Ko darīt, ja hipotekāros maksājumus izplatīties pirms galvas

● 14. 06. 2014

Problēmas mums parasti nonāk - ilgtermiņa slimības atvaļinājumā (slimība), laulības šķiršanu vai atlaists no darba. Pēkšņi jums nav pietiekami daudz naudas, lai nomaksātu hipotēku, lai būtu. Ko darīt? Atmaksa nevar izvairīties - pretējā gadījumā, jūs zaudējat savu dzīvokli / māju. Ja jūs atrast sevi līdzīgā situācijā, kad jums nav pietiekami daudz naudas, lai padarītuhipotekāros maksājumus, nekavējoties sākt meklēt risinājumu - neļaujiet to gulēt atmatā. Šis raksts stāsta jums to, ko darīt gadījumā, ja jūsu hipotēku kļūst nekontrolējama.

Atlikt atmaksu var būt līdz 1 gadam

Lielākā daļa no mums nav ne jausmas, ka jūs varat lūgt bankai atlikt maksājumus. Protams, šādssolis ir nepieciešams, lai dotu iemeslu -Pārskats par Bankas pieprasījuma. Nesaņem to, lai bīdāmās paredzētos maksājumus luksusa ārvalstu ceļojumā vai nopirkt modernāku televizoru. Atlikt Pieprasījums tiek veikts tikai pārāku apsvērumu dēļ - slimības, nāves ģimenes, nelaimes, utt liecība Bankas prasības pamats atlikšanas atlīdzināšanas uzvalks vairākus mēnešus - līdz 1 gadam. Nu,visu gadu nebūs jāmaksā par vienu eiro - meli! Gandrīz katra banka sniegs jums tikai maksājumu atlikšanu pamatsummas -procentu jūs maksājat off joprojām. Ģimenes budžets mazliet atvieglojums, bet jums vēl būs jāmaksā šī summa. Beidzoties labvēlības periods ir jūsu atbildība, lai samaksātu maksājumus pamatsummas. Šeit Jums ir iespēja izvēlēties, kā šie galvenais atalgojums - iedalījuma ikmēneša maksājumos ; pagarināt termiņu hipotēku.

Mēneša maksājumu samazināšana unhipotēkas pagarināšana

Situācijā, kad tu nespēj samaksāt, to var atrisināt, samazinot ikmēneša maksājumus. Cik daudz jūsu maksājumi samazinās, atkarībā no personas vienošanos ar banku. Es šeit jums ir iespēja izvēlēties - pagarināt termiņu aizdevuma daļām ar pastāvīgi zemu (izvēle vairumam cilvēku). Kā aizkavējot hipotekāros maksājumus, ir samazināt iejaukšanos līgums - vai tas būtu jāmaksā.

Banka neatbilst katram klientam

Atrast sev - ja Jums ir problēmas ar parādu kārtošanas, runāt ar banku nekavējoties un cenšas būt ar viņu pastāvīgi sazināties. Nelietojiet sagaidīt savu banku sevi - pretējā gadījumā tas būs pārāk vēlu, lai konkrētus pabalstus. Tomēr ne savlaicīga komunikācija ar bankas nedod jums garantiju, ka jums tiks piešķirts no viņas puses. Banka konkrēti un individuāli uzskata visas lietas. Tātad, jabanka uzskata, ka jums aizkavēt vai maksājumu samazinājums nepalīdzēs vispār (patiesībā tikai pārvieto problēmu vēlāk), tad jums neizdosies.

Domāju, ka laiks jebkādām problēmām

Mēs piedāvājam mūsu klientiem ik Banka iesaka domāt par nākotni. Situācija arī var atrast pēc tam, kad mums visiem. Ir iespējams apdrošināt nespēju atmaksāt. Ja jūs - ja tas drošinātājs,apdrošināšanas sabiedrība par 1 gadu ziedes no parādu. Otra iespēja ir pievienoties citai personai (ja tā apstiprina savu banku) - palīdzēt ar hipotēku maksājumu.