Kas pasaulē investīciju vērts izturēt

● 10. 06. 2014

Ieguldījumu pasaule ir ļoti liels lauks. Piepilda jūs ar brīvību, brīvību un iespēju bezmaksas lēmumu. Bet, tāpat kā viss šajā pasaulē, un tam ir savi plusi un mīnusi. Ja jums ir brīvu pārvietošanos un brīvu vaļu, tas var viegli notikt, ka jūs ieguldīt, kur jūs un jūsu finansēm nebūs pārāk labi, un tad tas kļūst par to, kas tas ir neizbēgami, jūs zaudēsiet savu naudu. Kas garantē simtprocentīgu drošību, ieguldot ir vai nuieguldījums ģēnijs un pareģis, vai viens, kas nav pateikt, kad tiešipatiesība un vēlas bagātināt jums. Ono viss izklausās ļoti labi, aicinot vērts padomāt. Investīcijas, kas nodrošina augstu peļņu, zemu risku, zemu darbaspēka darīs visu, lai jūs, rūpēties par visu, lai jums, jūs vienkārši sēdēt un skatīties. Tikai dod savu naudu, un tad gaida, lai redzētu, kas burvju notiek. Parasti, kaut kas brīnumains notiek, bet ne jums pozitīvi. Tas ir labi, lai būtu piesardzīgs.

Pasaules investīcijām, vairāk un vairāk ienāk jauni investori, kuriem nav pieredzes. Tie irtiešs atrakcija tiem, kuri vēlas, lai bagātinātu un vēlas, lai ieslēgtu naudas gullible un nepieredzējušiem vērtētājiem. Protams, tas ir neētiski, bet bieži vien tas ir diemžēl tik. Investīciju pasaulē, nekas nav ideāls, un kurš saka, ka tas ir vismaz ļoti aizdomas, un ir vērts labi apsvērt tirdzniecībai viņam vispār.

Investīcijas ir tāpēc, ka racionāla. Pat ļoti racionāli un nav jūtas un emocijas nepieder šeit. Lai gan emocijas iegulda vien neaicināts viesis, bieži vien vienā attēlā, diemžēl bieži viennespēja investoru un dot vairāk ļauna nekā laba. Tas ir labi, jo šajā disciplīnā Netah pilsētu. Persona, kas spēj domāt racionāli, ir priekšrocība ieguldīt, citi ir, lai uzzinātu to. Protams, par katru investors kādreiz notika ar viņa ieguldījuma iznāca. Bieži vien tas arī parasti ne tikai vienu. Tomēr, pieredzējuši investori zina, kanauda tiek sadalīta vairākās daļās, un ieguldīt lielākas investīcijas. Tadzaudējumi nesāpēs tik daudz kā tad, ja jums ir viens sniedza savus dzīves ietaupījumus. Tad jūs esat palicis nekas, lai ņemtu vērā asarām un acīm. Kas pasaulē investīciju izvairīties? Kas irliels kārdinājums investoriem un jau, es vēlos pieskarties, ka? Kas ir nepieciešams, šeit, lai izvairītos? Pārskats par vairākām lietām, kas ir labs oželit, jo jums nedos labumu, skatiet šo rakstu.

1. Dividenžu " atlīdzības "

Pirmkārt, tas ir labi pateikt, kādi ir dividendes. Tā iratgriešanās ienākumu sabiedrībā. Jums pieder akcijas šajā uzņēmumā, jums irakcionārs. Jums ir tiesības piedalīties peļņas (un tie ir dividendes), kā arī ir tiesības iestāties lietā ir pilnsapulce. Tiesības uzņēmums saviem akcionāriem, lai motivētu un atalgot dažādos veidos. Tas ir arīdividenžu maksājumu unspēju atpirkt akcijas. Cilvēki bieži vien, kad jūs saskaras izredzes peļņas, padoties un šūpošanos, bet viņi nedrīkst. Tas navgadījums, vienkārši pajautājiet, no kādiem avotiem viņa izmaksātajām dividendēm. Tā notiek, ka šis solis irvienīgā kompānija cenšas noslēpt faktu, ka viņam ir problēmas, un lajs izteiksmē, jūs ieeļļo medus ap muti. Jo šeit, bet jums ir nauda, nav lūgt atbildi.

