Kas iratjaunojamais kredīts

● 01. 03. 2015

Vārds burtiski nozīmē apgrozības atgūstas. Kad runājam par tā saukto apgrozības kredītu, mēs domājam, īstermiņa aizdevums ar iespēju citiem atjaunošanas.

Sakarā ar kredīta izņemšanas kredītu, svārstīgs kredītu darbojas kā overdraftu. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tas ir mērķtiecīgu raksturs. Tāpēc šis aizdevums ļauj jums izdarīt naudu, lai finansētu apgrozāmos līdzekļus, un tāpēc ir ideāls līdzeklis finansēšanas parādiem, vai inventāra iegādi. Ja jūs saņemat apgrozības kredītu, vienmēr paturiet prātā, ka darbojas kā rezerves. Nelietojiet to kā ilgtermiņa aizdevumu. Ja jūs ārstēt viņam šādā veidā, tad tās iegādes vērts, joprocentu summa, ko maksājat ir daudz lielāks.

Banku un nebanku iestādes piedāvāt klientiem no apgrozības kredīts, nomaksas maksājumi papildus iespēju pieteikties uz kredītkarti. Ar šo karti, jūs varat maksāt tieši iegādāties veikalā, kas tiek atskaitīti no aizdevumu. Tādējādi izdotas kartes pamatā apgrozības aizdevumu. Kartes lietotājs ir pieejami līdzekļus maksimālā apmēra saskaņotā kredīta limitu. Katrs pirkums samazina pieejamo atlikumu uz kartes, tādējādi samazinot summu, kopersona var vēl izmantot. Aizdevumsklientam atmaksā noteiktos periodos (piem., 1 mēnesis, 3 mēneši vai 6 mēneši), un kavienošanās summa ar procentiem, ir nemainīgs. Izņemšanas un atmaksas laikā notiek automātiski, ja runa ir par maksājumu kontā. Ja esat tādējādi ieguvis apgrozības kontu karti, jūs varat nākamais pirkums preču vai pakalpojumu rēķināties ar naudas izņemšanu. Šī sistēma garantē tās īpašniekampastāvīgs finanšu rezerve.

Šādszīmējums sauc sūknēšanas veida īstermiņa aizdevumu unstatuss aizdevuma ir piemērots ne tikai, lai iepirktos (ti. Short), bet arī attiecībā uz apgrozāmā kapitāla finansēšanas sabiedrības biznesa cilvēkiem. Šis aizdevums var izmantot ilgtermiņa (nozīmē atgūstamību aizdevuma) atkārtoti lietojamā un atjaunojamas. Maksimālais atmaksas termiņš ir viens gads. Aizdevumu var atmaksāties, bet kādreiz. E.g. Tiklīdz būsim saņēmuši avansa maksājumu,apgrozības kontu apmaksāt un tajā brīdī jūs atkal varat lūgt bankai nākamo zīmējumu. Par finansējuma apgrozības kredītlīnijas priekšmets ir apgrozāmie līdzekļi, galvenokārt maksātspējas prasības un papildu piegādes. Pateicoties izdevīgums procentu likme ir ievērojami zemāka nekā par overdrafta aizdevumu.

Lai šis aizdevums atmaksājas

Patēriņa kredīts ir paredzēts uzņēmējiem (juridiskām personām, fiziskām personām - uzņēmēji vadošie uzskaiti) un uzņēmumiem, lai finansētu darbības vajadzībām (apgrozāmos līdzekļus, vērtība parādu un inventāru). Aizdevums irīpaši attiecībā uz uzņēmumiem, kas nepieciešams, lai saņemtu naudu no viņu uzņēmējdarbību, pirms tie tiks parādīti un rēķinus maksā risinājumu. Var teikt, kaaizdevums tiek uzņēmējiem vai tiem, ar mainīgu, bet pozitīvu kapitāla uz savu personīgo kontu. Šādas personas iegūst noteiktas apgrozības aizdevumu līdzekļus, lai mazinātu plaisu starp rēķinu un brieduma viņu prasību.

Kā izdarīt

Jo banku pasaulē, zīmējums veic tā saukto daļās. Aizdevumu piešķir jebkurā valūtā uz vienu gadu. Runājot par zīmēšanas aizdevumu darbojas kā aizdevumu no bankas overdraftu, bet atšķirībā no viņa, irspeciāli radīta, galvenokārt atkarīgs no konkrētā tekošā konta. Tāpēc ir arī neatkarīgas sarunas, tas irstandalone finanšu produkts, kas nav saistīti ar pakalpojumu komplektu vai personīgo kontu.

Ieguvumi apgrozības aizdevumu

Atkārtota kredīta izņemšanas dēļ kredītkarti un brieduma savu parādu,klients zina, tieši cik daudzīpašs periods zīmēšanas atalgojumu, interesēs,aizdevumu var arī piesaistīt ārvalstu valūtās.

Trūkumi apgrozības aizdevumu

Augstas maksas. Augsta nokavējuma procentu 20,00 % un salīdzinoši zemu kredīta limitu.

Atmaksas termiņi un procentu likmes

Apgrozības kredīts tiek atzīta par instrumentālā,procentu likme ir ievērojami samazināts. Interese ir mazāka par aizdevumu un overdrafta līdzīgiem aizdevumiem. Aizdevumi tiek piešķirti ar procentu likmi vai nu fiksētu, vai mainīga. Mainīga likme ir saistīta ar starpbanku tirgus likmēm. Sastāv no tirgus kurss Pribor vai EURIBOR. Atkarībā no valūtas, kurākredīts tiek piešķirts, un starpību, kas ir atvasināta no uzņēmumu risku.

Likme ir noteikta tādā veidā, kas var piespiest daži pie pirmā acu uzmetiena muļķi. Aptuveni 2 % pm, tādējādi atlīdzību mēnesī! Ja jūs stāties labvēlības periodu (kas nozīmē, ka jūs garām atmaksāt procentus katru mēnesi), gada procentu likme ir nedaudz virs 20 %. Laiapgrozības kredītlīnija garantē debitoru parādiem nodrošināt (aizsardzība debitoru nav nepieciešams informēt klientu) vai tukšu rēķinu. Papildus parādiem varu galvot nekustamo īpašumu, depozītu vai galvojumu trešā puse.

Kredīta pieteikuma ir jāpiegādā kā pielikumus. Dokumentu, kas apliecina juridiskās personas klientu. Gada finanšu pārskatus par iepriekšējiem trim gadiem, un nodokļu deklarācijas par to pašu periodu. Informācija par Jūsu uzņēmumu diapazonā no ieejas lapas (viņi iegāja bankā). Detalizēti aprakstīts biznesa plānu, norādot uz pašreizējo statusu un izdevīgu darbību īpašības. Bankas arī ieteiktu ar finanšu plānu laika posmam no aizdevuma līguma. Vēl viens apstiprinājums, bet nebija iesnieguši klients, bet citām valsts iestādēm.