Kolektīvo ieguldījumu fondi

● 10. 06. 2014

Ja jums ir pieejami līdzekļi, un domā, ka jums ir iespēja ieguldīt? Varianti ir plašs. Viens no tiem pārstāv kolektīvo ieguldījumu fondus.

Investīciju fonds

Kolektīvo ieguldījumu mērķis ir piesaistīt līdzekļus, parakstīšanās uz akciju ieguldījumu fonda vai akciju apliecību izsniegšanu. Tas var ieguldīt pašmāju un ārvalstu fondiem.

Kolektīvo ieguldījumu strādā par vākšana finanšu aktīvi un tās turpmāko ieguldījumus riska sadales principu. Vērtību šo īpašumu palielināt veic ieguldījumu fondu vai ieguldījumu sabiedrību. Šie noteikumi ir paredzēti Likumā par kolektīvo ieguldījumu. Kontroli pār darbību depozitārijam, ti pilnvarotas bankas. Līdzekļi atšķiras savās ieguldījumu stratēģijās.

Kolektīvo ieguldījumu fondi tiek regulēti, un dažādās pakāpēs. Mazāk tiek regulēts līdzekļus, kas nav pieejami publiskai izplatīšanai (nav PVKIU) .

Ja jūs nolemjat, ka vēlaties ieguldīt kolektīvo ieguldījumu fondos, iegūt iespējami labākajā veidā. Ievākt ziņas par apstākļiem un riskiem. Jums vajadzētu zināt, koīpaši investīcijas rada. Skatīties arī attīstības investīcijas.

Izvēloties fondu, kurā jūs ieguldīt, sekot, cik ilgi jūs vēlaties ieguldīt, kādi riska jums ir gatavs uzņemties un kas irmērķis jūsu ieguldījumu.

Investīciju fonds

Ieguldījumu fonds irakciju sabiedrība, kam par objektu kolektīvo ieguldījumu darījumus. Tā apkopo līdzekļus no valsts parakstīšanās uz akcijām. To skaits ir iepriekš noteikts, un pēc to izpārdotas slēgs fondu. Slēgšana ir uz noteiktu laiku. Par naudu pērk investīciju instrumentus saskaņā ar ieguldījumu stratēģiju.

Ieguldījumu apliecību

Dalība sertifikāts irdrošības un nosaka ieguldītāja daļu aktīvu kopfondu. Par tiesībām, kas saistītas ar vienību, kas izriet no likuma turētājs. Savstarpējie fondi ir atvērts vai aizvērts.

Priekšrocības un trūkumi kolektīvo ieguldījumu

Šīs investīcijas priekšrocības ir tas, kapersona, ieguldot līdzekļus, var būt pārliecināti, ka viņiem būs profesionāli rūpēsies ieguldītāja, nevis ilgstošu administratīvā un laika slogu, nekā tad, ja ieguldīti pats. Izvēle ir daudz dažādi fondi.

Starp citiem pabalstiem jūs nerunājot par atbrīvojumu no nodokļa, ir iespēja regulāri ieguldot nelielos daudzumos, iespēju ātri mainīt uzsvarus ieguldījumu un atvērtības informāciju.

Jūs appreciate to, ka, ja jums ir nepieciešama nauda, jums ir ātri piekļūt tiem. Ieguldījumu sabiedrība irjuridisks pienākums no jums iegādāties akcijas, piecpadsmit darba dienu laikā.

Tomēr attiecībā uz ieguldījumiem, kas nes riskus un trūkumus. Naudas līdzekļi nav apdrošināti, un iznākums var atšķirties lielā mērā, jo īpaši dažos fondos. Trūkums irzaudējums investīciju brīvību. Tas nozīmē, ka jūs nevarat ietekmēt investīciju fokusu.

Standarta un speciālie līdzekļi

• Noklusējuma fondi: Viņi vienmēr izpausties kā atvērtā ieguldījumu fonda. Ieguldījumi ir pieejami tikai minēta likumā īpašumu un ir nepieciešams ievērot riska izplatīšanos, kas vienkārši nozīmē ne likt visu savu naudu uz vienu karti principu. Fonda aktīvi, nevar izmantot, lai piešķirtu kredītu vai jebkādā nolūkā, kas nav saistīts ar fonda vadību. Noklusējuma fondi iegulda ieguldījumu vērtspapīros, ko, noguldījumiem un atvasināto finanšu instrumentu emitētos vērtspapīrus.

• Īpaši fondi: tie iegulda dažādos aktīvos un attiecīgi iedala vairākās grupās. Viņi ir veida ieguldījumu vai ieguldījumu fonda, kas var būt atklāts vai slēgts.

Ieguldījumu sabiedrība

Ieguldījumu sabiedrība irtirdzniecības uzņēmums, kura mērķiskolektīvo ieguldījumu uzņēmumu. Šī darbība ir reglamentēta ar likumu un uzrauga Valsts banku.

Pat tā,laba izvēle par to, ko ieguldījumu sabiedrība jūs uzticēt savu naudu. Kā izvēlēties? Uzņēmums ir uzticams un labākais biedrs asociācijas kapitāla tirgus. Šie uzņēmumi ir uzticami.