Ko darīt, ja jūs snap negaidīts finanšu izmaksas

● 02. 06. 2014

Kaut arī daudzi eksperti, attiecību vadītāji, finanšu konsultanti, un visi, kas šajā nozarē ir kustībā iesaka izveidot finanšu rezervi, daudzi no mums nav. Protams, jūs vienmēr varat koncentrēt savu negaidītu finansiālo izdevumiem. Tagad ko? Jums nebūs viņu, jo lielākā daļa ekonomiski aktīvo iedzīvotāju dzīvo no paycheck, lai paycheck, un vienkārši nav finanšu rezervi. Finansiālais nodrošinājums ir 3-6 mēnešalgu apmērā, vismaz. Protams, cilvēki var ietaupīt naudu, bet lielākoties tas ir ietaupījums konkrētu lietu. Brīvdienās, nometne bērniem, jauna veļas mašīna, jaunu ledusskapi, Ziemassvētkiem, notebook, gan bērniem. Pēc tam, kad nepieciešamā summa, tā uzreiz tērēt uz produkta. Un jūs esat atpakaļ pie nulles starpība. Tas ir labi, ka vismaz dažas finanšu rezervi. Ja jums nav tā, jāsāk nekavējoties. Galvenais ir sākt. Mēģināt apskatīt jūsu izdevumus, jūs varat samazināt, samazināt, un, ja jūs varat saņemt naudu. Kad sākat nodot naudu malā, jūs jutīsieties daudz labāk. Turklāt, jūs nokrist viena no scarecrows kas noteikti dažreiz domā. Ko darīt, ja mēs ejam nepareizi veļas mašīna? Ko darīt, ja mēs ejam nepareizi ledusskapis? Ko darīt, ja mēs ejam nepareizi TV? Ko darīt, jaautomašīna sabojājas? Protams, tas viss var notikt. Protams, jums ir nepieciešams visas šīs lietas, lai normālas darbības. Jums ir nepieciešams mazgāt drēbes, jums ir nepieciešams, lai būtu pārtiku ledusskapī, ja jums nav televīzijas, klusēšana ir visapkārt, ja jums ir auto nevar braukt uz darbu, iepirkšanās, ceļojumi untamlīdzīgi. Īsāk sakot, šīs lietas ir nepieciešamas dzīvei. Bet ko darīt, ja šādakatastrofa notiek? Kā rīkoties, ja jūs snap negaidītu finanšu izdevumus? Ko darīt? Jūs varat izlasīt to turpmākajās rindās.

Ja jums ir finanšu rezervi, snaps jums gandrīz neko. Tikai jums sasniegtrezerve iegādāties jaunu ierīci un pagrieziet tiks ietaupīts. Tas ir saskaņā ar ekspertu tiesības pārvietoties un šie cilvēki nekad justies, ka sajūta, ka tie ir citi cilvēki, kas vienkārši nav finanšu rezerves, un ir atrisināt situāciju savādāk, un, iespējams, nav ļoti labi. Jaģimenes budžets pievilkti līdz kritiskajam punktam, un naveuro, lai rezerves, tas vienmēr ir grūti. It īpaši, ja jums ir nepieciešams nopirkt kaut vai maksāt kaut ko. Protams, šajā brīdī televīzijā varbūt vairāk uzmanības par reklāmu, ko var iznomāt viegli un ātri, bez šaubām, bez poking par to, cik daudz jūs nopelnīt, untamlīdzīgi. Nauda būs uzreiz un maksāt to, ko jūs vēlaties. UZMANĪBU! Aizdevuma vai kaut kas līdzīgs no banku un nebanku sektorā nepieciešams, lai tiešām jāpārdomā konsultēties ar kādu par to, kā domāt, vai tas tiešām ir piemērots Jums un tā tālāk. Tas nav viss, kas tiek piedāvāts televīzijā ir piemērots tieši Jums.

