Ko darīt, ja noslīkst parāds?

● 02. 06. 2014

Parādu slazdā irsarežģīta lieta, bet visu var atrisināt. Pirms jūs nolemjat, lai sasniegtu finanšu uzņēmums, tāpēc visi aizdevumi un kredīti ir labi domāt par. Tas ir ļoti grūti, lai atgūtu zaudēto finansiālo līdzsvaru, ja jūs pāraugt parādu pār viņa galvu.

Mēs visi zinām, cik tas izskatās ideāla situācija. Ģimene ir visus savus parādus kontrolē, ir radījusi pietiekamas finanšu rezerves atspoguļo ieņēmumus un izdevumus. Diemžēl, dažreiz viņi vienkārši nespēj plānot konsekventi finansējumam, kas irpriekšnoteikums jebkuram neocitnout ar parādu slazdā. Mūsdienās gandrīz neviena ģimene izvairās no parādu, ir salīdzinoši neliels. Lielākā daļa cilvēku nespēj nopirkt, jo mājokļu naudu. Daudzi cilvēki, bet zīmējuma aizdevumu un kredītu ievērojami pārvērtēt savas finansiālās iespējas. Tad vienkārši uz pāris mēnešiem bez darba vai uz slimības atvaļinājumu un atmaksas visiem aizdevumiem un kredītu ietekmi uz finansiālo stāvokli ģimenē. Tajā pašā finansiālas grūtības, var ātri veidot, ja jūs samazināt algu vai nav bizness, unlīdzīgs efekts tiks atstājot sievas uz bērna kopšanas atvaļinājumu. Kad jūs sāksiet arkls pār galvu, un, iespējams, vissvarīgākais noteikums attiecas proaktīvu pieeju, jo neko nedarot, kas notiek, un, iespējams, laupīt ķīlis (aizdevums uz citu aizdevumu) vadīs tevi taisni parādu ellē. Tadizpilde var kļūtnormāls papildināt savu dzīvi vairākus gadus. Uzskata, ka aizdevēji ir labi apsargāta savas prasības un tiesu izpilde ir daudz ātrāks process nekā agrāk.

Sazinās, sazināties, sazināties!

Ja jūs nevarat attiecīgajā mēnesī pienākas maksāt ikmēneša iemaksa aizdevumu vai kredītu, un nekavējoties sazinieties ar aizdevēju un runāt ar viņiem. Ja Jums ir līguma aizdevumus ar cienījamu finanšu kompānijām, tāpēc jums ir iespēja, piekrītot, piemēram, lai samazinātu ikmēneša maksājumu parāda summu un pagarināt aizdevuma termiņa laiku. Protams, šī koncesijaaizdevējam ir jābūt kopā ar pagaidu pieaugums ģimenes ienākumiem. Risinājums varētu atrast dažādas brigādes, jo tur slēpjascerība palielināt līdzekļu piegādi un turpmāko izpildīt visus nenokārtoto saistību.

Bet dažreiz atrast piemērotu brigāde vairāk nekālaikietilpīga un bieži vien ir ļoti garš, un jums ir problēmas, galvenokārt, lai atmaksātu par norunātajā datumā. Tad domā par nodrošinātu ienākumus, piemēram, rozprodáním kustamo un nekustamo īpašumu. Šādsrelatīvi liels dzīvoklis pārdošanu un pirkšanu mazāku, lētāku mājokli vēl arvien labākas iespējas nekā tad, ja jums organizēt to pašu izpildītāju. Kad veiksmīgs pirkums nekas neliedz nopelnītās naudas " peļņa " uz parāda. Un, ja tas ir iespējams, un to varpats stils " dārgi lētāk ", lai piemērotu, piemēram, automašīnu.

Izpilde rada parādu!

