Krājkontu ir izdevīgāk, jums ir nauda uzreiz

● 11. 12. 2014

Kad jūs nodot naudu bankā, kas jums ir, kad jūs izvēlaties, jums trīs procentiem procentiem. Kadpati nauda paliek bankā uz gadu, procenti par termiņnoguldījumā būs tikai viena desmitā procenti.

Likmes un noteikumi krājkontu nepavisam nav vienkārši. Uzzināt visas detaļas bieži vien ir ļoti grūti. Tas iršķietami neloģiski, jabanka, lai ietaupītu naudu, un sola, ka jūs nevēlatiesgadu. Bankai jāpiedāvāatlīdzība lielāks nekā tad, ja tā var uzņemt jebkurā laikā. Tomēr, procenti par krājkontiem ir lielāka nekā termiņnoguldījumiem.

Piemēram, dažas bankas jums ir krājkontu ar vienu procentu vai termiņnoguldījuma 0.8 procentiem gadā. Ir arī citi piemēri. Jūs ietaupāt 50-250,000 vainagi: krājkonts piedāvā vienu procentu, termiņnoguldījums uz 72 mēnešiem (6 gadi) tikai puse.

Krājkontiem pretējs braukt. Vislielākā interese likme trīs procenti gadā, var būt ne utopija. Tomēr tas ir nedaudz specifisks produkts -klients ar banku vienojas, ka tad, kad viņa katrs karšu maksājums ir daļa no naudas nodota krājkonta. To var vai nu noapaļojot uz simtiem, fiksētu summu no 10 līdz 50 kronām jeb 1-10 procenti no maksājumiem.

Cik daudz ir to tieši, kaklients būs vienoties ar banku. Pēc glābšanas mazas summas, tāpēc pat cilvēki, kuri pretējā gadījumā tērē vairāk naudas. Tā šobrīd piedāvā šos pārskatus un bankas, kas nav tik daudz apziņas. Tomēr, bet tikai ar nosacījumu, kaklients tiek aktīvi, izmantojot to norēķinu kontu.

Likmes un nosacījumi krājkontiem

Dažas bankas gatavojas viņu klienti gandrīz Cīņas. Sarežģīta sistēma, ar kuru klienti var iepazīties bankas, nāk laikā, kad viņi vēlas, lai ievietotu nelielu naudas summu. Procentu likmi ir zemākā, 0.1 procentiem, ar beigām skaita, piemēram,klients ar gratifikāciju 0,25 procentiem. Tomēr, jaklients būs jāmaksā ar kredītkarti, no bankas vismaz 5 reizes mēnesī, jūs varat saņemt labāku kontu. Likme šeit ir tomērtas pats, betbonuss ir 0,4 procenti.

Tas var būt taisnība zināmai robežai, tad likmes ir zemākas. Prakse tomēr liecina, ka šis fakts tomērvisbiežāk no noguldītājiem nav īsti aprūpi. Vēl viena iespēja ir saistīta ar ietaupīt naudu noguldīti vienā banku grupas jābūt fondos vai papildu pensiju uzkrājumus. Šajā gadījumā,klients var saņemt interesi līdz 1,5 procentiem.

Trūkums krājkonts pret termiņnoguldījumu ir tas, kabanka var vienpusēji mainīt procentu likmi. Klients acīmredzami pieskaras pārmaiņassliktāk. Likmi samazināt tikko paziņoja, un tā ir. Tāpēc ir svarīgi, lai nodrošinātu, ka bankas " tu sadarboties, un kas kļūst parnoteiktu laiku klientu.