Kas jums būtu jāzina par atvasinātajiem finanšu instrumentiem

● 10. 06. 2014

Bažas par dažādiem finanšu produktiem, kur tas ir iespējams ieguldīt naudu? Tad jūs varētu būt radušās terminu atvasinātos finanšu instrumentus. Kas ir šis produkts, un kas tas ir piemērots.

Atvasinātos finanšu instrumentus

Atvasinātie finanšu instrumenti ir ieguldījumu instrumenti, kuru vērtība ir atvasināta no vērtības bāzes aktīva. Tie ietver dažādas preces, ārvalstu valūtas, akcijas vai obligācijas.

Pamatojoties uz formas nākotnes tirdzniecības dibinātāju laika pretrunas starp tirdzniecības noslēgšanu un tās īstenošanu.

Praksē tas darbojas (ļoti vienkāršotā) vienoties par cenu, par kuruaktīvs tiek pārdots. Bet investori paļaujamies uz to, ka tā pārdod par augstāku cenu. Kad tas piepildās, ieguldītājam peļņu.

Atvasinātie finanšu instrumenti ir ļoti atšķirīgi. Parasti,atvasināts finanšu instruments, kas ļauj ieguldītājiem, lai noteiktu cenu, par kāduaktīvs varētu tikt nopirkts vai pārdots kādā datumā nākotnē.

Ir divi veidi, atvasināto finanšu instrumentu darījumiem - nosacīti un beznosacījuma. Nosacījuma apņemas atvasinājumu darījumu, tikai vienu pusi izpildīt. Otrais līgums var vai nevar izmantot. Beznosacījuma apņemas glabāt gan parakstītājiem.

Pamatveidi atvasinātajiem finanšu instrumentiem

Saplūdusi, vismaz īsumā pamatveidi atvasinātos finanšu instrumentus.

Priekšu irvisvienkāršākais atvasinājums. Tas ir līgums starp divām pusēm, kas uzņemas saistības pirkt vai pārdot aktīvu noteiktā brīdī nākotnē par cenu, kas ir noteikts šobrīd. Līgumi ir ārpus biržas ārpusbiržas tirgū (pār -the counter). Tas irveids vienošanāsvērtspapīru tirgus.

Dažāda veida priekšu pakārtotajiem aktīviem.

• Kapitāls: Tas irlīgumiska vienošanās apmainīties ar fiksētu naudas summu, lai noteiktu krājumu noteiktā datumā nākotnē. Cena, par kuriem puses vienojas, sauc par " uz priekšu cena".

• Prece: Tas iraizvietotājs finansiālos preču instrumentu. Atkal saistās ar konkrētā datumā nākotnē.

• Procentu likme: Tas iruz priekšu, lai apmainītos ar noteiktu summu vienā valūtā par summu citā valūtā. Šī summa vēl nav zināms. Nevis naudas summas, var doties uz apmaiņu parāda vērtspapīriem, procentiem, aizdevumu vai noguldījumu.

• Monetārā: Tas iruz priekšu, lai apmainot fiksētu naudas summu vienā valūtā, par noteiktu naudas summu citās valūtās nākotnē. Irpanākta vienošanās valūtas kurss. Peļņa vai zaudējumi ietekmē valūtas kursu izmaiņām.

• Loan: Tas ir līdzīgas funkcijas kā procentus priekšu. Atšķirība ir tā, ka šajā priekšu atkarīgo mainīgo maksājumu procentu likmju risku tēmu.

Ir tāda pati būtība kā uz priekšu. Rodas saskaņā ar līgumu, uz kura abas puses rada tiesības un pienākumus. Tomēr tā atšķiras no tās, dodoties uz valūtas atvasinājums, kas padara toļoti šķidra un nav kredītrisks. Tur, jo peļņa netiks piešķirts uzņēmumam, betpati apmaiņu. Apmaiņa tiek nodrošināta pret bankrotu, nosakot minimālo daudzumu līdzsvaru starpība (tirdzniecības konta). Ikviens, kas vēlas iegādāties nākotnes līgumu, tas ir nopirkt un uzturēt.

Es u nākotnes līgumu var tikt tirgotas preces, valūtas, akcijas vai obligācijas.

Atvasināto finanšu instrumentu apmaiņa, katrs piešķir partneris. Ir nekadnepāra skaits uzņēmēju.

Iespējas

Iespējas ir atvasinātie finanšu instrumenti, kas ir atšķirīgs no citiem atvasinātajiem finanšu instrumentiem, ko puses, ka viņi noslēdz līgumu, jums nav taisni. Ikviens, kas iegādājas iespēju, var izlemt, vai tas attiecas, vai neattiecas. Par šo pabalstu variants pircējs samaksā prēmiju pārdevējam.

Iespējas tiek tirgoti biržā, bet arī ārpus tās, un šeit ar finanšu sviras. Iespējas ir elastīga, ļaujot jums, lai savukārt peļņu jebkurā procesa stadijā tirgus.

Iespējas atšķiras atkarībā no tā, kam pieder tiesības pirkt vai pārdot. Mēs atšķirt izpirkuma (zvans) vai pārdošanas (put) .

Mijmaiņas līgumi

Mijmaiņas līgumi ir atvasinātie finanšu instrumenti. Slēdzotlīgumu starp divām pusēm (var būt vairāk) ar līgumsaistībām. Viņi apņemas apmaiņai naudas plūsmu. Nosacījumi ir iepriekš noteikts. Mēs atšķirt procentu likmju un valūtas mijmaiņas darījumiem.

Apakšnodaļa atvasinātajiem finanšu instrumentiem

Atvasinātie finanšu instrumenti joprojām var iedalīt pēc citiem kritērijiem. Tie galvenokārt ir.

•veids pakārtoto aktīvu: sadalījums uz kredīta atvasinātajiem instrumentiem, preču, kapitāla, valūtas un procentu likmi.

• tirdzniecības veids: klasificēts pēc tā, vai tie tiek tirgoti biržā vai ārpus tās.

• Izmantojot tēmu: sadala atvasinājumus riska ierobežošanas, spekulācijas un arbitrāžu. Pamatojoties nodrošināt notiekošo noteikt konkrētu cenu. Novērtējums tiek panākts sviras (sk. paskaidrojumu. Zemāk). Saistībā ar spekulācijām, ir atvērt savu nostāju par termiņnoguldījumiem ar motivāciju gūt peļņu no cenu attīstības. Pirkšana ietverizmantot cenu atšķirības starp konkrētām teritorijām, piemēram, vienā valstī iraktīvs lētāk nekā citi.

Finanšu sviras

Sviras finansēs nozīmē, kaieguldītājs izmanto tikai nelielu daļu sava kapitāla, un padarīt to lielāku apjomu ārvalstu kapitālu. Ar finanšu sviras var būt atvasināto finanšu instrumentu tirgos, lai nopelnītu lielu naudu, bet tie var būt liels, ja neveiksmes un zaudējumus.

Frāze "finanšu sviras " ir balstīta uz piesaistīto līdzekļu mehānikā, kas arī vairo ietekmi spēka principa.

Par atvasinātajiem finanšu instrumentiem,ir tas, kasamaksātā cena depozītu. Tas nodrošinās īpašuma tiesības. Atlikusī daļa tiek maksāta no marginového aizdevumu. Apstiprināšanai ir nepieciešams pietiekams pašu īpašumu.

Sviras, tomēr neizmanto atvasinātos finanšu instrumentus tikai, bet daudzveidīga tirdzniecību, kurā veic uzņēmējdarbību, izmantojot aizdevumu finansējuma.