Kas tieši ir personīgā bankrota

● 08. 06. 2014

Ikviens cilvēks, viņš kādreiz nonāk grūtā finansiālā situācijā. Aizņemas naudu un tad pēkšņi saproti, ka viss nevar atmaksāt. Tas nebūs pievilkt no jūsu algas. Kaut arī jums ir skaistas mājas, jaunu automašīnu, Jums ir bijušas brīvdienas, jums ir skapis pilns ar skaistu, jaunu un zīmolu drēbes, bet tad jūs atradīsiet, ka tas viss bija tikai uz brīdi. Naudu un pēkšņi jums stāv priekšā nožēlojamo stāvokli, no kura vēlaties saņemt, bet jūs jau iepriekš zināt, ka tas nav iegūt viegli, un ka jums būs vai nu atmaksāt naudu, vai arī strauju tempu. Protams,ideāli būtupirmais variants, bet jums nav naudas, lai nomaksātu, laimētloterijā varētu palīdzēt šajā brīdī, bet tas, iespējams, vienkārši nenotiek.

Tad jums vēl ir aizņemties šo summu no kāds ģimenē. Ģimene parasti nav jūs interesē, un jūs varat maksāt viņiem pa daļām, kā jūs tikko finansēt. Tomēr viens no ģimenes aizdos jums tiešām lielu summu? Droši vien nav, jo šāda nauda ir tikai daļa no cilvēkiem. Tātad, ja jūs uzvarēt loterijā vai brīnumainā kārtā neviens aizdot jums, jums ir tikt galā ar situāciju vēl vairāk. Aizņemties naudu, un pēc tam atmaksātslimība ir mūsdienās ļoti bieži cilvēkiem nav ieskatīties nākotnē, bet tas ir tikaikļūda. Japersona vēlas aizņemties finansējumu, jums vajadzētu mēģināt to pirmo reizi. Eksperti iesaka atliekot ikmēneša summu, jums būtu jāmaksā pa daļām, vai hipotēku. Pamēģini šādā veidā sešus mēnešus, un redzēt, kā jūs to rīkoties. Turklāt, tas arī der jebkurš finanšu rezerves, kas jums ir uz rokas avārijas gadījumā. Avārijas, domāju, ka īstermiņa slimības, nelaimes gadījuma, par samaksu vai darba zudumus. Kredīti neinteresē naudas jums ir.

Situācijas, kad jums ir vairāki aizdevumi, ka jūs nevar samaksāt, tie ir ļoti neērti. Šajā brīdī, jums ir jādomā tikai viena lieta, un tas personas bankrotu. Tas ļauj jums, lai saņemtu no šīs situācijas kaut kā dabūt daudz vieglāk, jo jums murgi, kur tas viss prasa naudu untamlīdzīgi. Tomēr tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka personas bankrots nevar prasīt tikai kāds, un nedod viņiem visiem tie atbilst. Tas būtudaudz cilvēku varētu sākt ļaunprātīgu izmantošanu. Viņi aizņemties daudz naudas, visi pirkumi būs luksusa brīvdienas un tad pasludināt bankrotu. Tas nedarbojas, jo tas pēc tam veikt visus uzreiz. Kas īsti irpersoniskā bankrota? Kas viņam vispār var uzdot? Kādi ir noteikumi? Tas viss ir aprakstīts šajā rakstā.

Personal bankrots ir faktiskitermins parādu atvieglojumu personām. Personal bankrots var arī teikt, citādi parādu atvieglojumus. Ja kāds saka, ka vēlas uzspiest sev personisko bankrotu, tas nozīmē, ka viņš vēlas, lai pieteikumu risinājumu bankrota un parādu atvieglojumus. Metodes parādu atvieglojumus, ir varbūt divas. Aktīvu un parādu atvieglojumu veidā atkārtota grafika. Iespējams,pats pirmais teikums, esat ievērojuši, ka personas bankrots var pasludināt sevifiziska persona. Tādēļ irpersona, kas nav iekļuvuši šajā situācijā, jo tā darbību. Tātad, ja jūs esatuzņēmējs, personas bankrota, un jūs varat aizmirst par visu situāciju, lai risinātu ar kaut ko citu.

