Kas par drošību bezkontakta maksājumu karšu

● 11. 06. 2014

Parādība pašlaik bezkontakta maksājumu kartes. Bet kas par savu drošību.

Pirmie bezkontakta kartes parādījās mūsu valstī 2011.gadā, un var teikt, ka tas ir ļoti populārs ar cilvēkiem. Kopš 2011,Čehijas Republika izdeva gandrīz trīs miljoni kredītkartes un debetkartes, kas jums jāmaksā, uzsitot maksājumu termināli. Kad jūs pērkat līdz 20 dolārus vai 15 eiro, kas nav nepieciešama autentifikācija, kas pārsniedz šo summu, tiks piedāvāts četru ciparu PIN kodu. Apmēram tūkstošiem bezkontakta maksājumu termināli ievērojami paātrina iepirkšanās centri, lielveikali, narkotiku veikali, kinoteātri, grāmatnīcas, " string " ātrās ēdināšanas restorāns un kafejnīcas. Ātrums navvienīgā priekšrocība bezkontakta maksājumu, kā arī bankas, saprotu, ka klienti arvien vairāk izmanto maksājumu pirkuma karti. Daudzās banku māju var apmainīt bez maksas esošās bezkontakta maksājumu kartes, kas uzsver viņu panākumus.

Banku piedāvā bezkontakta maksājumu kartes numuru, joprojām ir pastāvīgi pieaug, bet ne visi, jūs varat organizēt emisijas bezkontakta debetkarti, kas ļauj jums veikt naudu tieši no sava konta.

Nav brīnums, ka eksperti ne tikai no finanšu sektora pārsteidza milzīgs boom bezkontakta kartes. Cilvēki apmaiņu gandrīz visas klasiskās nav nepieciešama kredītkarte tāpēc var teikt, kaātrums un vieglums maksājumu uzvaru pār aizdomas, kajaunu maksājumu metodes ieviešana vienmēr karājas gaisā. Saistībā ar bezkontakta maksājumu karti, bet uz jautājumu par drošību nevar izvairīties. Norēķinoties ar, iespējams, nav jāievada PIN kods, unlietotājam nav padarīt karti, betinternets ir pilns ar rakstiem, kas brīdina par to, ka nav par bezkontakta maksājumu karšu drošību. Lielākā daļa šo mājas diskusijas griežas ap vienu jautājumu - ja tie ieguvuši slēgt savu karti, lai kāds īpašs lasītājs, kas aprīkots ar spēcīgu antenu un varētu vai nu iegūt karšu datus, vai pat veikt maksājuma darījumu. Informācija par " lasīšanas " bezkontakta kartes, bez īpašnieka ziņas nāk no pārstāvjiem no komercsabiedrībām, kas ražo īpašos gadījumos bezkontakta maksājumu kartēm. Bankas pārstāvji unizsniegšanas uzņēmums uzskatījaminēto risku muļķīgi un iepakojums niecība.

Bet lielākā daļa cilvēku, kas atsakās bezkontakta kartes, jo drošības bailes īpaši iesūc naudu no kartes, izmantojot īpaši pielāgotu lasītājs, kas it kā varētu būt simpātijas autobusu pilsētas satiksmē. Eksperti un pārstāvji no MasterCard Europe kaut stingri noraida kā absolūts absurds. Iemesls ir vienkāršs. Īstenošanai bezkontakta maksājumu ir nepieciešams, tajā pašā laikā, lai aktivizētu karti maksājumu terminālu un precīzu vietu, pievienot un turiet, kamēr bezkontakta maksājumu karti. Tas ir iespējams, ka šādsdarījums bija nejauši, ka jums būskarti maku atlaisti un kāds staigā apkārt lasītājs. Par šādu izlases darījums notiktu, tā būtu jābūtcard izmēra vagonu, un pat tad tas viss bija maksājumu ātri iedarbojas.

Daži no tiem ir bažas, ka var būt daži neapsargāta brīdis bezkontakta kartes, un datus, kas iegūti vēlāk izmanto, veicot maksājumus internetā. Bankas speciālisti uzskata, ka tas nav iespējams, jo maksājumu internetā, ir nepieciešams zināt informāciju par karti, tostarp daļu CVC kodu.

Britu televīzijas stacija Channel 4 uzsvēra savos ziņojumos par iespēju nolasīt datus no bezkontakta kartes noslēptas maku. Tikai tad, kadseifu pāris sekundes, lai tuvinātu viedtālrunis, kas aprīkots ar īpašām vajadzībām. CVC kodu, lai gan tas neparāda, bet mūsdienās tas ir internetā, lai saņemtu e-veikals, kur viņš bija iepirkšanās jums neienāk. Kas galu galā tiešām bija" caurums ", kas drošības bezkontakta kartes? Vienkārši jāapzinās, ka viņi nekad nav pilnīgi droša maksājumu darījumiem, nav neko. Katrs augstāks drošības līmenis rada arī ievērojamus neatgriezeniskas investīcijas. Un iestādēm, ir vēlams, lai samaksātu par jebkādiem zaudējumiem, tāpēc izdevēji bezkontakta kartes motivētu lietotājus (cita starpā)pilnībā bloķētu to ļaunprātīgu izmantošanu.

Situācija, ka kāds ņēma bezkontakta kartes, un atkārtoti maksā viņai lielveikalā, jums nav jāuztraucas. Ne tikai zādzību un ļaunprātīgu izmantošanu uzskatāmu karšu maksājumu neievadot PIN saņemat visu naudu atpakaļ, bet pašas bankas ir izveidojušas sistēmas, lai padarītu tos par aizdomīgiem darījumiem tika ziņots. Liekas, ka jūs varat atrast, ka jums ir veikalā pieprasīts ievadīt PIN kodu un Pirkuma limitu. Jakarte ir ierakstījis vairākus secīgus bezkontakta darījumus, tāpēcīpašniekam tiek lūgts, lai ievietotu karti un PIN koda, neatkarīgi no summas atlaižamo. Par " bezmaksas" turpmāko darījumu skaits ir atšķirīgs katram klientam un bankai tā nosaka pati atbilstoši līmenim bezkontakta karšu izmantošanu. Var ņemt vērā daudzumu, vērtību, maksājumus vai tikai izlases elementu. Jebkāda precīza informācija par to, cik kārtas ātri darījumu termināls saņem un kur iratteikums maksājuma jebkur un pat bankas amatpersonas atklāj kaut ko tikai tāpēc, ka pašu drošības bezkontakta maksājumu kartes.

Unnākotne? Tiek lēsts, ka trīs gadu laikā,bezkontakta karšu pašu lielāko daļu klientu. Bezkontakta darījumi vienkāršot izvēli naudā. Kartes tiks ielādēta ATM slotā, bet tikai pievienot to uz skenera. Ievadot PIN paliek, jo citādi nevar atļaut.

Mēs redzam lielu potenciālo pārstāvji MasterCard un Visa mobilo bezkontaktu maksājumiem. Ir sagaidāms, ka mobilie tālruņi pakāpeniski kļūs gudrāki un sarežģītākas.