Kas irkrājkonts

● 11. 06. 2014

Vai Jums ir norēķinu konts, kur joprojām ir vairāk naudas, nekā jūs tērēt mēnesī? Saglabājiet tos uz jūsu krājkontu. Ko tas konta veidu un to, ko jums vajadzētu zināt par viņu.

The krājkontu

Krājkonts ir viens no galvenajiem bankas kontu, ko lielākā daļa banku piedāvātajiem, pat ja to īpaši forma atšķiras, vai procenti, bet, pirmkārt, iepriekšēja brīdinājuma.

Krājkonts tiek izmantots, lai savāktu līdzekļus. Klients atsakās no tiesībām šie līdzekļi var brīvi un saņem augstāku procentu likmi, nekā viņi varētu saņemt par naudu norēķinu kontā. Krājkonts netiek izmantots bezskaidrās naudas maksājumiem.

Lielākā daļa krājkontu tagad var kontrolēt, izmantojot interneta banku.

Bankas parasti blakus krājkontu piedāvāt pat termiņnoguldījumi, kas ļaus jums, lai labāk novērtētu finansējumu. Termiņnoguldījumi, tomēr raksturīga zemāka likviditāte.

Krājkontu ir apdrošināti ar likumu summu 50 000 EUR vienai personai bankā.

Krājkontu var būt brīdinājuma termiņu par izņemšanu vai bez iepriekšēja brīdinājuma. Paziņošanas termiņš var būt dažāda garuma - no dažām dienām līdz vienam gadam. Ja jūs neatbilda algas termiņu un izvēlējās jums naudu, pirms jūs maksājat soda naudu. Tāpēc, ja jūs zināt, ka jums var būt nepieciešama nauda, zvanīt dod krājkonta bez iepriekšēja brīdinājuma.

Procenti par krājkonta

Procenti par noguldījumu kontiem, ir lielāks nekā norēķinu kontiem, bet tie nerada lielāku vērtību par naudu, jo īpaši, ja tie joprojām ir aplikti ar nodokli, un ieturētos nodokļus.

Bankas un to procentu likmes atšķiras. Parasti, jo vairāk naudasilgāks uzteikuma termiņš jūsu kontā, jo lielākaprocentu likme jūs saņemsiet. Bet ir bankas, kursumma depozīta procentu likmes ietekmē.

Izvēloties krājkonts

Svarīgākais un mūsdienāsliela konkurence, unvisgrūtākais solis ir izvēlēties piemērotu krājkontu. Cilvēki meklē krājkontu, protams, vēlas, lai palielinātu naudas vērtību, tāpēc viņi nolemj saskaņā ar procentu likmi. Tas nedrīkst būtvienīgais kritērijs, pēc kuriem lemt par konkrētu produktu. Uzzini nodevas, kas saistīti ar kontu. Daudzas bankas maksu par konta pārvaldību, paziņojumus, ienākošo un izejošo maksājumu.

Ievākt arī par garumu uzteikuma termiņu, it īpaši, ja jūs vēlaties būt pārliecināts, ka, ja nepieciešams, lai atliktu naudu krājkontā, jūs varat paļauties.

Organizēt krājkonts

Ja esat izvēlējies īpašu krājkontu, tā ir ļoti viegli vienoties. Īpašus noteikumus un nosacījumus, kas iegūti no izvēlētā banka. Daži prasa, ka tie, kas ir uzkrājumu kontu ar viņiem, viņi bija norēķinu kontu. Tie atšķiras summas pirmo iemaksu un minimālo atlikumu.

Krājkonts tiks noteikts, pamatojoties uz identifikācijas ID karti.

Krājkonts var izveidot juridisku personu, kā arī uz līguma pamata. Personai ir jāpierāda, kavienošanās par uzkrājumu kontā ir pamatota.

Kopsavilkums par priekšrocībām un trūkumiem uzkrājumu kontos

Galvenā priekšrocība ir uzkrājumu kontu, kas ļauj jums, lai atdalītu pieejamos naudas līdzekļus no sava norēķinu konta, un vismaznedaudz, lai novērtētu. Krājkonts irvienkārša finanšu produkts, viegli lietot un noguldījumi ir apdrošināti ar to.

Citas priekšrocības jūs novērtēsiet iespēju elektronisko banku (vismaz lielākajai daļai banku). Kā likums, un izveidošanu, pārvaldīšanu, un ziņojumapmaiņas no jūsu krājkonta bez maksas.

No krājkonta trūkums ir tas, ka šo naudu nevar samaksāt kārtējos izdevumus, un, ja jums ir krājkonts ar uzteikuma termiņš ir jāievēro. Pretējā gadījumā jums būs ciest soda maksājumus.

Trūkums ir tas, kainterese nav tik liela, kā arī kaitējumu naudas inflāciju. Tāpēc, ja jūs vēlaties lielāku izdevīgumu, tas ir nepieciešams ieguldīt. Attiecībā uz dažām bankām,trūkums ir tas, ka jūs nevarat vienoties krājkontu bez norēķinu konta atvēršanu.