Kā visur, arī šeit ir personas bankrotu, ir daži noteikumi, kas jāievēro. Ja šie noteikumi un nosacījumi nav izpildīti, personas bankrota deklarēt sevi nevar. Kā jau minēts iepriekš, personas bankrotu, jūs varat deklarēt sevi, ja jūsu parādi nav izraisījusi biznesu. Jums jābūt arī pietiekami ienākumi, kas jums ir jāietver vismaz trīsdesmit procentiem no maksājamās summas. Ja jums nav ienākumu, tas var palīdzēt ģimenei. Reizi, kad jūs nomaksātu parādu, ir pieci gadi, tas irmaksimālais laiks, kas nepieciešams, lai parādu atvieglojumus. Daži klienti arī pagājis no parādu divos gados.

Lai gan jūs varat darīt visu,tiesai ir jāizvērtē, cik daudz jums ir godīgs parādnieks. Tas ir nepieciešams, lai dotos uz apgabaltiesā, un tur, lai izskaidrotu visas jūsu bankrota apstākļus un savus parādus. Tiesai ir jāizvērtē, vai jūsu plāns parāda atvieglojumu reāli. Aizdevēji tad galu galā izlemt, cik jūs maksājat savu parādu. Viņi vienojas par to, ka jūs pārdot visus savus īpašumus, jums ikmēneša piecus gadus maksāt noteiktu daļu no ienākumiem. Jūsu maksājumu grafiku, kas jums izveidot šādu cīņu ar iztikas minimumu. Maksājumu jums būs tikai iztikas minimumu,pārējais iet, lai nomaksātu parādu. Bez tam, jums ir paļauties uz to, ka, ja jūs saņemsiet bonusu darbā, personas novērtējumiem un tamlīdzīgi, jums nav redzēt kaut ko, viss, kas jums iet, lai nomaksātu parādu.

Jūsu parādu atvieglojumus sniegums tiks piešķirts uzraudzīt tiesas maksātnespējas administratoru. Ar to, ka jūs sazināties un tā uzraudzīs un pārraudzīs parādsaistības parādnieku. Ja kādas izmaiņas, jūs vienmēr bija viņas ziņojumu. Sagatavot būt, ka saskaras personas bankrotu tiks sagatavots visu, kas jums pieder. Ja jums ir auto, Dzīvoklis, māja, utt, tas viss pieder tur. Turklāt, ja jums ir TV, printeris, dators, klēpjdators, veļas mašīna, peles, ledusskapis, mājas kinozāles, utt, tas viss pieder arī šeit. Viss tiks izstrādāts un novērtēts. Beigās, beidzoties pieciem gadiem, ti, ja tu maksā vismaz trīsdesmit procentiem no parāda,tiesa nolēma, kapārējo parāda Tiks atcelts. Parādu atvieglojumus, bet var arī nonākt brīdī, ja jūs maksājat trīsdesmit procentus no tās parāda. Tas vienmēr ir atkarīgs no tiesu un kreditoriem.

Tas var arī gadīties, ka jūs godīgi maksāt, bet ne savas vainas dēļ nevarēs atmaksāties piecu gadu laikā pēc nepieciešamo trīsdesmit procentiem no parādu laikā,tiesa var atbrīvot jūs. Izskata tiesa, un tas irlabs iemesls, nevis būt saistīts ar jums. Ka tiesas ir ļoti uzmanīgs. Nosacījums ir tas, ka kreditori kļūst vairāk, nekā viņi saņēma, lai norēķinātos par bankrotu. Tas ir arī nepieciešams, lai uzraudzītu vietu maksātnespējas reģistrā. Šajās lappusēs jūs, jo visi publicēti un viss šeit būs aprakstītas. Tas ir šāda aizsardzība, jo, ja jūs domāja, jūs aizņemties, lai ikviens zinātu, ka jums ir sevi pasludināja personas bankrotu. Turklāt arī caur šo vietni ir piegādāti jums visiem rakstot paziņojumu, tāpēc pārliecinieties, ka jūs pārbaudiet vietni regulāri. Atsaucoties uz to, ka viss ierodas pa pastu aploksnē un papildus joslas, ir muļķības. Tā vienmēr ir nepieciešams, lai pārbaudītu vietu. Kad jūs sasniedzat piecus gadus izpildi, jūsu alga vairs nebūs. Tomēr maksātnespējas reģistrā kādu laiku jums būs. Tikai tad jūs varat pieteikties uz jūsu izdzēst.