Jūsu aktīva pieeja, jo parādniekam nav vajadzīga, jo, lai izvairītos no tā izpildi. Patiešām, ja nav atguvusies regulāros ikmēneša maksājumus par aizdevumu vai kredītu, tāpēc, visticamāk, jūs saņemsiet izpildi. Paturiet prātā, ka izpildes izmaksas tikai palielinās jūsu summu, jo tas maksās jums kā aizņēmējs - un nemaza summa! Regulāra ģimene izvairās izpilde ir ļoti sarežģīta, jo, kad runa ir par viņu un izpildītāja viņš ir ļoti pārliecināts un viņa darbības jomām ir pietiekami plašs. Pašreizējā ekonomiskā krīze ir piespiedusi aizdevējam pastāvīgi skatīties viņu parādi un parādu piedziņu izturas ļoti labi un ļoti ātri. Unizpilde notiek daudz ātrāk nekā pirms ekonomiskās krīzes.

Consolidation Loan? Kāpēc ne?

Konsolidējot parādu ir vēl viens veids, kā palīdzēt. Ja tas irbanku māja piekrīt parāda konsolidāciju, tāpēc jums būs jāmaksā par visiem aizdevumiem un kredītu uzreiz. Tad jums ir sazināties tikai ar vienu konkrētu banku, kas dos jautājumu skaidrību un vienkāršību. Jūs parasti var sagaidīt, konsolidējot un samazinot ikmēneša maksājumus, tādējādi, lai uzlabotu apstākļus būtiskas pareizai maksājumu parādu.

Lai izpildītu veiksmīgu konsolidācija jūsu parādus, tāpēc jums nevajadzētu vilcināties, tai pievienoties, cik drīz vien iespējams. Kopumā konsolidācijas novērtēti kā labvēlīgu soli aizņēmējam, kas galu galā ir zemākas maksājumus sadalīt uz ilgāku laika posmu.

Beidzot, jūs varat personisko bankrotu!

Es varu atrisināt situāciju, kad jūs nokļūt tādā nepatikšanās, ka nav veids, kā atbrīvoties no parādiem. Tur iriespēja sākt savu dzīvi no jauna un sākt ar tīru šīfera. Kad jūs izpildītu juridiskās prasības, jūs varat atrast izeju no neiespējamā situācijā personas bankrotu. Parādu atvieglojumi, izmantojot personīgo bankrotu, tomēr, tikai ļaujtiesai, un ikviens var izmantot šo iespēju tikai vienreiz mūžā. Tomēr, personas bankrota tikai uz nenodrošināto parādu, lai jūs nevarat pieteikties uz hipotēku, piemēram,. Personiskā bankrota nav paredzēta uzņēmējiem.

Kad jūs izvēlēties parādu atvieglojumus, un meklēt palīdzību pie advokāta vai kādu uzticamu organizāciju, kā administrācija, kas saistītas ar ierosinājumiem veikt personas bankrotu, kas pieprasatiesai ir tik sarežģīti, ka daži cilvēki var rīkoties ar to. Bet jābūt uzmanīgiem,nepareiza izvēle " cienījamu " Advokāts var darītvisu situāciju vēl sliktāk, tāpēc jābūt uzmanīgiem, lai jūsu rokas, kur nākotnē. Lai iespējotu personisko bankrotu jāapņemas jāmaksā vismaz 30 % no parāda.

Paturiet prātā, ka gadījumā, ja personas bankrota tiesas apstiprinājumu piecus gadus dzīvot uz malu nezabavitelného minimumiem vai pārdot jebkuru īpašumu. Betvariants ar nekustamā īpašuma pārdošanu, bieži licencētas, jovērtība saņemtās atlīdzības noslepkavot kreditoru prasījumus. Tāpēc, ir jāapzinās piecu gadu laikā iztikas minimuma, kad jūsu visi ienākumi pārsniedz šo slieksni, tiks izmantoti, lai nokārtotu parādus. Personas parāda atvieglojuma procesu regulē diezgan stingri noteikumi (darīt, lai izvairītos no darba), kas uzrauga maksātnespējas administrators. Ja jūs varat izpildīt visas savas saistības noteiktajā laikā, gan pēc tā pabeigšanas tiek izsniegts rezolūciju, ka jūs kā pilsonis ir atbrīvots no parādu maksāšanas, kasparāda atvieglojums bija bažas, pat pieņemot, ka tie nav samaksāta pilnā apmērā.