Konsolidācija un apvienojot vairākus aizdevumus

● 01. 03. 2015

Ja tu esi tādā situācijā kā daudziem cilvēkiem pirms jums, un jūs esat lietojis pārāk daudz saistības, kuras tagad nevar izpildīt dažādu iemeslu dēļ, nav izmisums. Vai jums ir vairākas aizdevumus un mūsdienās jūs nevarat atmaksāt visu vai kriminālvajāšanu? Jūs esat situācijā, kad jūs atmaksāties vairākus aizdevumus no dažādām finanšu institūcijām?

Šodien tas nav tik neparasts, bet ikmēneša atmaksa aizņēmumiem kopā var iegūt augstas virs finansiālajām iespējām ģimenēm un apdraud ne tikai finanšu, bet arī eksistenciālu ģimenes stabilitāti. Kā tas ir noslēgts aplis atmaksas un izmaksas izvairīties? Vai vismaz mazināt to sekas? Irrisinājums, kas jūs varētu mazināt vai pilnībā palīdzēt atrisināt šos finanšu problēmas. Un tas ir konsolidācijas aizdevumus. Kas nozīmē, attīrīšana un vienādošanu dažādu saistības pret bankām vienā pienākuma tikai vienā bankā. Priekšrocība ir ne tikai, ka tā samazina kopējo procentu likmi par aizdevumu, bet arī to, kaaizņēmējs var izvēlēties atkarībā no to spējas atmaksas termiņu (uz dažādiem uzņēmumiem un bankām irmaksimālais laiks atšķiras). Tas nemazinās kopējo parādu aizņēmēja, bet tas palīdzēs viņam samazināt mēneša un ikgadējus maksājumus.

Kas ir konsolidācija

Konsolidācijas koncepcija nav tikaiiedoma mūsdienu patērētāju un stilu. Tas ir ne tikai ātru reakciju banku iestādēs ar nespēju cilvēku maksāt savas saistības pret bankām. Konsolidācija irnormāls process,sistēma izmanto tikai finanšu sektoru un banku, bet arī tirgus un tirdzniecības, būvniecības un loģistikas jomā. E.g. loģistikas ziņā, ko lielākā daļa ekonomisku izmantošanu apvienot vairākas paketes, kas iet daļa no tā, kā vienā virzienā, vienā sūtījumā. Šis princips darbojas arī apvienojas aizdevumus.

Ieguvumi konsolidācijas aizdevumus

Pārceļot savu debitoru parādus trešajai personai (bankas iestādē vai citiem uzņēmuma sniedzot aizdevumus), kas pēc tam atmaksāsies katru mēnesi vai reizi gadā mazākas summas, nekā jūs varētu maksāt bez konsolidāciju atsevišķām bankām. Noskaidrojot iemaksa parādnieka stāvokļa, kad daudzi maksājumi apvienojās vienā, kurā jums ir absolūts pārskatu.

Konsolidācijas kredīti - riska

Pagarināja laiku atmaksāt aizdevumu. Unsaistīto maksājumu un aizdevuma cenas noteikšana (izteikts GPL), galu galā. maksa, ka bankas maksā zemā limitu kopējās vērtības par kredītiem, kas var konsolidēt ar banku.

Klients var atmaksāt līdz pat 15 gadiem, kas ir ievērojami garāks nekā lielākā daļa banku sabiedrībās (pati var noteikt aizdevuma atmaksas termiņu). Aizdod ilgāk par piecām dienām. Tas var noderēt situācijā, kad jūs,nespēja atmaksāt lieli parādi draud izpildi. Tas iezīmē. Milzīgi parādi cilvēkus. Uzņēmumi parasti noslēgumā konsolidācijas vienošanās neprasa galvotāju. Tikai personas apliecība, izraksts no īpašuma un pirkuma līgumu. Aizdevuma procenti būs atšķirīgs katrai sabiedrībai atšķirīgi (no 7.92 % un GPL 10.37 %), saskaņā ar summu, konsolidēto aizdevumu, kopgarumā atmaksas un ja apsūdzības. Liels trūkums no šiem uzņēmumiem ir tas, ka, ja jūs veicat jebkuru kļūdu, un viena daļa no līguma netika ievērots, var tikt bargi sodīti. Un tas bieži vienātri arests īpašumam.

Atmaksas periods, jūs varat iestatīt līdz pat 96 mēnešiem. Nauda var būt jūsu kontā 5 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas. Mainot termiņš ir maksas un iespēja termiņš ir periodiskie maksājumi. Par konsolidācijas aizdevumi nav nepieciešams galvotājs vai ķīla, bet 18 gadu vecumu, dzīvesvietu, pastāvīgu ienākumu avotu, fiksētā tel. Line (strādāt), ir konts bankas iestādē. Gadījumā, ja nespēju samaksāt, jūs varat apdrošināt. Atšķirībā uzņēmums, kas specializējas uz nodrošinot konsolidāciju līgumu (tiem, bieži vien līguma nemaksāšanas stingri jāsoda, un cilvēki var nokļūt pat lielākos vienlīdzības jautājumiem). Aizdevums var atmaksāt atmaksu jebkurā laikā, protams, ar maksu.

Ja cilvēki ņēma neprātīgi, ātri un bez domas cauri visām sekām aizdevuma, un tagad nevar samaksāt, viņiem vajadzētu beidzot domāt. Pārdomāt atrisinātu tas, šķiet, irstrupceļš. Tiešām domā par visiem plusiem un mīnusiem, un iespējamiem risinājumiem apburtā loka no parādiem izkļūt. Cilvēku šajā situācijā problēma ir tā, ka viņi nekavējoties nepieciešama nauda. Tām vajadzētu, bet saprast, ka viņiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem un nevajag mēģināt ar " lielajiem " kompānija piedāvā. Šādā situācijā, protams, ir labāk, bet par pārliecināts. Šī garantija sniedz banku iestādes, kas nodrošinās izmaiņas kredīta atmaksas laikā (piem. Janegaidīts notikums notiek, un jums būs atkal jāsamazina ikmēneša maksājumus). Šīs izmaiņas, protams, nopirka dažādus izdevumus (piem. Agrīna maksājumu daļām, kā izmaiņām atmaksas periodu no aizdevuma, apdrošināšanas pret nemaksāšanu).