Kredītkarte par efektīvu finanšu vadību

● 09. 06. 2014

Pārvaldīt savas finanses, ir nepieciešami, bet daudziem cilvēkiem tas ir ļoti grūti. Daudzi cilvēki mūsdienās nezina, kā rīkoties ar finansēm un to, kā pārvaldīt savas finanses. Daudzi cilvēki arī dzīvo parādos, nevar pārvaldīt naudu nevajadzīgi iztērēti par lietām, kas nav nepieciešams, un tikai kāpt uz naudu, kas, protams, daudziem cilvēkiem nav laba. Tad ņem kredītus, kredītus un parādus, kas radušies parādu spirāli, no kuras cilvēki ir tam nespēj atšķirt.

Parādi sniega pikas un sniega pikas un paplašināt un palielināt. Neviens negrib dzīvot parādos un parādā kādam, bet diemžēl daudzas ģimenes, kas tiešām dzīvo parādos, un katru mēnesi viņi nokļūst parādos ar to finansēm. Bāze ir pārliecināts, ka, lai izveidotu labu budžetu. No vienas puses papīra rakstīt visus ienākumus, kas jums ir ar ģimeni (šeit ietilpst arī alimentus, invaliditātes pensija, bāreņa pensijas, mūža rentes, algas utt.) Tad jums ir nepieciešams, lai iegūtu pārskatu par savu izdevumu. Un viņiem ir nepieciešams rēķināties visu, noma, apdrošināšana, apdrošināšanas, iepirkšanās, pusdienas, kultūras pasākumus, apģērbs, apavi, elektronika. Daudzi cilvēki nāk uz kādu smieklīgu summu, piemēram, dienas, pērkot kafiju no tirdzniecības automātu, bet, ja jūs pērkat divasdienas, katru par 10 € to daudz. Kad jūs darīt to math mēnesī, divdesmit divdesmit reizes jau tas ir piemērots jums četri simti mēnesī, kas navnenozīmīga summa. Vaiotru katru dienu darbā iegādāties uzkodas 20 €. Ir vēl četri simti, un tur var Nabal vairāk un vairāk " neparedzētiem izdevumiem ". Pēc tam, kad jūs veicat šo sarakstu, redzēt, ja jūs nākt uz priekšu, jums ir nulles, vai jums ir parāds ar savām finansēm. Ja tu esi melns, jūs varat sākt ietaupīt naudu rezervi. Ja Jums ir nulles līmenī, tas ir, lai jūs būtusamērā labi, jo jums nav parādu. Ja jums nav parādā, irproblēma, kas ir jāsāk agresīvi jārisina.

Ja jūs nevēlaties, lai galu galā ar finanšu slazdā, jums ir izvairīties no tā, un jūs sākat strādāt par to. Bāze pašlaik izstrādā budžetu. Ja jums sekot budžetu, protams, nāk pāris lietas, ko jūs varat samazināt vai pavisam svītro no saviem izdevumiem. Nauda vienkārši ir jāzina, kā to pārvērst, un jums nav jāuztraucas par to, jo pretējā gadījumā viņiem būs problēmas.

Piemēram, šādakredītkarte. Ka jūs varat būtlabs instruments, lai efektīvi pārvaldītu jūsu finansēm. Tad tas būs ērti, lai jūs un arī tas būs arī jūs labāk organizēts. Ja jums ir vairāki konti, kur jums naudu, apvienojot tos vienā kontā, jo, ja jums ir vairāki konti ir mulsinoši jums. Ja jums ir vairāki aizdevumi vai aizdevumi, tā irlaba ideja, lai nostiprinātu. Konsolidācija var arī ietaupītnedaudz extra, un jums ir visas aizdevumus vai kredītus vienā, un tas būtu pārredzamāka un labāk. Kredītkartes ir daudz mītu, un daudzi cilvēki domā, ka, izmantojot bankas saviem klientiem kredītkartes velkot naudu. Kredītkarti var palīdzēt dažos aspektos. Bet piesargāties, tas ir kopā ar viņu, un jums ir jābūt iespējai uzzināt, kā rīkoties ar to. Gandrīz viss tajā ir taisnība, kad jūs ņemt kredītu vai aizdevumu, ņemot tos par svarīgām lietām, nevis par brīvdienu vai jaunas drēbes. Tātad, kā kredītkarti? Kā tikt galā ar to pareizi? Jūs varat izlasīt šajā rakstā.

Kas ir faktiskikredītkarti?

Kredītkartes ir galvenokārt vērsts uz bezskaidras naudas iegādi. Nu veikalos vai internetā. Ja jūs vēlaties kredītkarti izņemt naudu no bankomāta, es domāju, bet attiecībā uz maksu, tie jums dažos gadījumos var izmaksāt līdz pat vairākiem simtiem eiro, kas nav labi, tādēļ, ja jums ir kredītkarte, tikai bezskaidras naudas veikalu, drīzāk Neizvēlieties nevajadzīgi jāmaksā.

