Kas irfinanšu rezerve

● 10. 06. 2014

Katrai personai vajadzētu veidot finanšu rezervi, lai lietainā dienā, tāpēc, ja jūs zaudējat savu darbu, saslimst, utt Jebkas var notikt. Kas īsti irfinanšu rezerve un kā izveidot.

Kas irfinanšu rezerve

Finanšu rezerves ir rezervētas sliktajos laikos līdzekļus. Šie līdzekļi būtu galvenokārt šķidrā veidā, kas nozīmē, ka tie ir pieejami,kad jūs to vajag. Tam nevajadzētu būt par naudu, kas tiek piešķirti ieguldījumiem fondos, akcijās, obligācijās, termiņnoguldījumi.

Finansiālais nodrošinājums ir svarīgs gan personīgo un korporatīvo finanšu jomā. Mēs koncentrējamies uz platību savām finansēm.

Finanšu rezerves pasargā cilvēku no kaitīgās ietekmes (maksātnespējas), kas var rasties, ja runa ir norūpējušies par saviem ienākumiem. Arfinanšu rezerves būs pārliecināti, ka jums eksistenciālo problēmu.

Ikviens var veido finanšu rezervi, cik vien iespējams, bet eksperti ir vienisprātis, ka ir jābūt vismaz sešas reizesapgrozījums no ģimenes budžeta.

Finanšu uzkrājumi veicina labāku labklājību. Cilvēks dzīvo labāk, zinot, ka, ja kaut kas noticis ar viņu nav nekādu akūtas eksistenciālām problēmām.

Kur ir finanšu rezerves?

Finanšu rezerves, lai atstāt norēķinu kontu. Jūsu finanšu rezerves, ja jūs samazināt to dažādie maksu un citus izdevumus, kas saistīti ar konta pārvaldību. No otras puses, nav likt naudu bankā vai produktiem, kas nav tieši šķidrums. Vislabākais variants ir izvēlēties uzkrājumu kontu ar labu procentu likmi un iespēju naudu, kad vien vēlaties. Tāpēc tie būtu bez iepriekšēja brīdinājuma.

Ja jūsu finanšu rezerves palielinās (vēlamā) pārsniedz rezervi uz vienu gadu, jūs varat domāt par ievietojot naudu uz depozīta. Naudu un vēl jāizlemj. Tomēr izmantot tikai daļu no naudas, kā optimālu brīdinājuma.

Ja jūs nezināt, kur noguldīt produktus, konsultējieties ar savu neatkarīgu finanšu konsultantu. Šodien piedāvā arī montāžas plānu finanšu rezerves. Tas ir nepieciešams, taču,finanšu konsultants, lai izvēlētos labi. Atšķirības savu profesionalitāti un personiskās īpašības ir atšķirīgas.

Kā izveidot finanšu rezervi

Svarīgi ir sākt ar izveidojot finanšu rezervi, cik drīz vien iespējams. Ja jums ir zemāki ienākumi, ir grūti, lai saglabātu lielu summu, tāpēc jums, iespējams, vajadzīgs ilgāks laiks, lai sasniegtu finanšu rezerves.

Eksperti saka, ka tas ir saprātīgi ietaupīt aptuveni 10% no savas algas. Ja jums neizdodas, domāt par to, ja viņš negāja samazināt dažas izmaksas, piemēram, enerģijas taupīšanu, pieticīgs dzīvesveids uc.

Pārskatu par to, cik daudz jūs varat ietaupīt, sāc rakstīt savus izdevumus. Jums var būt pārsteigts, cik daudz naudas jūs pavadīt dažas preces bez. Pēc mēneša, bet pēc diviem vai trim, kad iet caur jūsu izdevumiem un vairāk nekā vienu posteni izskatīt.

Saņemt par saviem ienākumiem un izdevumiem perfekts skats, nepietiek tikai rakstīt izdevumus, bet kopumā ir finanšu bilances - no vienas puses, ieņēmumi, izdevumi parotru.

Ieņēmumi parasti ir vieglāk. Tie ietver tikai algu laulātajiem. Tomēr atcerieties, ne arī uz jebkuru citu ienākumu - ienākumi no aktīviem, periodiskas prēmijas vai citu finanšu resursu.