Kļūst hipotēku, ja darba ārzemēs

● 01. 06. 2014

Vai jūs strādājat galamērķi ārvalstīs jūs interesē šajā valstī, lai iegādātos māju vai dzīvokli, un nav pietiekami daudz brīvas naudas, un domā par hipotēku no bankas? Vai ir iespējams saņemt hipotekāro kredītu gadījumā par darbu ārzemēs? Pat regulāri ienākumi naudu katru garantē vienmērīgu apstiprinājumu hipotekāro kredītu, pat tad, japieteikuma iesniedzējs hipotēku nav reģistrā parādnieki, ne paziņojot un strādā pilnu darba laiku. Būtiskākā atšķirība ir banku institūcijas meklē, vai tas irieņēmumus valstī, vai ārvalstīs. Ja tas būtutā, tad jūs varētu būt arbanku, hipotēku problēmu. Piesardzība ir nepieciešama, var izskaidrot, ņemot vērā risku, valūtas kursa svārstības valūtu.

Katrs banku iestādes nodrošina pieteikuma iesniedzēju ar citu piešķirtās kredīta summas. Starpvisbiežāk, tomēr, šķiet, sniedz starp 70-85 LTV (nekustamā īpašuma vērtību). Pārrēķinot ienākumus no ārvalstu valūtas uz eiro kursa kontrolē Valsts banku. Banks, tomēr var aprēķināt ienākumiem samazināta līdz pat trīsdesmit procentiem. Galvenais iemesls ienākumu samazināšanos, ir aprēķināts, kaeiro var mainīties jebkurā dienā pret valūtu, kurāpieteikuma iesniedzējs hipotekāro kredītu pastāvīgu ienākumu. Gadījumā, ja jūs plānojat iegādāties māju vai dzīvokli, tad jums ir ideja par to, cik lielsaizdevums bankā jums ir nepieciešams. Pat pirms bankas apmeklējumam, tādēļ var izsekot internetā, cik liels hipotēku banka var piedāvāt.

Hipotēku ar ienākumiem no ārvalstīm ir parasti celt sanāksmi, lai banka ir arīvairāki dokumenti. Tie ietver personas apliecību un citu personu apliecinošu dokumentu, oficiālu tulkojumu darba līguma un darba atļaujas saņemšanai, lai veidotu svešvalodā, bankas paziņojumu, kas ir attiecināmi uz algu par pēdējiem trim līdz sešiem mēnešiem. Dažas bankas arī var izpildīt prasību par paziņojuma par algu un algas lapiņām. Tomēr ne visas bankas vēlas oficiālu tulkojumu visiem būtiskajiem dokumentiem, čehu, bet, ja tas tiešām tā ir, tad mums ir jārēķinās ar lielāku izdevumus, ja vien, lai iegādātos hipotekāro aizdevumu. Šī summa var pieaugt līdz vairākiem tūkstošiem, jo oficiālu tulkojumu. Klients prasa arī bankai, lai pierādītu, ka viņi saņem pareizi un likumīgi.

Banku iestādes ir arī skatīties, kur hipotēku pieteikumu faktiski darbojas. Tā nepieņem ienākumi ir tikai no visām pasaules valstīm. Attiecībā uz eksotiskām valstīm, var rasties problēmas un neapmierinātību ar hipotēku. Piemēram eksotiska valsts, mums ir nepieciešams, lai Ķīna, Pakistāna, Venecuēla, Angola, Indija, Malaizija un Meksiku. Dažkārt tas var būtbanku iestāde arī svarīgi kādā jomāiesniedzējs strādā ārvalstī. Top mēdz pieņemt šādos gadījumos jomās kā automobiļu, informācijas tehnoloģiju un aviāciju. Šādā situācijā nevarētu kavēt vai eksotisko izcelsmi naudu no valsts. Ienākumu pretendentiem no valstīm Eiropas Savienībā,ASV un Kanādā parasti saņemt pozitīvu vērtējumu. Pirmais irnoteicošais faktors, lai banku ienākumu avots. Kad jūs veikt uzņēmējdarbību ārvalstīs, ir ļoti iespējams, kabanka vienkārši neapstiprina hipotekāro kredītu. Ļoti bieži pēc smilšu maisiem, norādot, kaaizdevuma apstrāde būtu pārāk spraigs. Tomēr tā ir taisnība, ka ne pretendenti uz hipotekārajiem kredītiem, kas veic uzņēmējdarbību ārvalstīs, irliels daudzums. Es varu atzīmēt to kā iemeslu, kāpēc bankas atsakās apstrādāt un piešķirt hipotēku uzņēmējiem ārvalstīs.

No iepriekš minētā ir skaidrs, ka pozitīvas hipotekāro kredītu ir ideāli piemērota, japieteikuma iesniedzējs ir pietiekami ienākumi. Gadījumā, ja kāds pretendents plāno atgriezties savā dzimtenē un sākt šeit ar algotu darbu, tad tas būtu pieteikumi hipotēkas gaidīt viņa atgriešanos. Banka būs daudz pieejamāki un apmierināti ar parasto prasības attiecībā uz pārvaldi. Izredzes apstiprinājums strauji pieauga. Tomēr, pēc atgriešanās no ārzemēm, ir pieteikumu par hipotekāro kredītu, ir noteikumi, kas nevar pārkāpt. Pirmais ir strādāt teritorijā vismaz trīs mēnešus, kas nozīmē, kapieteikuma iesniedzējam nedrīkst būt uz pārbaudes laiku. Vēl viens būtisks aspekts ir tas, ka pat tad, japretendents ir līgums uz noteiktu vai nenoteiktu laiku. Priekšrocība šeit ir jums ir līgums uz nenoteiktu laiku. Jau kādu laiku, banku iestādes sniegt uzmanīgs, jalīgums tika vēlreiz pagarināts uz turpmākiem periodiem. Jums ir, protams, pieteikties uz hipotēku tādā līmenī, kas ir attiecināma uz ienākumiem.

Noteikumi par aizdevuma atmaksu, irtas pats, ja klientiem ar ienākumiem no ārvalstīm un klientiem ar ienākumiem mītnes valstī. Noslēgumā hipotekārā kredīta nosaka datumu pirmo iemaksu un maksāšanas. Maksājums tiek veikts vietējā valūtā katru mēnesi par visu laika posmu, kurā tiek parakstītslīgums. Hipotekāro kredītu var saņemt cilvēki, kas nāk no ārzemēm. Dažas bankas, gan ārzemnieki var uzskatīt par samērā riskanti aizdevumu prasītājas noraida apgalvojumu, ka tai nav pastāvīgas dzīvesvietas valstī, bet tas nedrīkst būtnorma visiem.

No bankas hipotekāro piemērošanu šajā gadījumā situācija ir pavisam atšķirīga, un ir svarīgi, lai pierādītu vismaz īslaicīgu uzturēšanos teritorijā fiksētu ienākumu pašā jomā. Tomēr,problēma var rasties, jaārzemnieks ir arīuzņēmējs. Šajā gadījumāpiešķiršana hipotekārā kredīta ļoti maz ticams.

Izņēmumi var būt slovāki. Banka var arī atzīt ieņēmumus no Eiropas Savienības valstīm, bet tikai no darba, nevis no biznesa. Par to, lai arī kādam varētu šķist, ka izredzes saņemt hipotekāro kredītu pretendentiem strādā ārvalstīs vai ārzemniekiem, nav pārāk augsts. Ja, tomēr, atbilst visiem nosacījumiem, ko bankas iestādē, tad ir iespējas aizverot hipotēku glužitāds pats kā klientiem ar pastāvīgu ienākumu savā valstī.