Ko skatīties, kas paredzēti, ieguldot zeltā

● 02. 06. 2014

Ja Jūs uzskatāt, iegādi fiziskā zelta investīcijām, tāpēc ir labi, lai būtu piesardzīgi par dažām lietām.

Izlaist uzņēmums vicinot augstu atzinību

Daži uzņēmumi patiešām piesaistīt klientus uz ikgadējiem ieņēmumiem šajā diapazonā līdz trīsdesmit procentiem. Neviens neuzdrošinās teikt, ka reti varfinanšu produkts šādi ienākumi, lai pierādītu, bet tas ir ļoti maz ticams. Zelts darbojas kā prece, kuras cenu ietekmē pasaules tirgus. Daudz ir atkarīgs no kura laika un, kad esat pērkot un pārdodot. Jalaikposms starp pirkšanas un pārdošanas īss, protams, risks palielinās. Tāpēc, preces parasti tiek aprēķināta ilgtermiņa ieguldījumu instruments. Ienākums no zelta bija pēdējos gados,robežu ap četrpadsmit procentiem. Un, ja mēs ņemam vērā konservatīvu aplēsi par nākamo gadu, kas ir ap septiņiem procentiem, tāpēc mēs, pamatojoties produkts joprojām ir ļoti izplatītas nekā cita veida ietaupījumu.

Nevajadzīgas maksas!

Daži pakalpojumu sniedzēji cenšas izdarīt uzreiz pārmērīgas ieejas maksu, kas parasti ir paredzēti maksājumu tirgotāju un aģentiem. Ja jūs dzirdat frāzi, piemēram, " ieejas maksu aprēķina par pilnu paredzētais apjoms ", lai uzņemt un palaist prom. Tāpat kā visi citi, tāpēc pat šai ieguldījumuizmaksas visu, rūpīgi pārskatīt ieceļošanas un izceļošanas apstākļus un nodrošinātu uzkrājumu (auditu, kā ietaupīt depozītu). Atcerieties, ka cienījamiem uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem ir skaidri noteikumi. Dalības maksa nenozīmē vienmēr ir liela problēma, bet nekad summa nedrīkst pārsniegt pieņemamu summu.

Nav zelts, zelts - ieguldījumi var mainīties

Investīciju zelts tiek uzskatīts par Eiropas Savienības ietvaros kā rezerves valūtu, un tādējādi ir atbrīvots no PVN. Tas, protams, ir derīga ES valstīm un investoriem, kas sniedz konkurences iespējas.

Dažreiz tas var gadīties, ka jums tiks piedāvāta monētu, kas darbojas tirgotājs kolekcionējamus vērtība. Bet saskaņā ar likumu, investīciju monētas vērā tikai tos, kas publicēti žurnālā National Bank. No šī mēs varam viegli secināt, ka ne visas zelta monētas tirgot vienlaicīgi samazinās zem investīciju zeltu.

To ir viegli iegādāties, pārdot arī sliktāk

Ja jūs nākt uz lēmumu ieguldīt zeltā, tāpēc jāapzinās, ka ieguldījumu zelta uzvedas ļoti daudz, piemēram valūtā. Kamērpirkums bieži ir ar preču zīmi kā kopējās izmaksas pārsniedz akciju līmeni un pārdošanu atpakaļ tirgotājam apzinās pirkuma cenu, kas ir iespējams, ir zemāka par pašreizējo cenu biržā. Lielākā daļa no mazajām tirgotāji šeit piedāvās izpirkšanu par cenu robežās no 5-10 %, salīdzinot ar pašreizējo akciju tirgus cenu. Lieliem mazumtirgotājiem, lai labāk, piedāvājuma cenu nevar gaidīt aptuveni 2-3 % no cenas biržā. Alternatīvus pārdošanas kanālus, piemēram, izsolēm vai citu īpašu piedāvājumu, jūs varat saņemt pat vairāk par akciju cenu. Bet vienmēr seko ļoti vienkāršs noteikums - nekad pārdot par jebkuru cenu, un pārbaudīt savu pircēju.