Ko darīt, ja jums ir īslaicīgi nespēj samaksāt hipotekāro kredītu

● 02. 06. 2014

Nokļūst nepatikšanās atmaksāt hipotekāro kredītu, ir ļoti vienkārši. Tikaigara slimības vai darba zaudēšana, un komplikācijas ir tur.

Paņemsim iedomātu piemēru un turpmākos risinājumus.

Jauna ģimene nopirka jaunu dzīvokli pirms diviem gadiem par hipotēku. Katru mēnesi, tāpēc apgrūtināti savu ģimenes budžetu, samaksājot 11.000 eiro. Atmaksas ģimenes pārvaldīta, līdz brīdim, kadcilvēks kā galvenais pelnītājs sīki salauza kāju. Tur bija vairākas operācijas, rehabilitācija un vissvarīgāk ļoti ilgi slimības atvaļinājums, kas vēl nav beidzies. Ir skaidrs, kahipotēkas maksājumu summu, kas jāmaksā nebija izvēles. Ģimene, bet sāka risināt savas problēmas savlaicīgi un gudri. Nekavējoties sazinājās ar banku un jāvienojas ar viņiem, lai samazinātu ikmēneša maksājumus.

Arī tās var arī pieteikties uz laiku apturēt atmaksas, bet attiecībā uz tiemdarbību neatrisinās ilgtermiņa slikto finansiālo stāvokli ģimenē. Ar nosacījumu, kaBanka apmierinās kavēšanās, tāpēc tas ir tikai uz ierobežotu laika posmu, kas ilgst dažus mēnešus, līdz pat vienam gadam. Nedomāju, ka šoreiz būs kavēšanās atbrīvotas no maksājumiem vispār. Lielākā daļa banku prasīs periodiskus procentu maksājumus, un jums būs tikai atlika maksājumu pamatsummas. Citiem vārdiem sakot, ir jāapzinās, ka jūsu budžets būs vienādi apgrūtināti ar kādu, kaut arī mazākā apmērā. Pēc tam, kad jūs galu periodu žēlastības, tāpēc jums ir jāvienojas ar banku, kā tikt galā ar parādu. Nu jūs piekrītat pagarināttermiņu visu hipotēku vai parādu var atspoguļot pamatsummas ikmēneša maksājumos.

Nesamazinājums hipotēku maksājumiem nav bez sekām. Cik maksājumi tiks samazināti atkarībā no Jūsu īpašajām vajadzībām klientu un banku. Iespējami zemākā līmenī bieži vien nosaka summu, kas ir identisks procentu maksājumiem bez pamatsummas. Lūk, jums ir iespēja izvēlēties no diviem veidiem Match parādu. Visbiežāk klienti izvēlas pagarina termiņu aizdevumu ar mazākiem maksājumiem pastāvīgi. Tas joprojām ir iespējams iegūt samazināts maksājumus noteiktā laikā, sākot no sešiem mēnešiem visā fiksāciju.

Uzmanību! Kā atlikšanu hipotēku, tāpēc to samazināšana tiek uzskatīta par līgumā par tā saukto līgumsaistības grozījumiem. Par viņu,bankai ir jāmaksā saskaņā ar atzīmi no simtiem tūkstošu eiro, lielākā daļa ir € 500.

Ja jums rodas problēmas atmaksāt hipotekāro kredītu, tā nav kavēšanās kaut ko, atrisināt visu uz laiku un sākt sazināties ar banku. Ja jūs vilcināties un gaidīt, kamēr jūs dzirdat banka pati, kāpēc nemaksā labi, tāpēc tas jau ir par vēlu. Bet pat tā, jūs varat (ja jums sekot iepriekš minētajiem noteikumiem savlaicīgu komunikāciju), kaatlikšana vai samazināšana maksājumu piekrītu. Bankas katru problemātisko situāciju individuāli izvērtēt un, ja iespējams, viņi varētu justies, ka atlikšana vai samazināšana maksājumu neatrisinās jūsu finansiālo stāvokli un novest drīzāk novirzīt problēmu uz vēlāku laiku, es nevaru pieļaut paredzēto darbību. Vispār,pārliecinošs iemesls samazināšanu vai maksājumu apturēšana irslimība ilgst mēnesi vai vairāk, vai darba zaudēšana. Skaits ir tāds, ka gadījumā, ja tiek samazināts vai atlikšanu un turpmāku pagarināšanu aizdevuma termiņa laiku, ņemot vērā klienta vecumu un laiku, kas nepieciešams, lai atmaksātu hipotēku.

Bankas konsultē savus klientus domāt par jebkādām problēmām, ar atmaksu pirms parakstīšanas aizdevuma līgumu. Just sakārtotu apdrošināšanu maksātspēju un atrisināt jebkuru pagaidu ienākumu zudumu un turpmāko maksātnespēju. Ja jums ir šāda apdrošināšana tiek izšķirts, tāpēcbanka tiks atbrīvoti no atmaksas periodu līdz vienam gadam. Vēl viens risinājums, kas bankām ļauj klientiem atmaksas problēmām, iriespēja pievienoties citiem cilvēkiem, galvenokārt ģimenes locekļiem, lai parādu. Viņš tad palīdzēt var maksāt off hipotēku vai aizdevumu.