Ko skatīties, kas paredzēti, pērkot zeltu

● 09. 06. 2014

Ieguldījums ir ļoti liels, cilvēki šodien var ieguldīt gandrīz jebko. Obligācijas, vērtspapīrus, preces, nekustamais īpašums, kas iegulda pērlēm, akcijas untamlīdzīgi. Ir nepieciešami ieguldījumi, lai patiešām domā par to un ieguldīt aiz neuzmanības. Cilvēki, kas sākas ar ieguldījumiem, jūs, protams, ir ļoti laba studiju informācija par ieguldījumiem un to, kā investēt. Ja jums nav tādas lietas, un ieguldīt bez pieredzes, tad parasti tev būs labu veiksmi un visu naudu, jūs laist ieguldījumiem, kas vairs var strādāt labi, un jūsu grūti Ietaupītie līdzekļi tiks aizgājuši flash. Šādsscenārijs, gandrīz visi vēlas, lai izvairītos, tāpēc ir nepieciešams zināt kaut ko par ieguldījumiem.

Pamatnoteikumi, iespējams, tāda, ka vissnaudas jūs vēlaties ieguldīt, neiegulda vienu ieguldījumu. Labākais finansējums ir sadalīts vairākos dažādos ieguldījumiem. Ja viens nedarbojas, tas nav par jums liels zaudējums kā tad, ja vienā neveiksmīgā investīcijas ir visu naudu. Tas ir labi, nejaukt tirdzniecības un ieguldījumu emocijām un jūtām. Lai gan tas ir jauki, kaīpašums, kuru vēlaties iegādāties, ir citēt jums, jūs uzauguši tā, jūs uzauguši uz ielas, man patika jums, jums patīk šie pērles vienkārši vēlaties veikt mājās dažas saites, modes untamlīdzīgi, bet jūs jāvadās pēc stāvokļa uz īpašumu, ir, cik daudz jums ir nepieciešams, lai ieguldītu to tālāk, japērļu kvalitāti, vaiobligācijas tiks atmaksāts, un cik labiapdrošināšanu un tā tālāk. Pilsēta nav vietas šeit.

Attiecībā uz ieguldījumiem,laba alternatīva var būt arī zelta. Zelta nesen (pēdējo desmit gadu laikā), vairāk vai mazāk palielinājās, bet tagad piedzīvo zelta straujākais kritums pēdējo trīsdesmit gadu laikā. Jā, bet investīcijas zeltā jēga vispār? Tas ir ne tikainaudas izšķiešana? Eksperti nav vienisprātis par ieguldījumiem zeltā ir ļoti atšķirīga. Daži redzēt zelta noteiktību un saskaņā ar tiem, tas ir labi ieguldīt zeltā, zelta redz drošību, kā arī aizsardzību pret inflāciju. Citi uzskata, ka ieguldījumi zeltā, nav labi, tā gadās darīt ļoti skeptiski. Tātad, kā jūs saglabāt investīcijas zeltā? Uz kāda viedoklis, lai dotu, ja viedokļi atšķiras, un tāpēc tie ir ļoti atšķirīgi. Tas atkarīgs no tā, ko skata ņemt to nominālvērtību. Bet meklēt m atzinumu, ja jūs vēlaties ieguldīt valstī zeltu, atzinumi ASV un citi speciālisti ir labi, bet galu galābiznesa labāku skatu. Tas ir arī labi, ja jūs vēlaties, lai ieguldīt zeltā gaidīt, kamērkrīze tuvojas beigām. Tajā brīdī,labākais laiks, lai ieguldītu, un tas ir labi nogaidīt, un tad jums dot to pelnījis.

Eksperti ir viena lieta, kurā gandrīz visi piekrīt ar otru, un cik daudz ieguldīt zeltā. Do zelta, jums vajadzētu ieguldīt ne vairāk kā piecpadsmit procentus no naudas, un tas ir nepieciešams un labi zināt, kaieguldījumi ir ilgtermiņa, tas ir labi, lai ar to strādātu. Tātad, jozelta cena krītas, noteikti ir viens apstājas un sāk atkal pieaugt, tāpēc tas ir ar jebkuru ieguldījumu. Sargieties no ieguldījumiem zeltā, drīzāk ejiet uz drošāku ieguldījumu, ieguldot pavadīt laiku. Riskantākiem ieguldījumiem var atļauties tikai cilvēki, kuri jau pieredzējušiem investoriem. Pastāv arīuzskats, ka zelts ir daļa no uzkrājumu noguldītājiem. Tie, protams, fiziskā zelta. Ne tik daudz tāpēc, ka ieņēmumu, bet gan tāpēc, ka nodrošinājumu. Ja jūsu lēmums ieguldīt tīra zelta, protams, uz priekšu, pirms investīcijas ir labi, ka jūs zināt, ko skatīties, un tas ir nevajadzīgs streiku scammers un nelabvēlīgo ieguldījumiem.

