Kas iraizdevums

● 11. 06. 2014

Saskaņā ar jauno Civilprocesa kodeksu, kas ir spēkā no 1 janvāris 2014 mainījušās daudzas lietas. Starp tiem irjaunā etiķete pirms normālas darbības. Jūs varat izpildīt termiņus, iegūt, aizņēmumu vai aizdevumu. Noma ir tikai šajā rakstā mēs centīsimies noskaidrot, jums ir detalizēts pārskats par to, kas tas patiesībā ir.

Ja Jums ir nepieciešama noteiktu naudas summu, bet vienkārši nav to savā bankas kontā, jūs sasniegsiet par aizdevumu. Ka vismaz līdz 2013.gada beigām, bet Jaunais gads 2014,termiņa aizdevumu sauc par aizdevumu. Jaunais Civilkodekss, tāpēc, ka atgriežas pie iepriekš parasti izmanto etiķetes, kurš zināja bijušo sociālistu kodus.

Kredīta būtība no aizdevuma principā nav ļoti atšķirīga. Līgums Aizņemties rodas brīdī, kad jums būs summu aizstājamām lietām dota citai personai ar to, ka pēc noteikta laika ir tikpat daudz lietas, viena un tā paša veida atgriešanās. Vairumā gadījumu tas, iespējams, būs par naudu, bet var mierīgi iet par citām lietām, kas irsvarīgas numurs, masa vai pasākuma, nevis unikalitāti.

Līgums Aizņemties var izmantot gan bezmaksas un neprasa rakstiski. Pārliecināts, ka paies zināms laiks, pirms cilvēki pierastu pie vecās jaunu apzīmējumu aizdevumu, un daudzi no tiem, protams, būs nepatīkami pārsteigts, kad tie pirmo reizi dzird par Aizņemties bez detalizētu pārskatu par jaunā Civilprocesa kodeksa.

Principā nav mainījies no aizdevuma

Kā minēts iepriekš,būtība aizdevuma ar aizņēmuma neatšķiras principā. Tādējādipamats, tiks pārņemti no iepriekšējiem noteikumiem, Civillikuma, kas rodas tikai noteiktos gadījumos, kas bija ne agrākās likumdošanas nozīmēja. Tas var būt nepieciešams, lai uzzinātu par to, kā atgriezt preci vai izbeigšanu. Līgums Aizņemties rodas, ja kāds grib aizņemties kaut ko un tad jāatdod tāda paša veida lieta tādu pašu summu. Kad runa ir par vērtību lietām,jaunais Civilkodekss, attiecībā uz finanšu līzinga nosaka, ka tad, kad viņi atgriezīsies naudu citā valūtā, nekā paredzēts jāatmaksā vērtība ir vienāda ar vērtību, ja. Bezskaidras naudas aizdevumi atgriež paša veida lieta, un tomēr tas nav svarīgi, ja pa to laiku palielināts vai samazināts vērtību lietām. Kur vajadzētu atgriezties cita veida lieta, tas būtu vienošanās par apmaiņu.

Līgums Aizņemties var piemērot, vai bez maksas. Nav nepieciešams izstrādāt ilgi, ka lielākā daļa atbilst naudas interesi par aizdevumu. Kad būs aizņemties naudu pret korupciju, parasti sastāv no pienākuma maksāt procentu likmes. To augstums parasti nosaka vienošanās procentos no aizņemtiem līdzekļiem. Jo tai ir jābūt skaidri nodalītām interese, jo tie ir īpašuma sankcijas par pārkāpumu, pienākuma atdot parādu norunātās termiņu. Attiecībā uz faktu aizdevumus var arī panākta vienošanās par atlīdzību kā atlīdzību par saprātīgām lietām vairāk un labākas kvalitātes preces tāda paša veida. Tomēr sarunas par maksu laikā jāuztur pietiekamību, jopretī var arī atbilst pamatotību augļošanu, un var būt ļoti nepatīkamas tiesiskas sekas.

Parlīgumu aizņemties nav nepieciešama rakstiska forma, tā kalīgums var tikt noslēgts mutiski, bet arīfaktisko rīcību. Ir svarīgi atzīmēt, tomēr grūtības ar pierādījumiem gadījumā veikt līgumu aizņemties citā veidā, nevis rakstveidā. Šajā gadījumā irsamērā liels risks. Pats līgums aizņemties rodas, kadtiesa bija ne tikaivienošanās starp divām pusēm tā saturu.