Kas jums ir jāzina par hipotēku

● 02. 06. 2014

Hipotēku vai hipotēku aizdevums iraizdevums, kas paredzētas fiziskām un juridiskām personām. Viņi to sauc galvenokārt jaunieši, vai cilvēki pusmūžā, lai finansētu savu mājokli. Bethipotēka irhipotēku. Viens ir jābūt labi izmantot dzīvošanai vai nekustamo īpašumu finansēšana, ar citu finansējuma iespējas ir praktiski neko.

Tātad, ko tas hipotēku

Tas irilgtermiņa aizdevums, un tā atmaksa ir nodrošināta ar aizturējuma tiesības uz īpašumu. Visbiežāk šo apņemšanos tikaiīpašumu, bet tas nav nepieciešams, lai šim nolūkam. Atbildība var attiekties uz pavisam citu īpašumu. Hipotēkas sniegti tikai banku un lietot to vai nu mērķi, kas ir iegādāties ieguldījumu īpašumu vai Housing Finance - remodeling, renovācijas un cita veida izmantošana ir nespecifiskas, jeb tā saukto American Mortgage, kas var būtnaudas summa par šo kredītu, lai izmantotu gandrīz jebko.

Kādu summu var

Bankas sniedz lielāko summu hipotēku 60-80 procentiem no tirgus vērtību īpašumam, kasapgrūtinājums. Tomēr, mēs varam arī saņemt summu simts procentiem, bet, jaiesniedzējs ir cita nodrošinājuma. Visbiežāknodrošinājums ir vai nugalvotājs vai dzīvības apdrošināšana.

Briedums

Aizdevuma termiņš ir iepriekš noteikts līgumā. Attiecībā uz parastajiem iedzīvotājiem irapņemšanās daudzus gadus, irvismaz pieci spēks, maksimālais trīsdesmit gadus. Visbiežāk,hipotēku atmaksā katru mēnesi, tajā noteiktu summu, kas nemainās, var būt tikai, reaģējot uz izmaiņām procentu likmēs izmainīt procentu summu. Jaiestatīts pakāpenisku iemaksu summa pieaug laika gaitā, ar noraidījuma bilances gluži pretēji, laika gaitā mazinās.

Konkurence milzīgs

Tiem, kas apsver hipotēku, ir pēc iespējas ātrāk pārdot savas kājas, jo sakarā ar to, ka kopējā valsts divdesmit deviņas bankas, kas starp tām ir pastāvīgā konkursā, tāpēcpiedāvājums ir patiešām bezgalīgs. Ārpus galvenajiem veidiem hipotēku, ti,klasiskā un ASV, ir iespējams izveidot un hipotekāro bez pierādījumu ienākumu, speciālo hipotēkām atpakaļ, kadpieteikuma iesniedzējs atmaksāt naudu, līdz šim iztērēti, vai tas ir iespējams pieteikties uz hipotēku kooperatīva dzīvoklī.

Prasības kandidātiem

Īpašas prasības attiecībā uz hipotekāro kredītu, protams, sniedz banka pati. Parasti nav kaut ko mainīt, vaipieteikuma iesniedzējs ir viena vai divas, vai vairāk. Svarīgs nosacījums viņa liek gandrīz katra banka ir tā, kapieteikuma iesniedzējam jābūt pilngadīgai un pilsoņa valsts vaiprivāts uzturēšanās atļauju karšu dalībvalsts un Eiropas Kopienu. Pieteikuma parastiindivīds, bet var būt arī likumīga. Ja jūs lūgthipotēku banka noraida pieteikuma iesniedzēju, tad parasti izraisa nepietiekama, neatbilstoša ēku, vai bieži vien trūkst kredītspēju. To darot, klienta kredītspēja ir domāts spēju izpildīt savas saistības. Bankām, kas izvērtē, kā teica kredītspēju un maksājumu uzvedību iesniedzējam. Tātad, ja jūs kā pieteikuma bijusi vēsture problēmas ar atmaksu, bieži maksājot rēķinus pēc termiņa, līdz brīdim, kad vēl atgādinājums, jūsu pieteikums var tikt noraidīts.

Fiksācijas hipotēkas

Kad nodarbojas ar hipotēku, bieži slýcháváno fiksācijas. Vairumam no mums pazīstami vārda, bet maz zina, ko tas īsti nozīmē. Šajā sakarā, tas nav nekas cits, kā tad, kadBanka nemaina procentu likmes likmes. Vismaz vienu gadu, ne vairāk kā piecpadsmit gadus. Atkal, atkarībā no piedāvājuma bankas. Īsākslaiks fiksāciju, tas parasti irprocentu likme parasti ir zemāka, no otras puses, ilgtermiņa fiksācija var nozīmēt būtisku pieaugumu, procentu likmes pēc tās pabeigšanas. Tādēļ ne maksimums navlabākais risinājums parasto hipotēku. Tomēr tas var būt interesanti netradicionālajā finansējumu uzņēmumiem uc parastiem pilsoņiem, kadhipotekāro aizdevumu, ir optimāls fiksācija piecus gadus.

