Kas irieguldījumu stratēģija

● 10. 06. 2014

Ja jūs vēlaties, lai novērtētu savus finanšu resursus, labāk nekā tikai ar krājkontu, jums ir ieguldīt. Pirms jūs darīt, jautājiet savu ieguldījumu, cik vien iespējams. Neaizmirstiet arī izvēlēties ieguldījumu stratēģiju, kas ir labākais Jūsu vajadzībām.

Kas irieguldījumu stratēģija

Investīciju stratēģija raksturo kā veidu, lai novērtētu savu īpašumu. Tas attiecas uz līdzekļu piešķiršanu dažādās ieguldījumu instrumentiem. Investors izvēlas savu stratēģiju atbilstoši savām vajadzībām, mērķiem un ierobežojumiem.

Ieguldījumu stratēģijas izvēli būtiski ietekmē visu investīciju procesu. Tādēļinvestors būtu labi pārdomāts. Tai jābalstās tikai uz analīzi, tās stāvokli tirgū, bet arī no analīzes par pašreizējo un nākotnes investīciju iespējām. Ieguldījumu stratēģijas atšķiras pēc to mērķiem un ierobežojumiem.

Ieguldījumu stratēģijas atbilstoši riska līmenim

Ieguldījumu stratēģijas ir dažādas riska līmeni. Protams, visi vēlētos, lai padarītuieguldījumu risks ir samazināts līdz minimumam, un ieņēmumi maksimālas. Tā diemžēl tas nedarbojas. Jums būs jāizvēlas, vai tas ir vairāk svarīgi, lai jūsizredzes augstu peļņu un samazināt risku. Saskaņā ar šo faktoru, sadalīt ieguldījumu stratēģiju.

- Konservatīvo: Tā ir balstīta uz augstāko iespējamo aizsardzību bagātības. Studenti tiek prognozēts mērenāks ienākumus, bet ir arī mazs risks.

- Līdzsvarota: Investor vēlas vidēja un ilgtermiņa izaugsmi jūsu ieguldījuma par saprātīgu risku.

- Dynamic: Ieguldītāja mērķis ir iegūt vislielāko peļņu, par kuru viņš ir gatavs uzņemt lielu risku.

Investīciju stratēģija saskaņā Mērķis

Ja mēs gribam, lai ieguldītu, mums vajadzētu budžetā labi pārdomāt mērķus. Bez tiem jūs nevarat izvēlēties piemērotus finanšu pakalpojumus. Daudzu nepieredzējušiem investoriem kļūda ir tā, ka viņi jautāt, ko produkts būtu vislabāk par tām. Nevar teikt, tas ir tik acīmredzami, kad jūs zināt mērķi. Atkarībā no mērķa, mēs atšķirt šādu stratēģiju.

- Distribution:mērķis ir augt ieguldījumu vērtību. Investors navregulārs gada ienākumi. Upurējot tos lielākus ieņēmumus nākotnē, piemēram, nodrošinot aiziešanu pensijā. Ja tas ir jūsu mērķis ir ieguldīt akcijās ar augstu izaugsmes potenciālu vērtību.

- Ražība: Vispirms mēs esam nobažījušies, ka ieguvām no ieguldījumu ienākumiem, lai viņi varētu segt daļu no tās darbības izdevumiem. Lai šie mērķi ir piemēroti obligācijas, akciju sertifikāti vai akcijas maksā stabilas dividendes.

- Izaugsme Ražība: Šie investori koncentrēsies uz vērtības pieaugumu un regulāriem ienākumiem. Irkombinācija augšanu un ražas stratēģiju.

Investīciju stratēģiju atbilstoši laika periodā

Veicot ieguldījumus, var arī norādīt grafiku. Citiem ieguldījumu produktiem noderīgi, ja jūs vēlaties naudu, kas īsā laikā, citi ir nepieciešama nauda uz augšu uz ilgu laiku, piemēram, pensiju (visbiežāk ilgtermiņa mērķis).

Saskaņā ar laika periodu no savas investīciju stratēģijas var iedalīt līdz:

- Īstermiņa: Tā irstratēģija ieguldīt viena līdz pieciem gadiem. Vispiemērotākos produktus investīciju stratēģijas vienu gadu termiņnoguldījumiem, krājkontiem un naudas tirgus fondiem. Ieguldījumiem virs nākamo trīs gadu laikā ir vislabāk piemērotas īstermiņa obligācijas, obligāciju fondi, garantēto fondu vai strukturētas obligācijas.

- Vidēja termiņa: Tā irstratēģija ieguldīt trīs līdz pieciem gadiem. Šeitizvēlētā ieguldījumu stratēģija ir atkarīga no tā, ko jūs esat gatavs uzņemties risku. Kad konservatīvā stratēģija ir izvēlēta pensiju fondus, ietaupījumus vai dzīvības apdrošināšanu. Augstāks riska līmenis akcijās, akciju fondos un ieguldījumu apliecībām.

- Ilgtermiņa: Tas irieguldījumu stratēģija ar horizontu vairāk nekā piecus gadus. Šeit irvisvairāk piemērojams ieguldījumi akcijās, riska ieguldījumu fondi, ieguldījumu apliecības, bet arī dažādiem īpašiem fondiem, piemēram, nekustamais īpašums.

Vēl viens ieguldījumu stratēģijas sadalījums

Ieguldījumu stratēģijas var iedalīt pēc citiem kritērijiem. Tie ietver, piemēram.

-Saistība ar tirgu:ieguldītājs var izvēlēties aktīvo vai pasīvo stratēģiju. Kadaktīva stratēģija paredz investors sasniegt lielāku peļņu nekā to, kas ir finanšu tirgū. Pasīvās stratēģiju,investors cenšas sasniegt tādu pašu peļņu kā tirgū.

- Likviditātes: Tas ir atkarīgs no tā, vaiieguldītājs ir pieņemts, ka nauda būs. Ja viņš zina, ka var rasties šādasituācija, cenšas ieguldīt produktiem tā, kanauda ir šķidrums, kas ir pieejama, ja nepieciešams. Ja jums ir nepieciešams šķidro naudu piezīmi ar zemāku ienesīgumu. Šajā stratēģijā, izmantojot īstermiņa noguldījumiem, vērtspapīriem utt.

- Ar ieguldījusi naudu: Naudu var likt vienā ieguldījumu produktiem, bet arī var tikt izmantota (dažiem produktiem), iespēju regulāri noguldījumiem.