Daudzas bankas, kas piedāvā jums kredītkarti, jūs varat pievienot to dažas priekšrocības. Šobrīd tas ir iespējams,visbiežāk priekšrocība, kad maksājumu ar kredītkarti pie dažiem veikaliem, jo dažu prēmijas atgriezīsies noteiktu procentuālo daļu no pirkuma cenas atpakaļ jūsu kontā. Tas vienmēr ir atkarīgs no bankas, pēc augstuma summas, kredītkartes veidu un tamlīdzīgi, laisummu var atmaksāt nodažiem līdz vairākiem simtiem eiro. Kredītkartēm,banka arī sver krietni pirms apstiprina aizdevumu noteiktu limitu. Tas piešķir tieši uz jūsu kredītkarti, lai mēs varētu teikt, kakarte tiek iesūknēts naudu no sava bankas. Janauda tiek izmaksāta laikā, labvēlības periods, jūs maksājat procentus, pēc kura procentu jūs maksājat.

Bezprocentu periods ilgst piecdesmit piecu dienu un skaitot no dienas, labvēlības periods. Ir nepieciešams informēt banku, ja jūs vēlaties to izmantot. Kredītkartes jūs izmantojāt, un jo īpaši brīžos, kad tiešām ir nepieciešams finansējums, tas ir jūsu pestīšana nepieciešama, ja jums ir nepieciešama nauda, un tas ir tik efektīvs instruments, lai pārvaldītu jūsu ģimenes finansēm un personiskās finanses. Tādējādi tas ir, piemēram, lai segtu ledusskapji, veļas mazgājamās mašīnas, televizors, ka jums būs noiet greizi, tā arī uz samazinātu savus izdevumus, kas ir, bet īslaicīgi. Ja jūs izmantojat labvēlības periodu, jūs varat aizņemties naudu, gandrīz par brīvu. Turklāt, tas ir, lai jūs varētu noteikt rezervi, pat ja neesat saglabājis.

Jums ir nepieciešams zināt, ar kredītkarti!

Kā jūs zināt, mēnesis, kad jums ir jāmaksā īri, elektrību, gāzi vai naudu par jūsu tālruni, jums ir nepieciešams paturēt prātā arī to, kanaudas, lai samaksātu par kredītkarti. Noteikumi un termiņi jāievēro visur. Tāpēc, paturiet to prātā, tas noteikti ir laiks to darīt, un tajā pašā laikā, ja jums nokļūt bezprocentu perioda, jums nav interese, vai pat, ka jūs varat izmantot. Tomēr, ja jūs izdarīt lielāku summu uzreiz, un jūs nevarat atgriezt visu, jums ir iespēja naudu atpakaļ ar ikmēneša maksājumiem. Bet piesargāties, jums arī nepieciešams, lai ņemtu vērā faktu, ka irgada procentu likme, kas ir atšķirīgs katrai bankai. Jūs varat izveidot tiešā debeta maksājumus no Jūsu norēķinu bankas kontu. Tādējādi, jūs varat būt pārliecināti, ka, ja jums ir nauda kontā, nekad nokļūt atmaksu paslīdēt, kas acīmredzotarī jums, un jo īpaši attiecībā uz savām finansēm.

Pārskats ir vajadzīgs

Tas ir ne tikaipārskats par aizņemto naudu, bet tas ir nepieciešams jūsu situāciju arī sekot līdzi visām maksām, visu veidu lietas var notikt. Nav izdevies, lai nomaksātu visus datumus, kas ir procenti, kādi ir sodi untamlīdzīgi. Maksa par apsaimniekošanu, lai noteiktu, ikmēneša maksas untamlīdzīgi. Iespējams, šajā brīdī nav svarīgi, lai jūs, betmēnesī, jūs varat zaudēt pāris simts eiro kontā. Tā ir arī laba pirms izveides kartes, lai padomātu par to, ko visu ar kredītkarti, jūs vēlaties iegādāties, un cik tas iespējams, finansēs.

Daudzi no maksas tiek arī noteikts, kas nozīmē, ka jūs maksājat pat tad, ja neizmantojat karti. Viss ir labi, lai iet cauri un domāt par to, neņemiet pirmo, kas nāk līdzi. Tad tas var būt, ka jūsu banka nebūs jāsniedz šajā jautājumā labāko piedāvājumu. Salīdzināt piedāvājumus internetā un jums visiem. Bankām ir piesaistījusi daudzus klientus, lai viens otru, kredītkartes dot dažādus apbalvojumus un dažādas prēmijas. Uzglabāt sarakstu ar šiem prēmijas, tas irplus, lai jums. Tas var būt tikpat atlaides pie noteiktiem mazumtirgotājiem, kuri ir partneri Bankā projektā, tas var būt, piemēram, palielināts garantijas par iekārtām, kad jūs doties uz ārzemēm,valūtas kurss parasti ir labāk tikai uz kredītkartes, tāpēc izmantojiet to.

Kredītkartes ir jārīkojas uzmanīgi. Iepirkšanās izredzes ir jauki, bet jums ir saprast, ka nauda nav jūsu un jums diemžēl ir atgriezt banku.