Ko es varu nopelnīt kā bezdarbnieki

● 08. 06. 2014

Vai kādu praktisku padomu par to, kā izkļūt no krīzes.

Daudzi no jums var domāt, ka ir aizņemts irtraucēklis, un jūs vēlētos, lai bezdarbniekiem dzīvi labāku. Bet tā irliela kļūda, ka jūs varētu atspēkot jebkura šāda. (Problēma individuāli no mūsu sociālās sabiedrība atstājot malā, es nevēlos, lai saplūst ar sociāli juridisko un politiski morālo debatēs, no kuriem tikaidaži cilvēki redz izeju.). Papīram ir diskutēt par to, ko jūs varat darīt, par to vienu, kas nāca uz darbu, vai pat ne pirmo pieredzi, un kurš sāk justies veida tukšums un sociālās " aizlikts " apkārt, it kā citi nav tērēt vairāk nekā 8 stundasdienā darbā vai dievbijīgi darbības. Jo jums nav jācieš nekādas atņemšanu, jums vienkārši ir izvēlēties apņēmību stāvēt ar savu seju laimi un palīdzēt, citādi, ja jūs izmantot dažādus darba devēju nevēlas nekur.

Tātad vispirms - kas ir vieglākais jums. Atmaksāties jebkuru roku darbu, roku darbs, radot kaut ko, kas jūs izklaidēs. Mūsdienās ir tik daudz interneta portālu, ka viņa platforma piedāvā telpu piedāvājuma un pieprasījuma, ka jūs stāvēt, iespējams, nekad nevarētu būt labāks konfliktu. Ja jūs esatsieviete, jūs varat sasniegt cepšanas piparkūkas, ražošanu, auskari vai citas rotaslietas, padarot sveces, ziepes, vannas sāļi! Tur irdaudz kosmētikas uz rotājumi tamborējumu, šūšanas, adīšanas, krāsošana - un tālāk! Kā cilvēks, tad jūs varat gūt labumu no viņu prasmēm keramikas, mākslas blacksmithing, koksnes griešanai, apstrādes koka vai metāla, un, protams, arī krāsošana un patiešām jebkuru darbību, kas varētu būt šķita "sieviešu " vai tikai sievietēm. Šodien mēs varbūt jau atrisinātas šīs dilemmas, un tāpēc nav dīvaini, ka tad, kadcilvēks iemīlas, ir spole.

Citiem bezdarbniekiem atrisināt jūsu ģimenes budžeta krīzi, pērkot vecās mantas pārspīlēt pareizi un sūtījis pasaulē, kāunikālu izdomāts tiem, kas to darītu paši tirgus nekad nav savu kāju.

Vai tu dzīvo kaut kur, protams, jums apkārt atradīsiet daudzas mājsaimniecības, kas ir mazi vai nepilngadīgiem bērniem, un es varētu izmantot tos, lai veiktu gadījuma bērnu pieskatīšana. Citi piedāvā ne mājās, kamēr viņu vecāki, ko viņi nezināja, kam uzticēt viņu pēcnācējiem vai to pēcnācējiem (ja vairāk par vienu), bet tas var būt mājsaimniecības ar absolūto minimumu laika. Tur atkal mest palīdzīgu roku darbu, kā mājsaimniece, kas nāk tīrs, izlīdzināt drēbes, pavārs.

Un jūs esat dzirdējuši par Palīgstrādnieki? Jums nav iegūt ar to sasniegt kaut ko neskaidra, tas irpilnīgi normāli profesija. Ja mājās valda sievietes puses, bieži vien nav visu darbu. Bloķēja drenāža, rezerves lampas, kas plūst caur šļūteni,nepieciešamība kaut ko kaut kur olištovat un tā tālāk... Tur ir diezgandaudz sieviešu būs šāds darbs pateicīgs. Vēstījums ir vienkārši nav jābaidās uzdot. Ne apsvērt kaut ko pazemojošu pakārt uz durvīm Jūsu dzīvokļa ēkas īsu piezīmi par to, ko jūs darāt un ko jūs piedāvājat savu spēku. Jūs varat arī brīnums, ko visi parastie cilvēki trūkst prasmes vai laiku.

Ja jums irdomēna roku darbu, ka NVO un ir vairāk akadēmisku ievirzi, noteikt tos mācību stundās. Dot bērniem no pamatskolas, tie ir apspriesto jautājumu par kādu citu, nevis skolotāja (un sodīt vecākus), nevar būt par pieaugušo neatrisināmu problēmu. Tomēr tā prasa pacietību un mazliet iejutīgu līdzjūtības, ka jūs zināt, kā melodija bērna garu. Citos gadījumos, ja jūs uzdrīkstēties, jūs varat interpretēt vidusskolas mācību programmas vai mācību valodas. Tagad valodas pašlaik Goldmine. Valodu skolas un institūti bieži vien ir ļoti dārgas un reizēm lietpratīgi mācību novērtēs piekļuvi privātpersonas un nevis skolas ir galdi kopā ar mācību grupā.

Zināmā mērā mēs varam attīstīt un piedāvāt savus aktīvus ar lietotu, Second Hand veikali, antikvariātiem vai lombardi. Tas nav mans nolūks, lai mudinātu jūs tādējādi atdeva visus savus mājas ērtības, bet mēģināt brīvo laiku, lai iet caur skapji un bibliotēkām, vai jūs nav kaut kas viņiem to, ko jūs jau izmantojat. Ne tikai maz, bet arī atbrīvoties no kaut kā, ko cita persona joprojām būs laimīgi, un to, kas jums vairs izmanto vienādi.

Ja Jūs esatradošs cilvēks, uzzināt, kurā žurnāli pieņemt stāstus no lasītājiem un citus pabalstus samaksāto naudu. Par šādu teksta, foto vai joks, jūs varat saņemt no 50 eiro līdz 1500 - tas ir atkarīgs no tā, kur jums ir veicināt un kādā žanrā. Par fotomākslas cilvēki arī gribētu maksāt, it īpaši, ja jums organizēt tos kā tirdzniecības izstādē. Tas pats attiecas uz gleznas, keramikas mākslu vai kaut kas cits, ka jūs vismaz kaut ko darīt ar mākslu.

Ja jūs kontaktdakšu jūsu iztēli, es esmu pārliecināts, ka jūs varat domāt par daudz vairāk veidus, kā iegūt naudu, vai kā, lai arī esot prom savu brīvo laiku savā dzīvē bez darba (atkarībā no tā, ko jūs traucē vairāk, ja sociālā atstumtība, vaitas, ka jums ir dziļi kabatās). Tas ir svarīgi nelomit rokas, nevis padoties iespaids, ka jūs nezināt kaut ko, kas jums nevēlamu - vai otrādi viltus lepnums, ka citi vienkārši nevar redzēt, cik labi jūs esat. Ja Jums nav darba, jūs nevarat turēt nicināja neko par to, ko pilošs naudu. Un, ja tas ir roku darbs vai mākslas, jau ir pilnībā atkarīgs no jums. Bet, protams, ne par jebkuru darbību, norāda, ka tas ir " zem jums. " Kad jūs vairs maiznieku cept vai tīrīšanas tīrīt, būs zem sava līmeņa cep, vāra vai sakopt pašpalīdzības? Es domāju, tas ir grūti.