Ko skatīties, kas paredzēti, pērkot dzīvokli

● 01. 03. 2015

Vai esat nolēmis iegādāties savu dzīvokli? Tas irnozīmīgs solis, kas maksās maz naudas. Tāpēc, jābūt uzmanīgiem, lai nodrošinātu, ka viss gāja labi, un jūs varētu būt apmierināti ar savu pirkumu. Vai jūs zināt, ko skatīties, kas paredzēti, pērkot dzīvokli?

Kas īpašums ir dzīvoklis?

Pirmkārt, domāju, ka par to, ko jūs vēlaties iegādāties dzīvokli. Jūs varat izvēlēties vai nu kooperatīvo dzīvokli vai dzīvokli privātā īpašumā. Cooperative dzīvoklis ir vērts mazāk, bet jāatceras, ka ir augstākas maksas, risks, tuneļu un nekad kļūst dzīvokļu īpašnieki. Tāpat jūs nevarat veikt nopirkt kooperatīvo dzīvokli hipotēku. Dzīvoklis personisko īpašumu ir dārgāks, bet tas ir jūsu, un zināmā mērā ar viņu, jūs varat darīt to, ko jūs vēlaties.

Atcerieties, nekustamā īpašuma kadastra

Pērkot dzīvokli meklēšanai zemesgrāmatā. Tas aizņem tikai nedaudz laika un mācīties no viņa vissvarīgākā lieta, un kurš ir īstais īpašnieks dzīvokļa. Tas ļauj jums, lai izvairītos no iespējamām problēmām, kas saistītas ar dodot naudu uz kādu, kas nav savā dzīvoklī vispār. Kadastra arī pateiks, vai nav jāpārtrauc, ja ir servitūti par to. Tas noteikti tiks atteikta.

Kāda irizvēle līdzenas mērķi?

Dzīvoklī ir jābūt labi apskatīt šo ceļojumu, lai koncentrētos uz detaļām. Ko Jums nevajadzētu palaist garām? Jums vajadzētu zināt, kas irvispārējais stāvoklis dzīvokļa, cik vecs tas ir, vai tie ir rekonstruēti izskatās caurulēm, dzīvoklis centrā, grīdu, uzglabāšana uc Svarīgi ir arī atrašanās vieta un orientācija, sabiedriskā transporta pieejamība, veikali uc Pre domā divreiz tieši to, ko jūs sagaidāt no viņas dzīvokļa un par kādu cenu. Jums tad būs vieglāk izvēlēties.

Tas palīdzēs jums nekustamā īpašuma aģentūra?

Neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat dzīvokli, izmantojot nekustamā īpašuma mākleri vai sevi ir atkarīgs no jums. Abi varianti ir savas priekšrocības un trūkumi. Ja jūs meklējat dzīvokli bez nekustamo īpašumu, jums ir rūpēties par visu, un, ja jums nav pieredzes, jums var būt neskaidra, un, ja jūs neesat uzmanīgi, jūs varat viegli kļūtpar krāpšanas upuri. Aģentūra ietaupīs jums daudz rūpes. Tā ir, tomēr jārēķinās ar to, ka nekustamā īpašuma aģenti veic komisijas, kas ir dažādi izmēri. Ja jūs izvēlaties izmantot nekustamā īpašuma aģentūra, atrast sevcienījamu, kas ir labi pazīstama tirgū.

Izkrāpšanu

Izvēlies būt ļoti uzmanīgiem un skatīties, kas maksimāli cheaters. Uzmanību ir nepieciešams. Jūs nevēlaties zaudēt dzīves ietaupījumus vai maksāt hipotēku uz īpašumu, jums nepieder. Ja jums būtu aizdomas kaut ko, no pērkotdzīvokli diezgan atkāpjas vai konsultēties ar juristu.