2. Otrais ieguldījums ir bezriska

Ja jūs sastopaties ar viedokli, ka ieguldījumi akciju indeksiem nav jēgas, uzmanīgs. Saskaņā ar šiem cilvēkiem, jo jebkurš vidusmēra ieguldītājs var izveidot akciju portfeli, kas ir stabilu peļņu, kas pārsniedz piecdesmit procentiem gadā. Kas ir patiešāmnepieciešams, lai jūsu uzmanību uz to. Ja tas tiešām tā ir, tad viss nedarbojas, mēs maksājam tikai investēt un dzīvot luksusa un komfortu. Tirgus ir taisnība, ka visi ir vienlīdzīgi, un kurš rants, tas parasti ierodas pārāk, un pirms lepojās uzmanīgiem, pirms viņa diezgan piesargāties. Neviens nezina, un tad jūs varat splakat vairāk peļņu. Investoriem, kuri apgalvo, ka zina visu, redzēt visu, un ir visur divreiz, parasti ir tie, kas ir nepieciešams palielināt pašapziņu, kā arī uzlabot savu kredītu. Un ar mani un citiem, lai palielinātu savu kredīta labs ieguldījums tikai un ne hubris. Ja kāds dod tādu padomu, bet tas ir pilnīgi iztukšot, lai jūsu pašu labumam un par labu jūsu finansēm.

3. Koriģētu finanšu rezultāti

Ir vilinoši darīt. Maz, lai uzlabotu, galu galā, tas padara gandrīz ikviens jūs domājat. Tieši šī publikācija koriģētā peļņa vai zaudējumi irtiešs piemērs, ka. Uzņēmumiem un uzņēmumiem, ir vienkārširezultāts mainīt ar sevi, un tas ir arī likumīgi, tāpēc es tiešām gulēt un savus akcionārus. Ja jums patīk akcionāri saņemtu viņu rokās par firmu numuriem, kurā teikts, tīrā peļņa ir tiešām kaut kas, piemēram, izlikšanās. Pieņemsim smaidīt un izlikties, ka tas ir faktiski viss labā kārtībā, un tā ir taisnība, ka skaitļi nav sasniegts, bet viņa seja bija. Finanšu rezultāti ir labi atzīties, kālajs tiem ir pilnībā zaudēta un to apēda. Tie ir jālasa uzmanīgi, un tik ilgi, cik nepieciešams. Nav nokārtot par nepārliecinošu numuriem, grib visu sīkāk. Vai jums ir nauda, un, protams, nevēlas gaidīt negaidīts pārsteigums, ka šie koriģēts finanšu rezultāti var izdarīt.

4. Maldi

Tas ir bīstami, pat ikdienas dzīvē. Tā irlaba ideja, lai rakstītu savu tirdzniecības statistiku. Zināšanas savas veiksmes un neveiksmes finanšu tirgos jums ir izšķiroša nozīme. Šo argumentu atbalsta arī pieredzējušiem investoriem, tāpēc tur noteikti kaut kas ir. Ja jums nav saglabāt šādu statistiku, jums ir tendence šiem slikti investīcijas un nav darījumi aizmirst. Tas ir loģiski un ikdienas dzīvē aizmirstot to, kas ir slikts un negatīvs un domāt tikai labas lietas. Tomēr, ja esat aizmirsis slikti investīcijas un neizdevās tirdzniecību, tad jums ir tendence pastāvīgi atkārtot savas kļūdas. Panākumu pamatā ir jāatzīst, kur jums gāja greizi. None Mācoties no debesīm un turpmākiem ieguldījumiem, tas ir ļoti labs. Jūs uzzināt, ka, un, ja jums atrast, kurkļūda ir, nākamajā reizē, kad jūs meklēt, un jums nav atkārtot to, kas var novest pie veiksmīgu biznesu.

