Ko darīt, jadarba devējs nav piemērojams

● 09. 06. 2014

Diemžēl, tas nav nekas īpašs, jadarba devējs nemaksā algas, kuras ir apņēmušās darba līgumā. Lielākā daļa cilvēku atrast citu darbu, un tāpēc, kadarba devējs nevar vienoties, vai drīzāk viņš nav ieinteresēts galā, lai tas būtu vairāk ieinteresēti problēmu. Tomēr, viņi var saņemt savu naudu, ja viņi zina, kā.

Kāpēc darba devēji nemaksā?

Ļaujiet persona, kas patīk, lai piemērotu. Neviens saviļņots, lai būtu maku izraut dažas papildu rēķinu. Cilvēki meklē atlaižu, salīdzināt produktus un mēģina glābt. Tas ir normāli, cilvēka un normāli. Un, ja jūs vienkārši atrast veidu, kā ietaupīt lielu naudu, kā arī tie. Daži iet vēl tālāk un saglabā to tādā veidā, kas nemaksā savus pienākumus. Kas nav īstigodīgi, vai nav jāiet roku rokā ar labām manierēm. Tomēr, cilvēki ar spēcīgu vēdera sienas tā, iespējams, nav svarīgi vienu bitu.

Ja viņu darba devējs saviem darbiniekiem neattiecas, tas nav tik viegli, lai saņemtu savu naudu. Lielākā daļa visur jūs ieteiktu iesūdzēt tiesā, bet tas var ilgt gadiem. Jūs tomēr var, viņa darbs ir paveikts, naudu, jums vajadzētu saņemt atpakaļilgu laiku, un nekas. Joagrāk problēma bija nemaksā, jums nevajadzētu justies, ka jums ir nekavējoties jāpamet, jonauda nebūs. Šajā gadījumā darba devējam galvenokārt sola nosūtīt naudu ar papildu summu, bet tagad nevar, jo viņam bija līgums ar plānotajiem izdevumiem, kas dos mums daudz naudas, un pēc tam kompensē to visu. Darbs jums patīk, un jums ir noteikts līguma alga lielāka nekā par līdzīgu darbu citur. Tad kāpēc atstāt.

Ja jūs domājat, ka joprojām cieš. Tajā pašā laikā, jūs varat bakstīt uzkrājumiem un labāk, lai ir, kā saka " nauda ceļā ", nekā sēdēt mājās un nav nekas. Betnākamo mēnesi nesaņem solīto naudu un pat jaunas. Tā vietā, tas ir atkal " kick " solījumus. Ja papildusjau ierakstītas sasniedz apakšā jūsu ietaupījumus, jūs kļūstat ļoti nervozi.

Tas ir smieklīgi, ka jūs esat parakstījis, tieši cik daudz naudas jūs saņemsiet, unpierādījums, ka esat saņēmis algu un ar to viss, kas jums ir, lai veicinātu noteiktus soļus, lai saņemtu savu naudu. Diemžēl bet tas irgrūti būs atšķirīgs. Bet, principā, atdot savu naudu, un mēģināt iegūt visu veidu veidos. Pateicoties darba devēju, lai pievienotu grumbas, un, ja šie pasākumi novērsīs visu, nākamajā reizē, kad viņš maina savu prātu, vai viņš vēlas, lai kāds maksāt.

Ko darīt vispirms

Jadarba devējs ir parādā visām organizācijām un iestādēm, pateiks, vai Jums paziņot, cik drīz vien iespējams. Šajā gadījumā, nekādos apstākļos, jūs nekavējoties paziņojums sakarā ar nemaksāšanu algu, kā arī pieprasīt kompensāciju. Ideāli, ja jūsu darba devējs paraksta līgumu ar parādu, kas ir parādā jums, bet tas ir tik maz iespēju, ka kādreiz uzvarēt loterijā Jackpot.

Tas var arī gadīties, ka jūs ievērojatdarba devējs atsakās veikt zīmi. Tas ir skaidrs, kāpēc -, ka viņš palielina izmaksas veidā atlaišanas pabalsta. Drīzāk jūs " metināti " un ļāva tik ilgi jāgaida, kamēr jūs atstāt pilnīgi tukšā. Bet pat šajā gadījumā, jums ir iespēja aizstāvēt sevi, resp. atrisināt šo situāciju. Liecība nosūtīt viņam amatu ar " paziņojumu par saņemšanu ", kad jūs atgrieztos padomu,lieta tiek pieņemts kā pārņemšanu un tādējādi liecība ir patiesa.

Dažos gadījumos, jums ir pilnīgi bezcerīgs, un nezinu, kur iet. Šajā rakstā vārdus, kurus vēlaties lasīt vai vienkārši nav saprast visu, vai jūsu problēma ir tik īpašs, ka tas prasa konkrētu risinājumu. Šādā gadījumā sazinieties Iedzīvotāju konsultāciju birojs, kas atrodas visās lielākajās pilsētās, kur anonīmi un bezmaksas konsultācijas par to, kā atrisināt šo situāciju. Es sniegs jums nepieciešamās veidlapas un ieteiks labāko risinājumu. Brīvprātīgie strādā tur, un viņi ir patiesi ieinteresēti cilvēki un labāko padomu. Tie ir jauki, un gribētu dzirdēt no jums. Kas nav liels, lai būtu tur, un jums nav pārstāvēt vai aizpildīt savu informāciju pirms kāds būs jāmaksā.