Mēģināt kaulēties par zemāku procentu likmi

Kad nodarbojas ar hipotēku, ir iespējams,vissvarīgākais irprocentu likme. Ja jūs apsver hipotēku, staigāt apkārt dažas bankas un pārbauda tos, izteikt piedāvājumu tieši mierā ar to, ka jūs pēc tam izvēlēties. Ja jūs varat pierādīt, ka konkurenti var piedāvāt jums daudz zemāku procentu likmi ar banku varēs kaut ko " Gatavs ". Hipotēkas ir ilgtermiņa finansējums un pārvietojas lielos daudzumos. Tāpēc,Bank klientu ar hipotēku tiešām un patiesi ir.

Hipotekārais Refinansēšanas

Tas var būt, ka pēc darbības sākotnējo periodu,bankas klients nosaka ļoti augstas procentu likmes, laiklients šī summa ir burtiski postoša. Tomēr iriespēja atrast risinājumu problēmai,tā saukto refinansēšanas hipotekāro kredītu no citas bankas. Praksē, ļaujot jums pārveidot esošo hipotēku uz citu banku, kassākotnējā bankas atmaksāt hipotekāro brīdī izpildīt jaunu hipotekāro tikai par tiem. Labākais laiks, lai refinansēt hipotēku tieši pirms beigām fiksācijas perioda., Laikā, kadvisa hipotekāro var tikt atmaksāts bez slodzes maksām un citām sankcijām vai palielināšanos.

Problēmas ar hipotekāro finansējumu

Tas var skart ikvienu no parastajiem pilsoņiem. Sākumā tas izskatās diezgan daudzsološi, taču pēkšņi tā gadās, kaklients ir hipotēku noklusējumus. Tā kā hipotēku ilgtermiņa ieguldījumi, praktiski uz mūžu, tas nav nekas neparasts notiek, jaklients nāk uz darbu, ilgtermiņa slimības vai pat neatgriezenisku invaliditāti vai kaut kas cits, un tas vairs nespēj ITS pienākums pienācīgi atmaksāt bankai. Diemžēl, tā ir dzīve, un nepirmais, nepēdējais cilvēks, kas sniedz šādu neērtības. Vislabāk šajā brīdī, jūs varat darīt uzreiz, lai risinātu tieši ar banku. Šodien, šīs iestādes parasti nodrošina apdrošināšanu un citus papildu elementus hipotekāro kredītu.

Lai atrisinātu problēmu, cik drīz vien iespējams

Parasti tas nozīmē, ka jūs varat apturēt hipotekāro kredītu, vai palielināt vai samazināt maksājumus, un tā tālāk. Un, ja kaut kas līdzīgs šim līgumā nav, mēģiniet sazināties ar konsultantu. Ļoti labi, jo viņi zina par refinansēšanas iespējas, tādēļ, ja jums nav sniegt pakalpojumus tie sniedz jums palīdzīgu roku, lai kāds cits, unbanka zaudē klientu. Jo ātrāk jūs rūpēties par to, jo labāk. Īpaši neatstājiet lietas iet uz galējībām, ja tā var izpildīt, un bieži vien zaudēt jumtu virs galvas.

Risinājums var būt aizstājējs mājokļu

Tas ir atkarīgs daudz par to, kas iriemesls, kāpēc nespēju samaksāt, un, japroblēma ir novērsta, vai tiks atrisinātas dažu mēnešu laikā. Tā ir arī svarīga informācija par baņķieriem. Ilgtermiņa problēmu var atrisināt, un īre nekustamo īpašumu, lai jūsu īpašums ir ieķīlāti īrēt, kas segs izmaksas, īpašuma iznomāšanas. Tajā brīdī, jūs, protams, nepieciešams atrast alternatīvu mājokli. Vislabāk ir īrēt nelielu dzīvokli,īres maksa mēnesī būs daudz mazāk nekā hipotēku summu. Laikā kādu laiku jums ir iespēja ietaupīt līdz pieticīgi nosacījumiem finansēšanai hipotēkām.

Pēdējais līdzeklis - pārdošana

Ļoti ekstrēms runājot, tadīpašumu, uz kuruhipotēku, pārdot. Ja vien jūs jau esat mēģinājis kaut ko, bet viss bija nekas, un tiešāmvienīgā iespēja ir pārdot īpašumu, tad atcerieties, ka tas ir ideāli, ja jūs pārdodat to pats. Nekustamā īpašuma aģenti sola kalni, mīnas, bet vienalgacena mājā vai dzīvoklī notiek kaut kas. Ideāls ir lūgt draugiem, ja viņš zināja par ikvienam, kurš meklē līdzīgu mājokli. Protams, tajā brīdī, jums ir arī meklēt jaunu mājokli, joideja dzīvo uz ielas, nav normāli, parastajiem iedzīvotājiem un nevis idilliskā. Atcerieties, ka viss, kas notiek, kādas grūtības, visu var atrisināt tikai ir jābūtproblēmu, cik drīz vien iespējams, un mēģināt veidot pēc iespējas iespējas.