Summa € 250

Šī summa būtu jāsniedz katru ģimeni kopā. Ja ne,vispirms koncentrēties uz to, kas ir ģimene. Mēģināt tuvoties viņai ar to, vai jums tie nav šo summu viņiem. Ģimenēm, tas vienmēr ir labāk, nekā bankas. Tajā jums nav interese, un bieži vien nav nedz precīzu datumu, līdz kuram jums ir atmaksāt summu. Kad jūs atmaksātnedaudz vēlāk, nav sods jums, untamlīdzīgi. Ja jums neizdodas ar ģimeni, iroverdraftu. Viņš var arī izveidot savu banku, tas ir parastizināma. Overdrafts finansējums būs pieejams uzreiz, protams, tas būs jāmaksā procenti par overdrafta līniju untamlīdzīgi. Overdrafts var atmaksāt jebkurā brīdī viena gada laikā no zīmēšanas atmaksāt vairākumu, tiklīdz jūs nākt uz maksājumu konta. Braucot vērā payday aizdevumiem. Termiņš ir šeit, viena mēneša laikā. Bet jūs neatradīsiet šādu aizdevumu, banku iestādēm. Jums ir ne- banku uzņēmums. Aizdevums ar šādu īsu termiņu rada arī tas, kaprocentu jums jāmaksā ir diezgan augsts. Get gatavs, jo par to. Ja jūs iznomāt € 250, kas parasti maksā 300 €.

Summa to € 500

Šī summa ir lielāka, un ne katra ģimene ir šāds noteikums. Lielākā daļa ir divu mēnešalgu apmērā. Un jums ir jāapkopo, tajā pašā laikā ir ļoti grūti. Tādā gadījumā jūs varat izvēlēties no izvēlnes banku un ne- banku sektoru. Tie ir burtiski krīt pār otru, kas ir piemērots tieši Jums, viņuprāt izdevīgu unkā. Šeit irlaba ideja, lai apspriestu visus produktus un iespējas. Izvēloties pareizo viens jums var būt grūti, ja jūs sasniedzat to, pirmkārt, to, kas tiek piedāvāts, jums var būt vīlušies, un jums būs jāmaksā daudz vairāk nekā kaut kur citur. Kā rezervi, jūs varat arī izmantot kredītkarti. Tas ir piemērots atmaksu pilnā apmērā īsā laika posmā. Pirms sākat lietotkredītkarti irlaba ideja, lai domāt par to, cik daudz tas iespējams, piemēro un vajadzības. Ja šo karti jūs bieži vien maksā tā vērts, ja jūs pērkat karti ar bonusu. Bonuss irtas, ka tu atgriezīsies dažas naudu atpakaļ. Protams, ar katru banku, kas darbojasmazliet savādāk, atkarībā no tā, kur jūs kredītkarti.

Tērē vairāk nekā 500 €

Pat ja jums ir kādas rezerves tur, parasti ir ļoti maza. Tad, kad tas kļūstkatastrofa, piemēram, plūdi dzīvokli, katla bojājumus, kas apsildītu visu māju, un, pat ja jums ir maz sāniem, tas ir tālu no pietiekami. Jamāja būs kādu līdzīgu katastrofu, vispirms rūpīgi pārbaudiet, vai apdrošināšana nesegs to. Ja jūs konstatējat, ka tas tiešām nav ietvertas jūsu apdrošināšanas polise, jādara nekas cits, kā bakstīt savas kabatas. Tas ir, protams, bet tas ir tukšs,otru tiek iztukšota. Tagad ko? Lielākas summas (četrdesmit tūkstoši, piecdesmit tūkstoši, sešdesmit tūkstoši, uc), jūs varat izvēlēties no plašā klāsta aizdevumu produktus. Bankas, ir nedaudz stingrāku risku, bet šeit irplus, ka jūs parasti nevēlas rīkojies krāpnieciski, kā ne- banku sabiedrībām. Banka noteikti nav algot ļoti augsts, piemēram, ne- banku sektoru. Jūs varat, piemēram, būt daļa no € 20, bet, ja jums nav jāmaksā to, nav runāt ar jums un interese ir patiešām diezgan augsts, un galvenokārt ir saistīta bojāeja un nokļūt lielās nepatikšanās. Personīgi, es drīzāk izvēlēties banku sektorā. Ja jūs iet uz banku, novērtēt, cik daudz jūs kā klientu uzticamu un ka jums ir iespēja atmaksāt. Daži nebanku uzņēmumi parasti aizdot cilvēkiem, kuri ir reģistrā parādniekiem, kas ir noteikti nav labi, tāpēc jābūt uzmanīgiem par šo vienu.