Ko darīt tagad

Noteikti ir vērts jūsu darba devējs (jau bijušais), safasētimazliet un nodot to uz darba inspekciju. Lai gan tas nepalīdzēs jums parādā naudu, bet vismaz tie ir cita problēma, kas ir jārisina, un tas ir arī iespējams, kapārbaude atklāj atsevišķas nepilnības dokumentos ir vai nav, un būs vairāk problēmu.

Rakstisku pieprasījumu par maksājuma summas

Ir nepieciešams,darba devējs, proti, parādnieka rakstiska pieprasījuma maksājuma summas. Jā, lai gan tas ir absurdi, kanauda ir šādi jautāt, bet, diemžēl, jalieta beidzās ar tiesāšanos, kas jums par labu šķīrējtiesnesi, jo jums ir jāievēro visas iespējamās iespējas, pirms izvēlēties tiesu. Pieteikums var būt trūkstošā informācija, piemēram, jūsu iniciāļus, kā arī darba devējiem. Papildus tam, ko jūs prasāt precīzu summu, termiņu, kurā jums ir jāmaksā summa (-s nozīme, ja runa ir par viņu rakstisku pieprasījumu, parasti norādīts divās nedēļās), par to, koparāda summa. Šajā gadījumā, Jums ir paziņojuši, ka no šīs dienas, un, ka jūs tur strādā kā tādi un tādi, un ka jums ir jāmaksā ikmēneša algu summu. Svarīgus datus un parakstu.

Ideāli, nosūtīt lūgumu atkārtoti norādot, ka jūs jau esat par maksājumu summas, ja un kad tas tiek pieprasīts, bet tas līdz šim nav samaksāta, un tādēļ atkārtoti aicina maksājumu noteiktajā termiņā. Arī norāda, vai jūs sazināties aizņēmējs, vai tu viņa. Piemēram, telefonu, e- skaitļi.

Maksātnespēja

Svarīgs fakts, ka līdzīgos strīdus, ka, japarādnieks maksātnespējas procesā vai ne. Ja ir, tad tas ir ideāls, cik drīz vien iespējams, iet uz darba biroju un lūgt maksājumu algas prasījumu. Ir svarīgi zināt, ka šajā gadījumā jums būs jāmaksā tikai trīs mēnešus atpakaļ, un pat mēnešus iepriekš (gadījumos, piemēram, ja jūs joprojām strādā pie darba devēja, uc) Diemžēl, jūs varat pieteikties tikai vidējo algu. Pieteikuma atpūtas lūgt apgalvojumu, ka tu iesniedz apgabaltiesā, kas risina strīdu par maksātnespēju. Visaskopijas un slodzes. Parasti jūs par jebkuru tiesvedību, ir nepieciešams nekādus dokumentus. Nekas nenovērtē, ja kāds irnepārvarama parādnieks, var šīs lietas iet.

Otra lieta ir, ja tas nav maksātnespējīgs. Jūs to darīt, jūs varat iesniegt bankrota pieteikumu, bet ne tikai. Šajā gadījumā tas ir vismaz divi kreditori, kuruparādnieks ir parādā naudu, unvēllabāk. Atkal, tas būs nepieciešams, visus dokumentus, kas jums ir apskatīt " projektēšanas darbiniekiem pie maksātnespējas procesa sākšanas par darba devēja (bankrota pieteikumu). " Ir dokumentu paraugus, kurus var iegādāties gan internetā, gan ar attiecīgajām iestādēm. Ja jums parādā, jūs, visticamāk, ir parādā citiem darbiniekiem, jo ar viņiem organizēt un pārvaldīt šo priekšlikumu. Japarādnieks parādās maksātnespējas reģistrā (parasti tas tiek darīts nedēļas laikā), Jūs varat uzreiz pieteikties Nodarbinātības birojam maksā algas prasības.

Parādu piedzinēja

Protams, šī procedūra var aizņemt ilgu laiku, pirms jūs saņemsiet naudu, lēnām pie viņiem un aizmirst. Jūs varat izvēlēties, lai lūgt par savu naudu kādā citā veidā, kas izpaužas kā izpildes vietā. Trūkums ir tas, ka jūs sabiedrības ņem 30-50 procentus no atgūtās summas. Vai nu viņi lūgs jums maksu, vai arī aizvedīs uz atgūtās summas. Es labprātāk izvēlēties uzņēmumu, kas ir dažas reklāmas un pat atsauces. Kaut arī jums būs iekasēt vairāk parasti progresē tā, ka viņš būs pēc tam, kad nauda tiek atgūta. Ja viņi nespēj, jums nav jāmaksā nekas. Jums nav jāuztraucas par kaut ko, atrisināt visu par jums un jūs tikai pribyde naudu. Laikā, kad parādu piedziņas firma atrisinaaizņēmējs nonāk maksātnespējas, atveseļošanās jau ir beigusies. Diemžēl.

Prāva

Ja Jūsu iepriekšējais padoms būs pārāk garš, un bieži, tadparāda summa ir atgūta ar tiešu tiesvedību. Tādā gadījumā, jums vienmēr nolīgt labu advokātu, kurš ir pieredze un zina, kā tieši rīkoties. Šajā gadījumā, tas ir diemžēl skumji, ka pat tad, ja jūs uzvarēt strīdu untiesas iekasē summu, kas jāmaksā parādniekam, kā arī ar juridiskajām izmaksām, nav skaidrs, ka tas arī maksā. Var izzust tālāk, pajumti visas vietas, un izvairītos no darbības sodu, kā mēris. Tomēr mēs esam tādā strīdā aizstāvēt un paturēt prātā, ka vairāk aizstāvēt cilvēku,mazāk līdzīga biznesa.