālās izmaiņas mūsu finanšu domāšanu un vispārējo koncentrējoties uz finanšu izglītību. Dažreiz patliels kapitāls un jāspēj pieņemt neveiksmes risku.

Veidi pasīvo ienākumu

Mēs atšķirt vairāku veidu pasīvo ienākumu. Pieņemsim nokļūt tagad arsvarīgākais.

- Ieguldījumi vērtspapīros: Nepieciešama kvalitatīvu finanšu izglītību. Pretējā gadījumā nav pasīvo ienākumu, bet gan iziet. Cilvēki bez finanšu izglītības jomā bieži pērk vērtspapīrus, kad viņi iet uz augšu (dārgākā), un pārdot tos paniku, kad krājumi samazināsies. Japersonai nav nepieciešamo izglītību, var izmantot pakalpojumus, finanšu konsultanti. Tomēr, jums ir saprast, ka to līmenis ir atšķirīgs. Ieguldīt akcijās priekšrocība irizredzes augstu ražu, augsta likviditāte (nauda ieguldīta lietojamības), zemu komisijas maksu, uc, pirmscilvēks būs jāiegulda būtu labi padomāt par saviem mērķiem (pieņemama riska, jo īpaši to, kas jāiegulda, lai cik ilgu laiku, uc) .

- Procenti par noguldījumiem: Nauda dod naudu. Lai Tomēr, lai nodrošinātu, ka ienākumiem ir nepieciešams, lai būtu liels kapitāla ievadi.

- Ienākumi no uzņēmuma: Šajā gadījumānozīme ir bizness, kas neprasa savu klātbūtni. Tas parasti darbojas, kapersona, veidot savu biznesu, kas ved kāds cits, un īpašnieks to peļņu, ko tā rada. Cilvēki var būt visa sabiedrība, bet arī savu daļu. Attiecībā uz akciju sabiedrību, irieguvums tekstā dividendēm no akcijām. Akcijas ir vērtspapīri, tāpēc šajā gadījumā runa ir par investīcijām vērtspapīros.

- Rental Properties: Ir iespējams īrēt dzīvokļus, mājas vai komerciālām telpām. Nomnieks parasti saņem ikmēneša nomu. Tas ir nepieciešams, tomēr, lai nodrošinātu dzīvošanas apstākļus, vismaz attiecībā uz pasīvo ienākumu nav pietiekami augsta, lai šīs darbības tas aizrādījums vairāk cilvēku.

- Autortiesībām, licencēšanu un līdzīgi likumi: Ja jūs varat izdomāt kaut ko rakstīt daudz pārdot grāmatu vai kaut ko vispār izdomāt, ko pārdos labi, jūs saņemsiet lielisku pasīvo ienākumu. Patiesība ir tāda, ka tā pārvalda tikai noteiktu cilvēku grupu. Tas nav viegli mūsdienās, lai nāk uz tirgu ar kaut ko jaunu un aizraujošu. Bet tas nav arī izslēgts. Šeit irnepieciešami.

- Interneta reklāma: Kopumā interneta vide piedāvā dažādas iespējas pasīvo ienākumu. Tie ietver to kā reklāmu internetā, filiāli tirdzniecības. Citas iespējas ir dropship.

- Multi Level Marketing: Pārstāv mārketinga stratēģiju, kas ne tikai apbalvoti tie, kas pārdod preces vai pakalpojumus, bet arī tie, kas cēla tos sistēmā. Tā irkombinācija, tiešo pārdošanu. Daži eksperti ir kritiski par viņu, jo viņš redz risku smalku līniju starp MLM un piramīdas. MLM navlikumīgs veids, kā pārdot.

Piesargāties būvējot pasīvo ienākumu

Kurš negribētu, lai panāktu ievērojamu pasīvo ienākumu, kas būtu bijis jāstrādā ilgāk, vai vismaz būtisku. Ja jūs nolemjat, ka jūs arī koncentrēties uz ēkas, ņem savu uzmanību uz dažādiem interneta scam. Šķiet diezgan daudz no viņiem, un tikai, bet, ka cilvēki vēlas iegūt bagāts ātri. Krāpnieki bieži piedāvā noguldījumus apšaubāmu aktīviem. Lai tiešām izveidotu labu pasīvo ienākumu, ir nepieciešams strādāt pie finanšu izglītības un saprast labi, ko jūs ievietot naudu.