5. Aizkavējot piekto neveiksmi

Mēs esam to jums visiem, neviens patīk jāatzīst, ka viņš zaudēja. Naida atzīt neveiksmes, betatdeve ir ļoti svarīgi. Tas ir labi, lai pacelšanās rozā brillēm, ka jums ir izvietotas, un tad jūs redzat visu dzīvot. Nespēja nav tādskauns, bet tas irkauns to atzīt un turpina dzīvot zem maldīgs iespaids, ka viss ir labi. Tas var arī pārvērst investīcijām. Ja jums ir jūsu portfolio, ir vēl kaut kas ir izteikti neizdevīgi, tas ir slikti jums. Jums nav nepieciešams sekot līdzi cerību, bet gan pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no nerentablu lietām. Cilvēki nav nekļūdīgs, un tāpēc tā ir laba lieta, ja jūs iejaukties nekavējoties un atzīties. Fakti ir fakti, un tiem nepieciešams ticēt. Karojošs domāšana, uzskati, vīzijas netirgojas.

6. Pārvērtēšana

Dažreiz ne visas lietas pārskatīt un redzēt, ja tas ir patiešām vairāk piemērots jums, un vai jums ir nepieciešama laba ideja, lai atbrīvoties no tā. Ja jūs pērkat, jums ir arī vārtus, cik daudz to pārdot. Parasti tas ir vienmēr pārsniedz cenu, par kādu var iegādāties daļu, ka jūs esat nopelnījis. Tas irlabs papildinājums, un noteikt maksimālo pieļaujamo zudumu, ir jābūt gataviem uz visu. Pārdodot joslu kādreiz nav paplašināties. Daudzi investori, un norāda, ka, ja šie krājumi samazinās zem noteikta sliekšņa, tās pārdot. Tomēr, ja krājumi sāk samazināties, un ir nedaudz virs minimālās push robežas. Tad akcijas kritīsies daudz, un jūs pārdodat to un atgūt ierobežotu zaudējumus.

7. Jauda vairākuma

To var saukt arījauda pūlis. Tas ir arī ikdienas dzīvē, ja visi touchscreen telefons, ņemt to, arī, ja tie visi tuvumā dizaineru drēbes esmu meklē veikalos dizaineru drēbes, kā arī. Ar šo, tas ir vienkārši piedzimst ar vēlmi pievienot pūļa. Investīcijas, tomēr uzskata, ka iet ar pūli un sajust spēku pūļa, ļaujiet viņai nojaukt spēku nemaksā, kas saka,konsultē pieredzējušiem investoriem. Ja jums ir viedoklis, un jūs esat pārliecināts par to, nepadodieties, jums nav iemesla. Un pat tad, kad viņi visi ir pret jums. Pūļa vara bieži vien pārvērtēta, un pat, ka visi domāpretējo, nekā jūs, nenozīmē, ka viņiem ir taisnība. Protams, tas var būt, ka viņi ir patiesība, un atbrīvot savu ieguldījumu. Tomēr jūs varat gozēties sajūta, ka tavs viedoklis ir tavs viedoklis, un nav viegli aizraut. Ar to jūs uzskaitīti untirgus tirdzniecības labi, un jūs varēsiet atklāt kādu, kas vēlas, lai pull jūs no naudas, un manipulēt ar jums.

8. Ieguldījumu rekomendācijas

Investori bieži piesātināts ar vilnis ieguldījumu rekomendāciju, analizē untamlīdzīgi. Katru dienu šie investori ir apspriest šos ieteikumus un tādas analīzes. Viņiem ir arī izvēlēties un lietot tikai tie, kas ir no uzticamiem avotiem. Citi nav bažas. Ieguldītāji nav nolēmusi vienu informācijas vienību no viena avota, tas vienmēr ir labi, lai iegūtu informāciju no dažādiem avotiem, ir ticamāks. Ir arī labi, ka viss jums jūsu e - pasta izvemt. Internets ir pilns ar cilvēkiem, kas ir " eksperti", kas visu, un tāpēc viņu " labs padoms " izsniegto kamēr jūs gaidāt. Šie " labs padoms ", jums var būt saistītsdaudz naudas, kas jums nav.