1. Nodevas, maksājumi

Maksa ir par katru ieguldījumu, ir nepieciešams aprēķināt, bet jābūt uzmanīgiem par to, vai maksa ir lieki vai pārāk pārspīlēti piemērs. Vienmēr pirms ieguldījumu jūs aprēķināt visas izmaksas. Pētīt rūpīgi ieceļošanas un produkciju. Ja paskatās, kas mazumtirgotājs, kas ir cienījama, irliela priekšrocība, pārdevēji parasti ir skaidri noteikumi, kas jūs var identificēt arī. Cena, kas ir biržā, at iestrāde lietņu veidnes ieguldījumiem transporta, apdrošināšanas, uzglabāšanu, sadali. Daži pakalpojumu sniedzēji cenšas padarīt augstu ieejas maksu, peļķēs galvenokārt maksāt tirgotājiem. Ja jūsu pakalpojumu sniedzējs ļauj dalības maksu no paredzētā apjoma, tur, protams, nav tirgoties ar zeltu. Iet kaut kur citur, kur esat dalības maksa tiek aprēķināta atšķirīgi.

2. Otrs liels atzinību? Nedomāju, ka tā!

Ja kāds piedāvā ļoti augstu vērtējumu, tas notiek aizdomīgi. Zelta iranaloģija. Zelta cena ietekmē galvenokārt pasaules tirgos. Protams, tas atkarīgs no tā, kad jūs pirkt un kad pārdot labi. Jalaiks starp pirkšanu un pārdošanu ļoti īsā protams,risks ir liels. Piesakies šeitīsākslaiks starp pirkšanu un pārdošanu, jo lielāksrisks. Tāpēc ir labāk izmantot preces kā ilgtermiņa ieguldījumu. Zelta raža pēdējo desmit gadu laikā, kas pārvietojas aptuveni četrpadsmit procentiem no ieņēmumiem katru gadu. Tomēr tie ir arī pakalpojumu sniedzējiem, kas piesaista potenciālos investorus trīsdesmit procentiem no gada ieņēmumiem un vairāk. Šī summa, bet ne ļoti iespējams. Protams, tas dažkārt var gadīties, ka izņēmuma kārtā šis ieguldījums var palielināties par daudz, bet parasti tas ir maz ticams. Japakalpojumu sniedzējs nodrošina šādu piedāvājumu, jums ir jābūt atturīga. Tas ir labāk, japakalpojumu sniedzējs piedāvā mazāku ienesīgumu, kas ir puslīdz pieņemams, nekā tad, ja piedāvājot peļņu, ko var sasniegt tikai retos gadījumos. Parasti irslēpta problēma, ja kāds piedāvā šādu rīkojumu. Tā irlaba ideja, lai izvēlētos uzņēmumu, kas ir pārbaudītas un ir stabili, tie arī ir laba reputācija, piemēram, piparmētru.

3. Trešo zeltu kā zelts?

Investīciju zelts tiek uzskatīts parrezerves valūtu. Investīciju zelts ir atbrīvota no pievienotās vērtības nodokļa. Investoriem, šī irļoti laba iespēja. Bet piesargāties, zelts nav zelta un zelta investīcijas irprecīza definīcija. Zelts un citi produkti no pievienotās vērtības nodokļa nav atbrīvoti. Jo nodokļi nav atbrīvoti kā sudraba, platīna, dimantu untamlīdzīgi. Cilvēki arī pērk zelta monētas, kas ir kolekcionāra vērtība. Bet piesargāties, zelta monētas ir arī pakļauti aplikšanai ar nodokļiem. Investīciju zelta monētām, kas ir atbrīvoti no pievienotās vērtības nodokļa, tiek uzskatīti tikai tie, kas publicēts žurnālā Journal Valsts bankas. Tāpēc ne visi zelta monētas apgrozībā, un tiek uzskatīti arī monētas, kas ir ieguldījumi, ti, investīciju zelts. Tiem, kas ir publicēts žurnālā no otras puses, ir tie, kur jums ir jāmaksā pievienotās vērtības nodoklis.

4. Ceturtais pirkšana un pārdošana

Investīciju zelts uzvedas kā valūta, tādēļ, ja jūs izvēlaties, lai finansētu savu ieguldījumu zelta investīcijām, jums ir jārēķinās ar šo faktu, un par to zina. Kamēr jūs pērkat to ar uzcenojumu virs akciju tirgus cenu,pārdošanu atpakaļ tirgotājam, ir jārēķinās ar to, kapirkuma cena būspašreizējā cena biržā. Mazākiem mazumtirgotājiem parasti piedāvā izpirkšanas cenas apmēram pieciem līdz desmit procentiem zemāka par biržas cenu. Lielie uzņēmēji spēj piedāvāt saviem klientiem labāku atpirkšanas cenu, apmēram divas līdz trīs procentiem mazāks par akciju tirgus cenu. Citu augstākās cenas ir aizdomas, labākajā gadījumā, un atkal viņi vēlas savu piesardzību. Tas parasti irlaba ideja, lai sekot padomu veikalu, kur jūs varat sniegt atpirkšanu to labos apstākļos jums.